admin

  Неочіковано день 16 листопада видався холодним. Вітер зривав кордони лабіринту, по якому повинні були пройти всі, щоб попасти до технікуму. А тут їх чекали у кольоровому вбранні невідомі маски і високий магістрат. Цього року викладачі підготували подарунок для всіх студентів:найкращі були нагороджені грамотами та сертифікатами. На великій перерві відбувся веселий конкурс караоке, переможцями якого стали студенти першокурсники: Капустіна Яна і  Кубасов Анатолій. Після занять відбувся святковий концерт, в якому взяли участь всі переможці конкурсу “Приборка має талант!”.

 

15-16 листопада 2018 року у технікумі пройшли заходи до Міжнародного дня відмови від паління. Випуск радіогазети нагадав студентам про шкідливість паління, а 16 листопада відбулася акція за гаслом «Ми – проти паління, ми – за здорове покоління!». Студенти отримали червоні стрічки з гаслом акції, а потім взяли участь у символічній лотереї.

     «На сьогоднішній день стає очевидним такий факт, що життя молодого покоління зосереджене у кіберпросторі. Студенти відвідують багато різних ресурсів, серед яких освітні стоять далеко не на першому місці. Тому одним з основних завдань викладачів є створення якісних освітніх інтернет-проектів. Тема впровадження в практику  хмарних інноваційних технологій навчання була головною під час засідання обласного методичного об’єднання викладачів електротехнічних дисциплін 14 листопада 2018 р.»

 

   Чіткі символи, історична романтика та свіжа креативність – ось на таких засадах проходив серед студентів приборки конкурс на кращий герб кабінету історії. Він відбувся напередодні Міжнародного Дня студента в межах заходів тижня циклової комісії соціально – гуманітарних дисциплін. Чимало студентів активно взяли участь у ньому, а переможцями, проекти яких прикрасили двері кабінету, стали Костянтин Петренко (група П17 – 2Д) та Роман Глинянський (група П16 -2Д).

Вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам!

 

 

 

   Вітаємо!

   13.11.2018 року в місті Бериславі відбулись обласні зональні змагання з фут.залу. Збірна команда нашого технікуму посіла І місце!

Останні коментарі

Архів