Новини

        22 січня 2020 р. у Новокаховському приладобудівному технікумі проведено семінар-практикум на тему: “Імідж нашого закладу освіти: творчі знахідки”. Керівники семінару-практикуму: В.І.Загньотова, Відмінник освіти України,  заст.  директора з ВР, викладач-методист;  Л.Д. Петловнюк, зав. методичним кабінетом, викладач-методист. Мета – підвищення кваліфікації педагогічних працівників технікуму на робочому місці.

        Валентина Іванівна розкрила комплекс теоретичних питань розробки та становлення позитивного іміджу сучасного закладу фахової перед вищої освіти, продемонструвала творчі знахідки іміджу технікуму та окреслила шляхи формування стратегії іміджу технікуму, що зроблять його привабливим для здобувачів освіти, конкурентоздатним на ринку праці.

       Людмила Дмитрівна провела з учасниками семінару практичні вправи «Сучасний  педагогічний словничок». Мета: вияснити на скільки педагогічні працівники готові сприяти іміджу технікуму та над якими питаннями їм працювати в майбутньому.

Відкриий чемпіонат м. Олешки з боксу “Олешківські ігри 2019” Ращупкін Павло, група П19-2Д –чемпіон серед юніорів, неоднаразовий чемпіон. Вітаємо!!!

«Небайдужість, яка дарує радість»

Кожна людина у світі бажає тепла і уваги, кожному з нас потрібна любов і повага, а дітям – в першу чергу, особливо на Різдво! Новорічну феєрію – казку «Супер-пропозиція 2020 «Лице року» з танцями, іграми і піснями від душі подарували 23 грудня 2019 року актори театру «Шанс» (керівник Матвієнко А.П.) і студентський театр «Образ» (керівник Коваль А.В.) дітям Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями. Кого тут тільки не було: і символ року «Криса Ремілі»,  кажани, кішка Гламурна і вся мишача сім’я. Вони змусили повірити в чудо  та створити святкову і радісну атмосферу. Але поява головних чарівників свята Діда Мороза та Снігуроньки, які запалили новорічну ялинку, стало родзинкою шоу. Як сяяли дитячі очі, скільки справжнього щастя було в них, можуть повідати їх батьки.

24.12.2019 року колектив технікуму заслухав  щорічний звіт директора Глазунової Л.І. 

Останні коментарі

Архів