Методична робота

     З метою обміна досвідом, втілення в навчальний процес новітніх технологій, підвищення якості навчання викладачами технікуму проводяться відкриті заняття. 

14.03.1017р. Викладач вищої категорії Зайцева Т.А. провела відкрите заняття.  Тема: “Метод і методика економічного аналізу”.

     19 травня 2016 р.  в рамках заходів до Дня науки в технікумі був проведений теоретико – практичний семінар у формі тренінгу. Тема тренінгу: “Особистість викладача та обдарований студент”. Використані інтерактивні техніки: криголами, психологічні  вправи, мозкова атака, дискусія, колаж, моделювання педагогічних ситуацій, творчі завдання.

     Аналіз результатів дає підстави стверджувати, що розроблений та проведений тренінг сприяв розширенню системи уявлень учасників про   позитивне ставлення до власних здібностей та до роботи з обдарованими студентами і, відповідно, може  сприяти усвідомленню необхідності використання у педагогічній діяльності інноваційних технологій.

  19 грудня 2014 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося засідання обласного методичного об’єднання  викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. 

В роботі семінару взяли участь викладачі нашого технікуму: Волковська Л.О., Чурсінова Л.Г., Зайцева Т.А.Башина С.Ф., Роговська Л.О. На семінарі були обговорені питання  проведення обласної олімпіади з економіки, а також сучасні форми узагальнення передового досвіду викладача у формі портфоліо. Досвідом поділилася Волковська Л.О. , голова циклової комісії НКПТ.

 

 

Навчальна практика в МНАУ та екскурсія до м. Миколаїв

11-12 грудня 2014 р.

      На підставі Угоди про співробітництво НКПТ з Миколаївським національним аграрним університетом (МНАУ), яке передбачає обмін досвідом з організації навчальної та наукової роботи, сприяння у підготовці та підвищення кваліфікації кадрів  з метою отримання навчальних навичок,  викладачі економічної комісії Волковська Л.О., Копоть.Н.А, Корецька Л.В.  та студенти спеціальності «Фінанси і кредит» 11-12 грудня 2014 року відвідали Миколаївський національний аграрний університет.

01

02

03

 

         На базі кафедри фінансів і кредиту МНАУ студенти мали можливість ознайомитися з  навчальною лабораторію «Навчальний банк», на якій  використовується автоматизована банківська система (АБС) «Scrooge ІІІ». 

         АБС «Scrooge ІІІ» – це комплекс автоматизації для сучасного банку, що охоплює весь процес діяльності фінансової установи: від початку роботи з клієнтом, включаючи продаж та обслуговування продуктів , і до потужних аналітичних та прогнозних звітів.

         Студенти отримали можливість уявити себе у ролі банківського працівника та працювали з основними  складовими  системи:

– договірна система (автоматизація операцій з обслуговування клієнтів);

– цінні папери (автоматизація обліку та операцій з усіма видами ЦП);

– система SWIFT (автоматизація операцій з валютними переказами);

– валютний контроль (автоматизація обліку контрагентів, контрактів та ВМД);

– казначейські операції;

– система Cash&Billing (автоматизація прийому платежів);

– внутрішня бухгалтерія.

04

Знайомство студентів спеціальності «Фінанси і кредит» з автоматизованою банківською системою (АБС) «Scrooge ІІІ»

Студенти спеціальності «Фінанси і кредит» та викладачі економічних дисциплін НКПТ в навчальній лабораторії «Навчальний банк» МНАУ

05

06

07

  Велике задоволення мали студенти НКПТ від відвідування музею  Миколаївського національного аграрного університету, де прослухали дуже цікаву бесіду про історію створення музею МНАУ та становлення аграрної освіти на Миколаївщині.

В прес-центрі МНАУ студенти спеціальності «Фінанси і кредит» отримали можливість ознайомитися з правилами прийому для вступу на навчання у 2015-2016 навчального року.

08

09

10

Заключним етапом знайомства з м. Миколаїв було відвідування студентами та викладачами НКПТ  Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми».

   3.12.2014  відбулося засідання методичного об’єднання викладачів креслення, інженерної і комп’ютерної графіки та інформатики ВНЗ I-II рівнів акредитації в педагогічному коледжі імені В.Ф.Беньковського  в м. Берислав. Від НКПТ взяли участь викладачі: Градинар Р.В., Божик С.В., Маюк Р.А.

На засіданні було розглянуто:

  1. Основні аспекти педагогічної майстерності для викладачів з технічною освітою.
  2. Підведенно підсумки обласного методичного об’єднання за 2013-14 навчальний рік.
  3. Методи впровадження новітніх 3D технологій у навчальний процес ВНЗ I-IIрівнів акредитації Херсонської області.
  4. Аналіз та пропозиції щодо організації проведення олімпіади серед студентів ВНЗ I-IIрівнів акредитації.  

Останні коментарі

Архів