admin

Ніжний та насичений колір нагадуючий про осінь.

Жовтий колір!

Чудовий колір та чудовий настрій.

Помаранчевий (оранжевийжовтогарячий)

З 07.10.20-14.10.20 у коледжі розпочався кольоровий тиждень! Захотілося розвіяти смуток через пандемію і розфарбувати своє життя різними кольорами та повірити,що це принесе радість.Ми вирішили сіре будення меланхолійної осені прикрасити чудовим настроєм. Кожного дня змінюється спектр,як у веселки: червоний, помаранчевий(оранжевий), жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий.

Да,червоний день вдався!

У коледжі пройшов онлайн конкурс «Приборка має таланти»

Журі були представлені відеозаписи виступів учасників конкурсу в різних жанрах: художнє читання; скульптура; мальовничий конкурс; танцювальний, вокальний конкурс;  гра на музичних інструментах; художня фотографія;

   Журі дякує всім, хто не залишився байдужим і взяв активну участь у конкурсі:

   Група ОФ20–1Д (кл. керівник Бутова Л. В., староста Богданова Марія );

   Група  П20 -2Д (кл. керівник Сосницька В. М., староста Раїлко Владислав);

   Група Ф19-1Д (кл. керівник Говорун С. М., староста Мазухіна Дар’я);

   Група А19-1Д (кл. керівник Саніна М. П., староста Соколова Богдана );

   Група П19–1Д (кл. керівник  Градинар Р.В., староста Костюк Марко );

   Група К19–1Д (кл. керівник Маюк Р. А., староста Калинюк Валентин)

   Група П18–2Д  (Калугін Д.В, староста Гладков Марк)

   Група П17–2Д (Якуба О. А., староста Мартинов Кирило)

Відеоролик групи ОФ20-1Д був визнаний кращим, бо розповів яскраво про таланти студентів групи.

     Вразив талановитою грою на акордеоні Ющенко Матвій, переможець міжнародного конкурсу музикальних виконавців у 2019 році в Італії.

    Найкращою роботою у номінації “художнє читання” був визначений відеонарис Кожушко Діани.

    Цікаве виконання брейкданса Раїлко Владиславом.

    Талановиті скульптури Калинюка Валентина і малюнки Афоніка Артема.

        Вразило знання поезії срібного століття Лабодіним Владиславом.

        Виконання пісень під гітару багатьма учасниками не залишило байдужими.

  Таким чином, групова першість:

  1. Гр. ОФ 20-1Д
  2. Гр. П20-2Д
  3. ГР. П19-1Д +К19-1Д.

 Індивідуальна першість:

  1. Кожушко Діана + Ющенко Матвій.
  2. Раїлко Владислав.
  3. Конькова Анна + Лобадін Владислав + Костюк Марк + Кудас Ольга + Барабаш Даніїл + Лобадін Максим.

ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ!

Останні коментарі

Архів