21 червня 2017р. відбулося заключне спільне засідання психолого-педагогічного семінару та семінару кураторів навчальних груп на тему: «Успіх як життєвий пріоритет особистості» у формі  круглого столу.

      Ведуча круглого столу – Петловнюк Л.Д., зав. методичним кабінетом, окреслила теоретичні та педагогічні питання проблеми. 

       В  обговоренні брали участь:  Корж Любов Миколаївна, викладач математики, викладач-методист, Сосницька Валентина Миколаївна, викладач філологічних дисциплін вищої категорії, які відмітили, що з метою створення ситуації успіху вони на кожному занятті застосовують елементи інтерактивних технологій. Головне на занятті – зворотній зв’язок, тобто бачення того, як  розуміють    та сприймають  викладача студенти.

      Волковська Любов Олександрівна, Забродоцька Ганна Євгенівна, Градинар Раїса Василівна – голови циклових комісій, які розповіли про форми і методи роботи з обдарованими студентами, і на конкретних прикладах своїх випускників показали, що успішний студент у навчанні, –  успішний зараз у професійній діяльності.

       Викладачі продемонструвати вплив конструктивної взаємодії педагогічного колективу на досягнення результативності у вихованні успішної особистості. Окреслили можливі форми і методи навчально-виховної діяльності у формуванні успіху як життєвого пріоритету особистості студента та прийняли  рекомендації для майбутньої  педагогічної діяльності.

Оставить комментарий

Останні записи