admin

     15.03.2018 року  у м.Нова Каховка пройшли обласні зональні змагання з баскетболу серед ВНЗ І – ІІІ рівнів акредитації. 

Команда юнаків посіла І місце.

Команда дівчат ІІІ місце.

ВІТАЄМО!

IMG_5321

 

   15.03.2018 року у технікумі викладач першої категорії Тимофієнко В.О. провела відкрите заняття з української літератури на тему: “Новела Григора Тютюнника”Три зозулі з поклоном” – перлина української літератури XX ст.”.

 

    15.03.2018 року у технікумі викладач першої категорії Якуба О.А. провела відкрите заняття з англійської мови на тему: “Переваги та недоліки інтернету. Електронне листування”.

   В бібліотеці технікуму пройшла виставка видань   великого майстра українського слова, надзвичайного поета та письменника Т.Г. Шевченка. На виставці були представлені поеми, балади, картини ( “Кобзар”, “Катерина”, “Кавказ”, “Гайдамаки”, “Вітер з гаєм розмовляє..” та інші).

  На позитивній ноті у технікумі розпочалося свято до Міжнародного жіночого дня 8 березня. Парламент студентської республіки зустрічав прекрасну половину людства з привітаннями та подарунками. Після навчальних занять в актовій залі пройшов чудовий концерт для співробітників, викладачів та студентів технікуму.

 

 

    21 лютого до Дня рідної мови у Новокаховському приладобудівному технікумі прозвучала студентська радіогазета та пройшов виховний захід, на якому були присутні першокурсники. Викладачі української мови та літератури підготували цікаві виступи про історію рушників та історію виникнення за рішеням ЮНЕСКО Міжнародного дня рідної мови. Студенти І – ІІІ курсу читали вірші різними мовами. З побажаннями добра та нових здобутків в ім’я України закінчилося це свято.

Останні записи