Новокаховський приладобудівний фаховий коледж  надає публічну інформацію керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації» та Указом Президента України №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».

Надання публічної інформації Новокаховський приладобудівний фаховий коледж здійснює у відповідь на інформаційний запит. Згідно з Законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень. Запит від особи на отримання інформації подається у довільній формі. При цьому обов’язково необхідно вказати: 1)  ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону; 2)  опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит); 3)  підпис і дату. З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію. Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

Завантажити повний текст документу (DOCX, 14KB)

Форма для подання інформаційного запиту у електронному виді   Поштова адреса фахового коледжу для подання інформаційного запиту: 74900, Україна, Херсонська обл., м. Нова Каховка, пр. Перемоги, 11. Телефон: (05549) 7-83-20; Факс: (05549)7-83-20; Електронна пошта: nkpt81@gmail.com

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

Глазунової Лариси Іванівни,

кандидата на посаду директора

Новокаховського приладобудівного технікуму

(переглянути)

Останні коментарі

Архів