ХIІ Всеукраїнська олімпіада з інформатики та комп'ютерної техніки буде проводитись 15-17 травня 2019 р. на базі Новокаховського приладобудівного технікуму
              КАЛЬКУЛЯЦІЯ проживання та харчування учасників ХII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитаціїна базі  Новокаховського приладобудівного технікуму у 2019 році (переглянути).
                ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ХII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації на базі  Новокаховського приладобудівного технікуму у 2019 році (переглянути).
 

Положення (перегляд проекту)

№ п/п № наказу дата наказу наказ назва наказу перегляд
1.

№ 1274

20.11.2018

Наказ Міністерства освіти і науки України

"Про проведення Всеукраїнських олімпіад та конкурсів серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у 2018/2019 навчальному році"

(переглянути)

2.

№ 165

10.12.2018

Наказ Новокаховського приладобудівного технікуму

"Про проведення ХII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки"

(переглянути)

3.

01/ 2019

28.01.2019 

Наказ  МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, СПІЛКИ ГОЛІВ ОБЛАСНИХ РАД ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ  І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ  УКРАЇНИ

"Про проведення  ХІІ   Всеукраїнської олімпіади з   інформатики та комп’ютерної техніки  серед  студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації   України у 2019 році"

(переглянути)

Для реєстраціїї учасників потрібно заповнити відповідну форму та надіслати її за адресами: nkpt81@gmail.com або beliaeva.gn@ukr.net

На ХII  Всеукраїнську  олімпіаду з інформатики та комп'ютерної техніки, яка проходить у Новокаховському приладобудівному технікумі, зареєструвались представники _23_  закладів вищої освіти І-ІІ р.а. України:

Область Навчальний заклад
1. Вінницька область Вінницький технічний коледж ВТК
2. Волинська область Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (КТБП СНУ)
3. Дніпропетровська область Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «КНУ» ГЕМК ДВНЗ «КНУ»
4. Донецька область Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії
5. Житомирська область ВКНЗ «Коростишівський педагогічнийколеджімені І. Я. Франка» Житомирськоїобласної ради
6. Закарпатська область Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «Ужгородський національний університет»
7. Запорізька область Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ, ЗКР ЗНТУ
8. Івано-Франківська область Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника»
9. Київ (місто) Коледж інформаційних систем і технологій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
10. Київська область Ржищівський індустріально–педагогічний технікуму (РІПТ)
11. Кіровоградська область  
12. Луганська область  
13. Львівська область Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій (ЛДКХПП НУХТ)
14. Миколаївська область Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури (МБК КНУБА)
15. Одеська область Одеський автомобільно-дорожній коледж Одеського національного політехнічного університету (ОАДК ОНПУ)
16. Полтавська область Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка
17. Рівненська область Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування (Технічний коледж НУВГП)
18. Сумська область Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва» ВКНЗСОР «Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва»
19. Тернопільська область Відокремлений підрозділ національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж», ВП НУБІП України Бережанський агротехнічний коледж.
20. Харківська область Харківський комп’ютерно-технологічний коледж НТУ «ХПI», ХКТК НТУ «ХПІ»
21. Херсонська область Новокаховський приладобудівний технікум (НКПТ)
22. Хмельницька область Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»
23. Черкаська область Черкаський державний бізнес-коледж (ЧДБК)
24. Чернігівська область Чернігівський промислово-економічний коледж Київського національного університету технологій та дизайну
25. Чернівецька область Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж»

КОНТАКТНІ  ТЕЛЕФОНИ ОРГКОМІТЕТУ (переглянути)

 

КОНТАКТИ  КООРДИНАТОРА ОЛІМПІАДИ  (Новокаховський приладобудівний технікум) 

Біляєва Галина Миколаівна, тел. 0955506286пошта beliaeva.gn@ukr.net

Новокаховський приладобудівний технікум, телефон/факс: (05549) 7-83-20.   Адреса: м. Нова Каховка, пр. Перемоги 11  nkpt81@gmail.com

Приборка радо зустріла гостей з усієї України!

           15 травня    2019 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму пройшло урочисте відкриття ІІІ етапу ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.  З 22 областей України і міста Київ приїхали найрозумніші студенти 23 закладів вищої освіти І-ІІ р.а., готових змагатися за право бути найкращими і найпрестижнішими серед усіх!          Виступи голови спілки ради директорів України Похресника А.К., голови ради директорів Херсонської області Яковенка О.Є., мера міста Коваленка В.І.  та директора технікуму Глазунової Л.І.  побажали кожному з присутніх  перемоги.

         Завершилось свято отриманням кожною командою  шматочка короваю Дружби під пісню «Ми єдині»!

 

Результати XII Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки!

Підсумковий протокол

місце ПІП учасника Область Викладач, який готував учасника Навчальний заклад Теоретична чатина Практична частина Загальна сума
WORD EXCEL ACCESS
1 2 3 4 5 6 7 8 9 11
I Лясковський Максим Херсонська  Градинар Раїса Василівна Новокаховський приладобудівний технікум  12 19 18,88 18,5 68,375
II Мендришора Людмила Чернівецька Сушма Анастасія Володимирівна Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» 14,5 19,5 18,8 13,8 66,6
II Гром Юрій Вінницька  Похилько Олексій Володимирович, Колесник Анатолій Іванович Вінницький технічний коледж 15 16,25 15,5 17,9 64,65
III Баранова Ольга Запорізька Ащеулова Юлія Сергіївна Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ 13,5 16,25 19 14,1 62,85
III Неміровський Дмитро Дніпропетровська  Антоненко Сергій Володимирович Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «КНУ» 15 18,75 10,05 17,8 61,6
III Лісіцин Максиміліан Закарпатська Александра Наталія Володимирівна, Лукавська Альвіна Володимирівна Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «Ужгородський національний університет» 12,5 18,25 13,75 13,2 57,7
4 Гунчак Діана Хмельницька  Соломко Людмила Андріївна Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» 12,5 15,75 10 15,5 53,75
5 Терентьєв Євгеній м. Київ Помазун Оксана Миколаївна,   Янчук Світлана Миколаївна     Коледж інформаційних систем і технологій Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 10,5 13,75 14,75 14,5 53,5
6 Гальмаков Владислав Сумська  Голубков Володимир Миколайович Вищий комунальний навчальний заклад Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж імені С.В.Руднєва» 10,5 15 18,5 9,4 53,4
7 Бурдиляк Володимир Івано-Франківська  Василів Микола Миколайович Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.Василя Стефаника» 12 16,5 14,88 9,7 53,075
8 Бесєдовський Назарій Черкаська  Ковальська Наталія Володимирівна Черкаський державний бізнес-коледж 10,5 19,5 19 3,5 52,5
9 Шатило Iгор Харківська  Надьон Любов Володимирівна Харківський комп’ютерно-технологічний коледж НТУ «ХПI» 12 16,75 10,25 10,6 49,6
10 Дзундза Дмитро Миколаївська Маламан Алла Феліксівна, Круковська Віра Олександрівна Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури 9,5 13,75 12,25 13,3 48,8
11 Моруженко Євгеній Донецька Сагай Ольга Володимирівна Машинобудівний коледж Донбаської державної машинобудівної академії 13,5 18,75 11,25 5,1 48,6
12 Кобилинський Олександр Житомирська  Герасимчук Сергій Володимирович ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради 12,5 18,75 9,275 7,1 47,625
13 Замниус Анатолій Київська Кісільова Тетяна Олександрівна Ржищівський індустріально–педагогічний технікуму 12,5 17 5,625 7,6 42,725
14 Павелко Володимир Львівська  Мандрик Михайло Степанович Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій 11 10,75 7 9,7 38,45
15 Проць Галина Волинська Шостак Дмитро Валерійович Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 11 11,5 8,375 7,4 38,275
16 Селіверстов Ігор Одеська Перезва Олена Володимирівна Одеський автомобільно-дорожній коледж Одеського національного політехнічного університету 8,5 15,25 11 0,8 35,55
17 Божок Віктор Рівненська  Огійчук Віктор Олександрович Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування  9,5 14 9 2,7 35,2
18 Булда Руслан Полтавська  Сидорина Ольга Григорівна Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка 10 12,25 1,875 4,9 29,025
19 Малий Артем Чернігівська  Маліновська Наталія Борисівна Чернігівський промислово-економічний коледж Київського національного університету технологій та дизайну 8,5 10,5 4,45 3,3 26,75
20 Заневич Софія Тернопільська  Кізима Ірина Вікторівна Відокремлений  підрозділ Національногоу університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж» 7,5 8,5 4,25 4,7 24,95
        Голова лічильної комісії   Радченко Олена Петрівна
        Голова комісії розділу "MS Word"   Перезва Олена Володимирівна
        Голова комісії розділу "MS Excel"   Маламан Алла Феліксівна
        Голова комісії розділу "MS Access"   Похилько Олексій Володимирович
        Директор Новокаховського приладобудівного технікуму   Глазунова Лариса Іванівна

Останні коментарі

Архів