IMG_9992

Завідуюча бібліотекою: 

Кумановська Наталія Миколаївна.

 

   
              Бібліотека – навчальний, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ, що забезпечує навчально-виховний процес.            Доля бібліотеки тісно пов’язана з історію технікуму. Вона починалася з книжок, подарованих викладачами та студентами.              Нині бібліотека має багатогалузевий книжковий фонд, який нараховує 40553 одиниць зберігання,виписує більше 30 періодичних видань. У 2013 році була створювана медіатека, яка нараховує 450 одиниц. На електронних носіях викладачі записали підручники і свої методичні розробки,які можут бути використані при виконанії  лабораторних і практичних робіт студентами.              Бібліотека організовує диференційне (Індивідуальне і групове) обслуговування читачів на абонементі і в читальному залі; допомагає студентам в оволодінні знаннями, знайомить з різними джерелами інформації; сприяє вихованню студентів, підвищенню їх культурно-освітнього рівня, організовує книжкові виставки, складає бюлетені нових книг, проводить місячники першокурсника і дипломника. Бібліотека – не тільки кладова знань, але й добрий наставник студенту Загальні відомості про бібліотеку  
 1. Рік  заснування  бібліотеки 1981р.    Місце розташування бібліотеки -  5поверх
 2. Загальна площа 160 кв.м.    Читальний зал поєднаний з абонементом.
 3. 60 посадочних  місць .
 4. 2 книгосховища  для навчального фонду.
  Графік  роботи  бібліотеки: з 8.00 год. до 17.00 год.   ШАНОВНІ СТУДЕНТИ! Користуйтесь книжковими фондами бібліотеки. Бібліотечні працівники допоможуть Вам , нададуть консультацію, або виконають тематичну довідку за допомогою комп’ютерної техніки. Загальна інфа

Правила користування бібліотекой.

 Загальні положення.

             Наша бібліотека  є навчальним інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом НКПТ центром розповсюдження знань, та забезпечує творами друку та іншими інформаційними матеріалами навчальний та виховний процеси.            Бібліотека  безкоштовно надає основні бібліотечні послуги згідно з наказом директора НКПТ            Користувачі з інших навчальних закладів, наукових установ, організацій, підприємств, фірм обслуговуються на договірній основі.            Фонди НКПТ є складовою частиною загальнодержавної довідково-інформаційної системи і знаходяться під охороною держави.            Ці правила розроблені відповідно з Типовими правилами користування бібліотеками в Україні, затверджені наказом Міністерства культури та мистецтв України № 257 від 5.05.1999р. із змінами та доповненнями, з наказом МОН України від 06.08.04 № 643            Перед записом до бібліотеки громадяни повинні ознайомитись з правилами користування  і підтвердити своє зобов’язання їх неодмінного виконання підписом на формулярі користувача.            Згідно  з  інструкцією про порядок доставки,комплектування та облік навчальної літератури № 19-217 від 15.06.1995р.            Право користування бібліотекою  надається:  педагогічним працівникам, студентам, працівникам структурних підрозділів – абонементами, читальним залом.            Користувачі з інших установ пред’являють паспорт, службове посвідчення, студентський квиток, квиток учня, військовий квиток – залежно від категорії.            На абонементах та в читальном зале користувач розписується на книжковому формулярі  за кожний примірник одержаного видання.            Рідкісні та цінні видання видаються тільки у читальном зале.            Бібліотека видає користувачеві літературу як на абонементі, так і до читального зала тільки після повернення літератури, термін користування якою закінчився.            Перед записом до бібліотеки громадяни повинні ознайомитись з правилами користування бібліотекою і підтвердити своє зобов’язання їх неодмінного виконання підписом на формулярі користувача. Права користувачів Користувачі  мають право:
 1. Безоплатно користуватися інформацією про склад бібліотечних фондів через традиційний довідково-пошуковий апарат.
 2.  Безоплатно отримувати консультаційну допомогу у пошуку та виборі традиційних джерел інформації.
 3. Одержувати для опрацювання поза бібліотекою в тимчасове користування книги, інші твори друку та документи із фондів бібліотеки.
 4. Журнали видаються на 2 – 5 днів.
 5.  Навчальні видання, якщо вони є у достатній кількості, видаються студентам із фондів навчальних абонементів на семестр або навчальний рік згідно з навчальними планами і програмами.
 6.  Художня література видається співробітникам на 1 місяць, студентам – на 10 днів.
 7. Термін користування виданнями, якщо на них відсутній попит з боку інших користувачів, може бути продовжений, але не більше ніж у 3 рази.
 8. Кількість творів друку, що видаються в читальних залах, не обмежуються.
 9. Брати участь у заходах, що проводяться бібліотекою.
 10. Користувачі мають право надавати практичну допомогу бібліотеці.
Обов’язки користувачів Користувач зобов’язаний:
 1. Дотримуватись Правил користування бібліотекою. За порушення правил користування бібліотекою користувач може бути позбавлений права користування всіма пунктами видачі документів на термін, що визначається адміністрацією бібліотеки.
 2. Повернути документи в установлені терміни.
 3. Користувачі заобов’язані дбайливо ставитись до книжок , інших творів друку та документів із фондів бібліотеки, не виносити їх із приміщення бібліотеки, якщо вони не зафіксовані у формулярі користувача або інших облікових документах; не робити в них ніяких позначок, підкреслень, не виривати та не загинати сторінки.
 4. Виносити книги з читальних залів забороняється.
 5. При одержанні підручників користувач повинен перевірити їх кількість та наявність.
 6. На час літніх канікул читачі-студенти повинні повернути до бібліотеки книжки та інші отримані документи.
 7. Користувачі, що закінчили вищий навчальний заклад, повинні до отримання диплому повністю розрахуватись із бібліотекою і підписати обхідний лист.
 8. Користувачі, що завдали бібліотечному фонду збитків, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
 9. Користувач, що втратив або пошкодив документ з бібліотечного фонду повинен замінити його іншим примірником цього видання або визнаним бібліотекою рівноцінним (за змістом і видавничим виглядом).
 10. Якщо рівноцінна заміна загублених або пошкоджених видань неможлива, користувач повинен відшкодувати їх ринкову вартість на день розрахунку. Розмір відшкодування узгоджується.
 11. Користувачі в бібліотеці повинні дотримуватися тиші. У приміщеннях читальних залів не дозволяється користуватися мобільними телефонами. Особи в нетверезому стані й неохайному вигляді до бібліотеки не допускаються. Вживати їжу, напої, палити в бібліотеці не дозволяється.

17 листопада -День РАДІО (переглянути)

20 вересня − Всенародний День Батька (переглянути)

9 червня — Міжнародний день друзів (переглянути)

1 червня - Міжнародний день захисту дітей (переглянути)

31 травня - Всесві́тній день без тютюну  (переглянути)

29  травняМіжнародний день миротворців (переглянути)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 241KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 1.34MB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 686KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 111KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 685KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 163KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 197KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 2.01MB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 115KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 44KB)

   У бібліотеці технікуму пройшла виставка книг та архівних документів (копій) До Дня визволення в'язнів фашистських концтаборів.

Завантажити повний текст документу (DOCX, 155KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 578KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 160KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 715KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 156KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 25KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 980KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 14KB)

Завантажити повний текст документу (DOCX, 476KB)

Добавить комментарий

Останні коментарі

Архів