СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

З 2003 року у технікумі діє студентська республіка. Для активізації навчальної та виховної роботи, виховання організаторських якостей, соціальної активності молоді обрано студентський парламент, студентська рада технікуму, студентська рада гуртожитку. Спільно з педагогічним колективом технікуму вони проводять виховну, роз’яснювальну та культурно-, спортивно-масову роботу у технікумі і гуртожитку, беруть участь у роботі педагогічних рад, приймальної комісії, ради профілактики правопорушень. З метою розвитку ініціативи в кінці кожного навчального року підводяться підсумки змагань на «Найкращу групу технікуму», «Найкращу кімнату гуртожитку». Керівництво технікуму , викладачі, куратори навчальних груп, психологічна служба забезпечують морально-психологічну безпеку кожного студента, відстоюють їх інтереси і права, створюють всі умови для повноцінного і гармонійного розвитку кожного як особистості .

Завантажити повний текст документу (PDF, 2.13MB)

Завантажити повний текст документу (PDF, 2.45MB)

 

Президент студентської республіки

Дичок

Родіон

Тимурович

Члени студентського парламенту:

       

Ковальчук Аліна

Пирогов Владислав

Косойкіна Анастасія

Кожушко Яна

Вечірко Дар'я

Ластовецька Дар'я

Пішенін Олександр

Соловйов Данило

Злипухін Артем

Желобатий Анатолій

Склад студентської ради 2015 - 2016 Навчальний рік

IMG_7028

Чишко Анастасія Володимирівна А15-1Д Панчук Костянтин Вячеславович Ф15-1Д Мікула Дмитро Володимирович К15-1Д

Дуденко Максим Сергійович К15-2Д Німченко Анастасія Євгеніївна П15-1Д

Ковальчук Аліна Ігорінвна П15-2Д Токварова Анастасія Сергіївна РТ15-1Д

Воротилов Віктор Олегович - група П14-1Д

Проценко Олександр Вікторович- група П14-2Д

Осіпенко Дмитро Павлович - група К14-1Д Шаповалов Дмитро Сергійович - група К14-2Д

Лихожон Павло Евгенійович - група РТ14-1Д

Логвін Станіслав Валерійович - група РТ14 - 2Д

 
   

В усі часи люди намагаються дати визначення почуттю, яке здатне перетворити сіре будення у яскраву казку. Закоханість є першою сходинкою до великого почуття – кохання, тому 14 лютого весь світ святкує цей день, а особливо молодь.

   14.02.2019 р. у технікумі пройшла конкурсна програма до Дня Закоханих, в якій журі повинно було визначити високий рівень підготовки конкурсантів ,оригінальність і художню виразність кожного виступу. За підсумками конкурсу переможцями в номінаціях стали:

*Дичок Родіон – Містер «Феєричність»;

*Капустіна Яна – Міс «Артистичність»;

*Чачарський Кирило – Містер «Романтичність»;

*Косойкіна Анастасія – Міс «Ніжність»;

*Дорубець Діана – Міс «Чарівність»;

*Морев Микита – Містер «Загадковість»;

*Матлашевський Мілан – Містер “Оригінальність”.

  Ввечері у міському ПК також була проведена шоу – програма «Все починається з любові» серед учнівської та студентської молоді міста за ініціативою відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. Учасниками міського конкурсу стали студенти технікуму Родіон Дичок і Яна Капустіна, продемонструвавши сценічну культуру і яскраві образи.    У конкурсній програмі «Любов з першого погляду», яку проводив міський відділ сім’ї, молоді і спорту під патронатом мера Нової Каховки Коваленка В.І., взяла участь студентка 3 курсу, президент студентської республіки технікуму, майбутній програміст Ковальчук Аліна. Ідеальною парою вечора стала Ковальчук Аліна разом зі студентом училища №14. Вони отримали яскраві подарунки від спонсорів. Шаленими оплесками супроводжувалась концертна програма технікуму з виступами вокалістів: Репіної Олександри, Оголюк , Анастасії, Чишко Анастасії та Дичка Родіона(керівник Гoловінов О.А.). Звучали найулюбленіші пісні, хіти 20 століття. Класичний епізод геніальної трагедії Шекспіра «Ромео і Джульета» продемонстрували активісти студентського театру «Образ»(Коваль А. В.) Маковеєнко Денис та Олійник Анастасія. Звучали ліричні пісні, працювала вітальна пошта і деякі студенти подарували предмету свого кохання традиційну «валентинку». Несподіваним початком свята нового дня став лабіринт "Шлях до диплому", по якому повинні були пройти всі студенти та співробітники технікуму. Найвищий магістрат в мантіях підготував для кожного солодкий подаруночок. На великій перерві відбувся музично - вокальний конкурс "Караоке", в якому взяли участь бажаючі юні таланти. Парламент студентської республіки запропонував у свято провести день самоврядування, коли студенти були в ролі викладачів з різних предметів. Напередодні свята класні керівники зі своїми групами випустили яскраві тематичні газети. Найкращим студентам були вручені подарункові сертифікати.

Вітаємо призерів ІІI курсу огляду художньої самодіяльності!!!

І місце – група Ф15 – 1Д (класний керівник Зайцева Т.А.)

ІІ місце – група А15 - 1Д ( класний керівник Бондаренко О.Л.)

II місце - група К15 - 1Д ( класний керівник Тімофієнко В.О.)

II місце - група П15 - 1Д ( класний керівник Градінар Р.В.)

ІІІ місце – група П15 – 2Д ( класний керівник Семенюченко І.С.)

ІІІ місце - група К15 - 2Д ( класний керівник Маюк Р.А.)

ІІІ місце - група РТ 15 - 1Д ( класний керівник Офатенко О.В.)

Журі визначило найкращі номери:

Гр. РТ15- 1Д: "Малюнки" - Репіна Олександра та Буроль Давид;

Гр. Ф15 - 1Д: Сценка "Ритмічний фолк" у виконанні групи студентів;

Гр.Ф15 -Д: Пісня "Мій маленький оркестр" у виконанні Оголюк Анастасії;

Гр. Ф15 - 1Д: Художнє читання "Монолог старої парти" у виконанні Бондаренко Катерини;

Гр. П15 - 1Д: "Світлове шоу" у виконанні Олійник Дар'ї;

Гр. К15 - 1Д: Танок "Романтичне танго" у виконанні Бєлодєдової

Єлизавети та Маковеєнко Дениса;

Гр. К15 - 2Д: музична композиція у виконанні інструментальної групи;

Гр. А15 - 1Д: Вірш "Мамусі" у виконанні Лобанової Анастасії.

Бажаємо всім успіху і надалі!


  В рамках тижня Європейської демократії в технікумі 19.10.2017р. пройшла зустріч з мером нашого міста. 04.05.2017 року для студентів І курсу була проведена зустріч з представниками центру соціальних служб молоді міськвиконкому: "Виявлення лідерських якостей особистостей серед підлітків". IMG_8682

Щоб не відбувалося в нашому житті, кожен рік весна все ж таки приходить ….

Ми даруємо один одному посмішки, поцілунки, тепло своєї душі, щоб запалити в серцях кохання до життя, до своєї професії, до людей…

На позитивний ноті у технікумі розпочалося свято до Міжнародного жіночого дня 8 березня 2017 року. Парламент студентської республіки зустрічав прекрасну половину людства з привітаннями та подарунками. Після навчальних занять в актовій залі пройшов чудовий концерт для співробітників, викладачів та студентів технікуму.

У технікумі були підведені підсумки конкурсу “Я - студент” з нагоди святкування Дня студента у 2016 році серед студентів І – ІІІ курсів технікуму у трьох номінаціях: “Відеоролік”, “Фотографія”,”Малюнок”. Всім членам журі сподобались малюнки, які були представлені на конкурс. Найкращими названі роботи групи К16 – 2Д (Виконавці – Гудожніков В., Малявін Є., Ніколахін В., Проценко М., Злобін М., куратор групи Говорун С.М.) Також цікавими виявилися відеороліки, які представили на конкурс: роботи Халімон Анастасії ( група Ф15 – 1Д),Ковальчук Аліни (група П15 – 2Д) та Олійник Дар’ї (група П15 – 1Д).

IMG_5558 IMG_5556

В міському конкурсі ” Я – Новокаховський студент” відеоролік Ковальчук Аліни зайняв ІІ призове місце.

IMG_5759 IMG_5761

IMG_5765

Огляд художньої самодіяльності серед студентів 1 курсу технікуму відбувся 25.10.2016р.!

З яким настроєм виступали юні таланти, як сяяли їх очі від неприхованої радості! Присутні почули і патріотичні пісні, і гуморески, і сценічні репризи, і чудові авторські вірші, і танцювальні композиції. За результатами конкурсного журі місця були розподілені таким чином: 1 місце посіли гр.П16-1Д(класний керівник Карнаух І.М.) та гр.К16-2Д(класний керівник Говорун С.М.). 2 місце - гр.Ф16-1Д(класний керівник Пермінова О.А.). 3 місце- гр.П16-1Д(класний керівник Кулик С.І.). 4 місце- гр.А16-1Д(класний керівник Корж Л.М.). 5 місце- гр.К16-1Д(класний керівник Сердечнюк О.В.). Найкращими номерами журі назвали: 1.Авторський вірш «79» у виконанні Злобіна Максима (гр.К16-2Д) 2.Малюнки «Осінь» - автори Проценко Максим і Ніколахін Владислав (гр.К16-2Д) 3. «Stand-up show» у виконанні Гаркуши Данііла (гр.П16-1Д) БАЖАЄМО УСПІХІВ НАДАЛІ!!!!   Адміністрація

5.03.2016р. перша весняна краплина сповістила про прихід жіночого свята 8 березня до технікуму.

Щирі вітання всіх представниць прекрасної статі супроводжувались подарунками і палкими обіймами. А продовжилося свято яскравим концертом на великій перерві.

Найулюбленіше свято молоді – День Святого Валентина!

Справжнє подвійне свято відбулося для студентів технікуму у п’ятницю, 12.02.2016 року. На нього чекали всі. Зранку працювала пошта – кожний бажаючий міг надіслати предмету свого кохання «валентинку» і вибрати у кошику ім’я своєї другої половинки. Амури зі своїми рушницями – стрілами зустрічали всіх студентів і співробітників. На великій перерві було проведено караоке, а після закінчення навчальних занять в технікумі розпочалася конкурсна програма «Міс і Містер технікуму 2016 року» .

Яскраво прибрана зала «краси і гармонії» технікуму… Напружена атмосфера свята… Хвилювання конкурсантів, батьків і однокурсників… Три години конкурсу пролетіли мов хвилинка. На сцені – найкращі: сміливі, талановиті і гідні студенти приборки: Маковеєнко Денис, Ковальчук Аліна, Юрченко Денис, Хохлова Анастасія, Семенюк Костянтин, Чишко Анастасія, Олійник Михайло, Бондаренко Катерина.

Нелегке завдання було у журі конкурсу, але все ж таки найкращих було обрано. Ними стали:

Міс техніку 2016 року: Бондаренко Катерина (Ф15 – 1Д);

Містер технікуму 2016 року: Олійник Михайло (К13 – 2Д).

Віце - міс технікуму 2016 року : Ковальчук Аліна (П15 – 2Д);

Віце – містер технікуму 2016 року: Юрченко Денис (П12 – 2Д);

Завершився цьогорічний довгоочікуваний конкурс врученням призів і фотографуванням на пам'ять.

А ввечері в нічному клубі «Піраміда» 14 учасників з різних навчальних закладів міста виборювали право стати королем і королевою Нової Каховки 2016 року!

Корону переможця міського конкурсу отримав студент ІV курсу Татарченко Віктор, а Гуперт Анна, яка також представляла наш технікум, посіла ІІІ призове місце, отримав стрічку Міс романтичність.

УВАГА!!!

Вітаємо всіх учасників огляду художньої самодіяльності

ІІІ курсу!!

За рішенням журі конкурсу призові місця розподілилися таким чином:

 

І місце

гр. К13 – 2Д (куратор Недождій М.М., староста Олійник М.)

гр.П13 – 1Д ( куратор Шаповалов В.М., староста Семенюк К.)

ІІ місце

гр.А13-1Д (куратор Роговська Л.О., староста Шарапова М.)

гр.Ф13-1Д (куратор Мичло Ж.В., староста Шепелєва А.)

ІІІ місце

гр.К13-1Д (куратор Волковська Л.О., староста Остафійчук В.)

ІV місце

гр.П13-2Д (куратор Кулініч В.І., староста Філіпов П.)

Вітаємо всіх учасників художньої самодіяльності ІІ курсу!!!

За результатами журі:

І місце гр.РТ14-2Д (куратор Філіпова Р.В., староста Логвін Станіслав )

ІІ місце гр.П14-2Д (куратор Калугін Д.В., староста Маковеєнко Денис)

ІІІ місце гр.РТ14-1Д ( куратор Опята Ю.О., староста Лихожон Павло.)

гр.А14-1Д (куратор Шепелєва Л.Б., староста Повелко Катерина)

 

НАЙКРАЩІ НОМЕРАМИ НАЗВАНІ:

1) Гумористичний етюд у виконанні Маковеєнка Дениса гр.П14-2Д

2) РЕП у виконанні Сотнікова Влада гр.РТ14-2Д

3) Соло В.Цой у виконанні Передрія Івана та Майстера Максима г..РТ14-1Д

Журі конкурсу висловлює подяку гр.К15-1Д кл.керівнику Тимофієнко В.О. староста Мікула Дмитро за виступ поза конкурсом .

УВАГА

Вітаємо всіх учасників огляду художньої самодіяльності

І курсу!!

За рішенням журі конкурсу призові місця розподілилися таким чином:

І місце - група Ф15-1Д (куратор Зайцева Т.А., староста Панчук Костянтин);

ІІ місце – група К15-2Д (куратор Маюк Р.А., староста Дуденко Максим);

ІІІ місце - група А15-1Д (куратор Бондаренко О.Л., староста Чишко Анастасія)

ІІІ місце - група П15-2Д (куратор Семенюченко І.С., староста Ковальчук Аліна)

ІV місце – група П15-1Д (куратор Градинар Р.В., староста Німченко Анастасія)

V місце – група РТ15-1Д (куратор Офатенко О.В., староста Токварова Анастасія)

Кращі номери і виконавці конкурсу:

 • Чишко Анастасія «Вальс в мінорі» (муз.композиція)
 • IMG_3603
  • Оголюк Анастасія «Україна – це ти» (муз.композиція)
  • IMG_3608
   • Бондаренко Катерина (вірш Л.Костенко)
   • IMG_3613
   • Репіна Олександра (муз.композиція)
   • IMG_3642
    •  

У Всесвітній день закоханих 14 лютого технікум у котре гостинно розчинив двері всім, хто кохає, закоханний та хто тільки мріє про кохання. На І поверсі кожен бажаючий міг зробити фото на згадку про цей день, написати та відправити студентською поштою лист кохання, а в студентській їдальні спробувати різні звичні страви з незвичайними назвами. Після закінчення занять всі бажаючі були присутні на довгоочікуваном конкурсі "Міс і Містер технікуму 2015 року". Переможених не було, кожен з учасників здобув перемогу в певній номінації:

1."Міс технікуму 2015" - Бенчик Наталя

2."Леді Стиль" - Шарапова Марина

3."Міс Ніжність" - Гуперт Анна

4."Міс Чарівність" - Чаплига Лілія

5."Містер технікуму" - Самарський Андрій

6."Містер Галантність" - Савранський Любомир

7."Містер Романтичність" - Семенюк Костянтин

8."Містер Інтелігентність " - Олійник Михайло

Останні коментарі

Архів