Новини

     Кожен рік наш технікум віддає частинку свого серця, своєї душі новому поколінню випускників, які попoвнять славну еліту України. В цьому році хвилююча урочиста дата прощання з рідною Alma mater відбулася  в один із самих спекотних днів червня 30.06.2017 року  у відновленому міському Палаці культури. 148 випускників 2017 року  денної та заочної форми навчання отримали дипломи молодших спеціалістів. 

     Зі сцени звучали слова: “Люба Приборка, ми не забудемо тебе! Ти в серці кожного із нас“.

     А слова директора технікуму Глазунової Л.І. запали в душу кожного із присутніх:” Хай буде щасливою ваша доля! Нехай стелиться вона рушниками, буде чистою, незрадливою на своїй квітучій землі. Цінуйте тих, хто з вами поруч – батьків, викладачів, друзів. І пам’ятайте, що саме в Приборці вас дуже любили, і ми завжди будемо чекати зустрічі з вами. Пишіть… Дзвоніть… Заходьте…  Двері технікуму завжди відкриті для вас!”.

      21 червня 2017р. відбулося заключне спільне засідання психолого-педагогічного семінару та семінару кураторів навчальних груп на тему: «Успіх як життєвий пріоритет особистості» у формі  круглого столу.

      Ведуча круглого столу – Петловнюк Л.Д., зав. методичним кабінетом, окреслила теоретичні та педагогічні питання проблеми. 

       В  обговоренні брали участь:  Корж Любов Миколаївна, викладач математики, викладач-методист, Сосницька Валентина Миколаївна, викладач філологічних дисциплін вищої категорії, які відмітили, що з метою створення ситуації успіху вони на кожному занятті застосовують елементи інтерактивних технологій. Головне на занятті – зворотній зв’язок, тобто бачення того, як  розуміють    та сприймають  викладача студенти.

      Волковська Любов Олександрівна, Забродоцька Ганна Євгенівна, Градинар Раїса Василівна – голови циклових комісій, які розповіли про форми і методи роботи з обдарованими студентами, і на конкретних прикладах своїх випускників показали, що успішний студент у навчанні, –  успішний зараз у професійній діяльності.

       Викладачі продемонструвати вплив конструктивної взаємодії педагогічного колективу на досягнення результативності у вихованні успішної особистості. Окреслили можливі форми і методи навчально-виховної діяльності у формуванні успіху як життєвого пріоритету особистості студента та прийняли  рекомендації для майбутньої  педагогічної діяльності.

Парк стоїть, трава шумить,

Юшка в казані кипить.

Розважальний міський захід

Пролетів як одна мить.

 

08.06.2017р. на березі Дніпра у парковій зоні під патронатом міського голови Коваленка Володимира Івановича відбувся міський розважально-спортивний захід «Молодіжний квест», в якому взяли участь п’ять навчальних закладів міста. Всі вимогливо підготувались до змагань на різних станціях: історичній, пісенній, спортивній, літературній і харчовій. Добре, що за активну участь у вихованні культурно-історичних почуттів до рідного краю всі команди були нагороджені подарунками від відділу у справах сім’ї, молоді і спорту (голова Таран Н.М.) і поїздкою на Азовське море, чому всі надзвичайно зраділи!

Одже, на святі не було ні переможців, ані переможених!

    З 01 по 02 червня в місті Києві  відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій “IT – UNIVERSE – 2017″. Третій рік поспіль наші студенти займають призові місця, так відбулося і в цьому році:

 І місце Ліфінцева Діана Сергіївна (група Ф14 – 1Д);

ІІ місце Антонова Регіна Андріївна ( група Ф14 – 1Д).

Завантажити повний текст документу (PDF, 495KB)

     05.06.2017 року студенти груп Ф16 – 1Д та П16-1Д разом з кураторами Перміновою О.А. та Карнаух І.М. відвідали унікальний заповідник незайманого степу Асканія – Нова.

IMG_0669 IMG_0677 IMG_0697 IMG_0715

Останні коментарі