admin

5.12.19 року у технікумі вперше пройшов огляд-конкурс на проходження строєм і  з  піснею груп студентів першого курсу. Всі продемонстрували бажання і надалі  удосконалюватися у питаннях строєвого вишколу.

Завдяки конкурсу журі відмітило, що строєва пісня ще краще об’єднала і організувала кожну групу. Всі отримали задоволення, а групи від технікуму – подяки. Найкращою названа група КР19-2Д.

 

Вітаємо переможців І етапу олімпіади з історії України ⭐️⭐️⭐️
І місце Гладков Марк П18-2Д
ІІ місце Дюдя Микола К18-1Д
ІІІ місце Богун Діана АФ18-1Д
Висловлюємо подяку викладачам Офатенку Олегу Валерійовичу та Чорній Наталіі Павлівні , які підготували студентів до участі в олімпіаді

02.12.2019 для студентів ІІІ курсу технікуму була проведена лекція ведучими лікарями міськлікарні щодо безкоштовного тестування на ВІЧ-інфекцію та СНІд у центрі здоров’я міста. Анонімність обстеження гарантовано.

02.12.2019 року у гуртожитку була проведена лекція лікаря Над’ярної Н.В. на тему “Інфекційні захворювання, СНІД, ВІЧ-інфекція, грип. Профілактика захворювань” 

 

Сумно, але факт, що Нова Каховка посідає І місце по захворюванню на СНІд у Херсонській області. Про це розповіли волонтери Кравченко Дмитро, Верба Валерій, а також головні спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Нестерук Наталія та Кладько Катерина 29 та 30 листопала 2019 року на змістовних зустрічах зі студентами технікуму І, ІІ і ІV курсів. У присутніх було багато питань щодо захисту свого здоров’я, а закінчились зустрічі показом корисних відеороликів  про шляхи передачі цієї смертельної хвороби

29.11.19 року відбулася акція “Ми проти СНІДу”

З 25.11.19 до 11.12.19 року в НКПТ проводиться акція “16 днів проти насильства”.

Тиждень розпочався з акції “Синя стрічка” – запобігання насильству над дітьми”.

Серед студентів І-ІІ-ІІІ курсів було проведено профілактичні заходи, а саме соціальний педагог Зюзькова А.І. та члени студентського самоврядування -Погорелова О., Ващенко А., Чачарський К., Баранцев С. провели міні лекцію за темою “Я проти насильства”.

Мета; 1) сформувати знання про методи захисту від насильства; 2)висловлювати своє відношення до можливих методів насильства.

Носіїї синьої стрічки продемонстрквали, що вони проти насильства, за взаємопорозуміння між людьми, за толерантність у взаємовідносиннах.

У рамках тижня було проведено у технікумі анкетування студентів, радіогазета, круглий стіл “Правовий всеобуч з питань жорстокого поводження з дітьми. Охорона дитинства” із запрошенням головних спеціалістів Служби у справах дітей та Центру соціального захисту при міськвиконкомі. Також у рамках тижня проведений виїзний профілактичний рейд з питань відвідування занять студентами технікуму.

23.11.19 року на розі вулиць Букіна та Соборної відбувся мітинг біля пам’ятного меморіалу “Жертвам голодоморів 1932-1933, 1947 років”. На відкритті були присутні представники підприємств міста та школярі і студенти. Виступи мера міста Коваленко В.І. і священика Свято-Андріівського храму нікого не залишили байдужими. Наприкінці пам’ятного заходу всі бажаючі поклали квіти та запалили свічки.

Останні коментарі

Архів