Іменні стипендіати технікуму.

 

За підсумками роботи технікуму  на підставі рішень педагогічної та студентської ради за відмінне навчання та активну участь у громадському житті технікуму були нагороджені:

2015-2016 навчальний рік

Стипендія Верховної Ради України.

Передрій Іван Володимирович.

 

Обласна стипендія Кудлай Віктор.

З 1.01.20016 по 01.07.2016 н.р. соціальна стипендія Верховної Ради України 

Масурновська Валерія.

 

 І семестр 2015-2016 н.р. академічна стипендія Президента України

Без имени-12

Бомко Олена Леонідівна

студентка гр. П12-2Д  спеціальності 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення»


пономаренко1

Пономаренко Ярослав Анатолійович

Студент гр.А13 – 1Д спеціальності 5.03050901 “Бухгалтерський облік”

І семестр 2015-2016 н.р. обласна стипендія


Буганова Марія Олександрівна

Студентка гр.А13 – 1Д спеціальності 5.03050901 “Бухгалтерський облік”


І – II семестр 2015-2016 н.р. іменна стипендія Верховної Ради України

михальчук1

Михальчук Дмитро Олександрович

Студент гр.Т12 – 1Д спеціальності 5.05090101 “Конструювання, виробництва та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”


2012-2013навчальний рік

 ІІ семестр 2012-2013н.р. іменна стипендія Президента України 

Жидель Сергій Олександрович 

 студент гр. К10-2Д спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»


 

З 1.09.20012 по 31.06.2013 н.р. іменна стипендія Верховної Ради України

Бондар Владислав Андрійович 

студент гр.Р10-1д спеціальності 5.05090101 «Конструювання, виробництва та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв»

 


З 1.09.20012 по 31.06.2013 н.р. соціальна стипендія Верховної Ради України

Гугленко Катерина Олексіївна

студентка гр.П10-1д спеціальності 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення» 

 

IMG_2777

   Галь Валентина Валеріївна

група П16 – 2Д

 
 
Книш Артем Павлович група П15 – 2Д IMG_2779  
   
IMG_2781  Череватенко Данило Олександрович група П14 -2Д  
 
Савельєва Катерина Олександрівнагрупа А15 – 1Д  IMG_3371  
 
   
 
   
 Прокопець Олександр Сергійовичгрупа П14 – 1Д IMG_3968  
 IMG_8042 Передрій Іван Володимирович група РТ14 – 1Д 
 
 Божик Максим Андрійович група П16 – 1Д  IMG_8381
   
IMG_8382  Лихожон Павло Євгенійович група РТ14 – 1Д 
Прийма Сергій Сергійович група П14 – 2 Д IMG_8385
IMG_3969

Воротилов Віктор Олегович

група П14 – 1Д 

Куземчак Олег Михайлович

група П14 – 1Д

IMG_3973
IMG_8418 Сухроменда Назарій Володимирович група К13 – 1Д

АКТИВІСТИ

IMG_2775

Воротилов Віктор 

Маковеєнко Денис

Ковальчук Аліна 

Белова Анастасія

Мазун Микола

Олійник Дар’я

Осипенко Андрій

Пирогов Владислав

Шаповалов Дмитро

Бондаренко Антон

      

Лихожон Павло        Філімонов Пилип

Башина Алла

Передрій Іван

Останні записи

Останні коментарі