Іменні стипендіати технікуму.

 

За підсумками роботи технікуму  на підставі рішень педагогічної та студентської ради за відмінне навчання та активну участь у громадському житті технікуму були нагороджені:

2017-2018 навчальний рік

Іменна стипендія Президента України 

Передрій Іван Володимирович.

Стипендія Верховної Ради України.

Прийма Сергій Сергійович.

2015-2016 навчальний рік

Стипендія Верховної Ради України.

Передрій Іван Володимирович.

 

Обласна стипендія Кудлай Віктор.

З 1.01.20016 по 01.07.2016 н.р. соціальна стипендія Верховної Ради України 

Масурновська Валерія.

 

 І семестр 2015-2016 н.р. академічна стипендія Президента України

Без имени-12

Бомко Олена Леонідівна

студентка гр. П12-2Д  спеціальності 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення»


пономаренко1

Пономаренко Ярослав Анатолійович

Студент гр.А13 – 1Д спеціальності 5.03050901 “Бухгалтерський облік”

І семестр 2015-2016 н.р. обласна стипендія


Буганова Марія Олександрівна

Студентка гр.А13 – 1Д спеціальності 5.03050901 “Бухгалтерський облік”


І – II семестр 2015-2016 н.р. іменна стипендія Верховної Ради України

михальчук1

Михальчук Дмитро Олександрович

Студент гр.Т12 – 1Д спеціальності 5.05090101 “Конструювання, виробництва та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”


2012-2013навчальний рік

 ІІ семестр 2012-2013н.р. іменна стипендія Президента України 

Жидель Сергій Олександрович 

 студент гр. К10-2Д спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»


 

З 1.09.20012 по 31.06.2013 н.р. іменна стипендія Верховної Ради України

Бондар Владислав Андрійович 

студент гр.Р10-1д спеціальності 5.05090101 «Конструювання, виробництва та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв»

 


З 1.09.20012 по 31.06.2013 н.р. соціальна стипендія Верховної Ради України

Гугленко Катерина Олексіївна

студентка гр.П10-1д спеціальності 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення» 

 

IMG_2777

   Галь Валентина Валеріївна

група П16 – 2Д

 
 
Книш Артем Павлович група П15 – 2Д IMG_2779  
   
IMG_2781  Череватенко Данило Олександрович група П14 -2Д  
 
Савельєва Катерина Олександрівнагрупа А15 – 1Д  IMG_3371  
 
   
 
   
 Прокопець Олександр Сергійовичгрупа П14 – 1Д IMG_3968  
 IMG_8042 Передрій Іван Володимирович група РТ14 – 1Д 
 
 Божик Максим Андрійович група П16 – 1Д  IMG_8381
   
IMG_8382  Лихожон Павло Євгенійович група РТ14 – 1Д 
Прийма Сергій Сергійович група П14 – 2 Д IMG_8385
IMG_3969

Воротилов Віктор Олегович

група П14 – 1Д 

Куземчак Олег Михайлович

група П14 – 1Д

IMG_3973
IMG_8418 Сухроменда Назарій Володимирович група К13 – 1Д

АКТИВІСТИ

IMG_2775

Дичок Радіон 

Шамілін Олександр

Ковальчук Аліна 

Сідорова Лія

Мазун Микола

Олійник Дар’я

Белодедова Елізавета

Пирогов Владислав

Паламарчук Світлана

Вареник Яків

      

Останні коментарі

Архів