Архив за месяц: мая 2017

      22.06.2017 року  студентський  аматорський театр технікуму  “Образ” (керівник Коваль А.В.) для  студентів І курсу та співрoбітників  показав спектакль “Хімія почуттів”.   IMG_0312 IMG_0317 IMG_0323 IMG_0331 IMG_0343 IMG_0345 IMG_0333 IMG_0310

Результати Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки 2017!

Теоретичний тур:

І місце – Передрій Іван,  викладач Опята Юрій Олександрович ( Новокаховський приладобудівний технікум);

ІІ місце – Єрмоленко Максим, Завідувач відділенням Ітякін Олександр Сергійович (Економічний коледж Дніпровського державного технічного університету);

ІІІ місце – Крочак  Валентин, викладач  Савчук Михайло Петрович (Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя);

ІІІ місце – Коломійчук Євгеній,старший лаборант Жмурко Володимир Павлович (Смілянський промислово – економічний коледж).

 

Конкурс з технічної творчості:

І місце – Новокаховський приладобудівний технікум;

ІІ місце – ДВНЗ Чернівецький  політехнічний коледж;

ІІІ місце – Технічний коледж  Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя;

ІІІ місце – Одеський коледж  комп’ютерних  технологій Одеського державного екологічного університету;

ІІІ місце – Вінницький технічний коледж;

Конкурс на проектування друкованого вузла з використанням САПР:

І місце – Передрій Іван,  викладач Опята Юрій Олександрович ( Новокаховський приладобудівний технікум);

ІІ місце – Вишинський Василь, викладач Семенюк Наталія Юріївна (ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»);

ІІ місце – Єрмоленко Максим , Завідувач відділенням Ітякін Олександр Сергійович (Економічний коледж Дніпровського державного технічного університету);

ІІІ місце – Крочак Валентин, викладач Савчук Михайло Петрович (Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя).

Конкурс з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою:

І місце – Ткач Владислав, викладач Семенюк Наталія Юріївна (ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»);

ІІ місце – Смола Олександр , викладач Уткіна Надія Євгенівна (Херсонський політехнічний коледж Одеського політехнічного університету);

ІІІ місце – Худзік Володимир , викладач Савчук Михайло Петрович (Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя);

ІІІ місце – Постернак Владислав, старший лаборант Жмурко Володимир Павлович (Смілянський промислово – економічний коледж).

Переможці олімпіади:

І місце – Новокаховський приладобудівний технікум;

ІІ місце – ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж»;

ІІІ місце – Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

ANT_5202

   18.05.17 року студенти груп А16-1Д та Ф16-1Д відвідали міську бібліотеку №4, де прослухали лекцію, присвячену Дню Європи в Україні.

    Згідно плану проведення олімпіади 18.05.2017 року для учасників було організовано екскурсію до Новокаховської ГЕС.

IMG_9977 IMG_9999

    18.05.2017 року – другий день Всеукраїнської олімпіади, студенти беруть участь у конкурсі з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою.

 

    У конкурсі на проектування друкованого вузла з використанням САПР.

 

 

Останні коментарі

Архів