Абітурієнт!

А ти знаєш, що:

 kak-vybrat-chemodan-01 Якщо ти іногородній, то ти маєш право на отримання місця  в гуртожитку на період вступної кампанії
1
Якщо в тебе базова середня освіта, ти можеш:

  • Подати документи на денну форму навчання з 01 до 14 липня 2017 року
  • Подати заяву в паперовому вигляді не більш, ніж на 3 спеціальності
  • Скласти екзамени з математики та української мови з 15-го липня до 22-го липня 2017 року
  • Ознайомитись з рейтинговим списком не пізніше 24 липня 2017 року


2  Якщо у тебе повна середня освіта, ти можеш:

  • Реєстрація електронних документів на денну форму навчання починається  з 29 червня закінчується 25 липня 2017 року
  • Подати заяву в електронному вигляді з 12 липня по 26 липня 2017 року, але не більш, ніж на 3 спеціальності
  • Подати сертифікати ЗНО з математики й  української мови та літератури 
  • Мінімальний бал сертифікату ЗНО – 100 балів.
  • Ознайомитись з рейтинговим списком не пізніше 05 серпня 2017 року


4 Якщо в тебе диплом кваліфікованого робітника, ти можеш:5

  • Подати документи на денну форму навчання з 17 липня до 16 серпня 2017 року
  • Подати заяву в паперовому вигляді не більш, ніж на 3 спеціальності
  • Скласти фахове випробування з 17-го серпня до 22-ге серпня 2017 року
  • Ознайомитись з рейтинговим списком не пізніше 23 серпня 2017 року
  • Зарахування вступників відбудеться 30 серпня


Обери свій шлях до омріяного майбутнього!
Подолай ще одну сходинку свого життя з нами, НКПТ!
6
 
Поспіши отримати гідну освіту! 
Изображение 7

НОВОКАХОВСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ТЕХНІКУМ

Розклад вступних випробувань 2017 рік

Завантажити повний текст документу (PDF, 1.08MB)

 

Розклад вступних випробувань 2016 рік

Палий026

Завантажити повний текст документу (PDF, 213KB)

ОБСЯГ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

на підготовку фахівців з вищою освітою у 2016 році

338 Новокаховський приладобудівний технікум

Код та назва спеціальності Обсяг прийому
Денна форма навчання Заочна форма навчання
Молодший спеціаліст
071 Облік і оподаткування
Всього 17 0
на базі базової загальної середньої освіти 14 0
на базі повної загальної середньої освіти 3 0
072 Фінанси, банківська справа та страхування
Всього 20 0
на базі базової загальної середньої освіти 18 0
на базі повної загальної середньої освіти 2 0
121 Інженерія програмного забезпечення
Всього 50 0
на базі базової загальної середньої освіти 44 0
на базі повної загальної середньої освіти 6 0
123 Комп’ютерна інженерія
Всього 42 0
на базі базової загальної середньої освіти 34 0
на базі повної загальної середньої освіти 8 0
172 Телекомунікації та радіотехніка
Всього 12 0
на базі базової загальної середньої освіти 10 0
на базі повної загальної середньої освіти 2 0
Молодший спеціаліст
Всього 141 0
на базі базової загальної середньої освіти 120 0
на базі повної загальної середньої освіти 21 0

 


ОБСЯГ ДЕРЖАВНОГО ЗАМОВЛЕННЯ

на підготовку фахівців з вищою освітою у 2015 році

338 Новокаховський приладобудівний технікум

Код та назва напряму підготовки Код та назва спеціальності Ліцензований обсяг Обсяг прийому
Денна форма навчання Заочна форма навчання Денна форма навчання
030508 Фінанси і кредит МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ5.03050801 Фінанси і кредит
Всього 60 30 18
на базі базової загальної середньої освіти     16
на базі повної загальної середньої освіти     2
030509 Облік і аудит 5.03050901 Бухгалтерський облік
Всього 25 0 20
на базі базової загальної середньої освіти     18
на базі повної загальної середньої освіти     2
050102 Комп’ютерна інженерія 5.05010201   Обслуговування комп’ютерних систем і мереж
Всього 75 20 48
на базі базової загальної середньої освіти     40
на базі повної загальної середньої освіти     8
050103 Програмна інженерія 5.05010301 Розробка програмного забезпечення
Всього 50 0 41
на базі базової загальної середньої освіти     37
на базі повної загальної середньої освіти     4
050901 Радіотехніка 5.05090101 Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв
Всього 60 20 48
на базі базової загальної середньої освіти     23
на базі повної загальної середньої освіти     8
на базі освітньо-кваліфікаційного рівня “Кваліфікований робітник”     17

Завантажити повний текст документу (DOCX, 15KB)

Результати вступних іспитів

на основі базової загальної середньої освіти

 у 2017 році

Результати вступного іспиту

 з математики

18.07.2017р.

 

Група   А

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Бем Владислав Володимирович 4 (чотири)
  1.  
Біляєв Микита Сергійович 7 (сім)
  1.  
Васильєв Кирило Дмитрович 5 (п’ять)
  1.  
Гонтар Артем Віталійович 7 (сім)
  1.  
Кучумов Родіон Андрійович 6 (шість)
  1.  
Мальченко Максим Анатолійович 7 (сім)
  1.  
Маховик Владислав Євгенійович 5 (п’ять)
  1.  
Міщенко Михайло Андрійович 4 (чотири)
  1.  
Молош Даниїл Олегович 7 (сім)
  10. Невінчаний Владислав Миколайович 5 (п’ять)
11. Опольський Даніїл Петрович 5 (п’ять)
12. Первов Руслан Юрійович 4 (чотири)
13. Петрасюк Микита Вікторович 5 (п’ять)
14. Поліщук Данило Артурович 6 (шість)
15. Чепур Кирило Віталійович 6 (шість)

Група   Б

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Бичков Станіслав Сергійович 7 (сім)
  1.  
Гринько Артем Васильович 5 (п’ять)
  1.  
Гусаров Владислав Русланович 6 (шість)
  1.  
Капінос Анна Олександрівна 5 (п’ять)
  1.  
Корабльова Анна Андріївна 6 (шість)
  1.  
Кулажніков Владислав Олексійович 10 (десять)
  1.  
Лі Ярослав Сергійович 8 (вісім)
  1.  
Мишко Едуард Ігорович 5 (п’ять)
  1.  
Мігащук Андрій Олегович 7 (сім)
10. Орлов Максим Олександрович 6 (шість)
11. Петренко Костянтин Олександрович 6 (шість)
12. Рижко Володимир Валентинович 4 (чотири)
13. Соловьйов Данила Вітальович 6 (шість)
14. Шабалін Андрій Дмитрович 5 (п’ять)

 

Група   В

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Вовк Денис Андрійович 4 (чотири)
  1.  
Давиденко Вадим Олександрович 7 (сім)
  1.  
Дюбанов Максим В’ячеславович 4 (чотири)
  1.  
Ісаєнко Кирило Вячеславович 5 (п’ять)
  1.  
Коваленко Андрій Андрійович 4 (чотири)
  1.  
Ковальчук Євгеній Вікторович 6 (шість)
  1.  
Лалим Дмитро Тимофійович 7 (сім)
  1.  
Левін Ігор Віталійович 6 (шість)
  1.  
Мельникова Анна Дмитрівна 4 (чотири)
10. Микитюк Дмитро Володимирович 11 (одинадцять)
11. Офатенко Артем Олегович 7 (сім)
12. Сухін Дмитро Сергійович 7 (сім)
13. Філь Іван Олексійович 11 (одинадцять)
14. Юрков Валерій Іванович 6 (шість)
15. Яцун Катерина Владиславівна 5 (п’ять)

 

Група   Г

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Абрамов Данило Антонович 8 (вісім)
  1.  
Балог Єлизавета Федорівна 4 (чотири)
  1.  
Березкіна Сабіна Первізовна 5 (п’ять)
  1.  

Бондаренко Олександр Євгенович

9 (дев’ять)
  1.  
Ваніна Дар’я Євгенівна 7 (сім)
  1.  

Драний Антон Ігорович

5 (п’ять)
  1.  

Дубівка Максим Іванович

5 (п’ять)
  1.  
Дяченко Антон Андрійович 10 (десять)
  1.  
Заболотний Денис Сергійович 8 (вісім)
10. Зайцев Костянтин Русланович 8 (вісім)
11.

Злипухін Олександр Олександрович

8 (вісім)
12. Кічінська Крістіна Анатоліївна 8 (вісім)
13.

Комісаров Дмитро Олександрович

6 (шість)
14. Мартинов Кирило Володимирович 7 (сім)
15.

Степанкін Дмитро Євгенович

5 (п’ять)
16.

Тимків Віталій Віталійович

5 (п’ять)
17.

Федотова Дар’я Олександрівна

5 (п’ять)
18. Халілов Руслан Марленович 5 (п’ять)
19.

Чугуй Антон Ігорович

8 (вісім)

 

Група   Д

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Бовкуш Денис Дмитрович 5 (п’ять)
  1.  
Бойко Максим Сергійович 5 (п’ять)
  1.  
Ващенко Андрій Олексійович 4 (чотири)
  1.  
Гузь Павло Олександрович 5 (п’ять)
  1.  
Дубановський Роман Романович 5 (п’ять)
  1.  
Майстер Дмитро Володимирович 4 (чотири)
  1.  
Матлашевський Милан Олександрович 7 (сім)
  1.  
Пішенін Олександр Олександрович 5 (п’ять)
  1.  
Полевой Едуард Володимирович 4 (чотири)
10. Санін Максим Сергійович 5 (п’ять)
11. Сторожук Костянтин Сергійович 4 (чотири)
12. Телятнікова Віра Андріївна 4 (чотири)
13. Тищенко Олександр Валентинович 5 (п’ять)
14. Фещук Андрій Валерійович 5 (п’ять)

 

Група   Е

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Андрійчук Христина Вікторівна 5 (п’ять)
  1.  
Борис Данило Дмитрович 6 (шість)
  1.  
Величко Олександра Сергіївна  9 (дев’ять)
  1.  
Дигас Дмитро Русланович  9 (дев’ять)
  1.  
Думич Сніжана Миколаївна 5 (п’ять)
  1.  
Кобицький Володимир Сергійович 7 (сім)
  1.  
Кожушко Яна Миколаївна 8 (вісім)
  1.  
Корчинський Дмитро Юрійович 5 (п’ять)
  1.  
Ліпська Вікторія Миколаївна 5 (п’ять)
10. Медведкіна Єлізавета В’ячеславівна 10 (десять)
11. Новікова Юлія Дмитрівна 7 (сім)
12. Соколкова Вікторія Володимірівна 6 (шість)
13. Соколкова Ольга Володимірівна 5 (п’ять)
14. Харьковська Світлана Анатоліївна 4 (чотири)
15. Черемискін Владислав Віталійович 8 (вісім)

 

Група   Є

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Артеменко Юлія Вікторівна 7 (сім)
  1.  
Вертко Максим Олександрович 6 (шість)
  1.  
Войтюк Анна Миколаївна 8 (вісім)
  1.  
Гайдук Олександр Миколайович 4 (чотири)
  1.  
Грек Данило Віталійович 12 (дванадцять)
  1.  
Деркач Денис Вадимович 4 (чотири)
  1.  
Деркач Олексій Вадимович 4 (чотири)
  1.  
Коваленко Валентина Віталіївна 4 (чотири)
  1.  
Макарова Аліна Олександрівна 4 (чотири)
10. Морарь Агнеса Сергіївна 9 (дев’ять)
11. Пирожок Костянтин Юрійович 4 (чотири)
12. Садовська Інна Анатоліївна 4 (чотири)
13. Синельникова Ольга Вікторівна 9 (дев’ять)
14. Сиротюк Руслана Миколаївна 8 (вісім)
15. Чорноокий Максим Сергійович 4 (чотири)

Група   Ж

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Глоба Інна Віталіївна 9 (дев’ять)
  1.  
Горбатюк Анастасія Сергіївна 5 (п’ять)
  1.  
Гордійчук Руслана Олексіївна 10 (десять)
  1.  
Дичок Родіон Тимурович 5 (п’ять)
  1.  
Денисенко Дар’я Вікторівна 7 (сім)
  1.  
Євстратова  Дар’я Миколаївна 7 (сім)
  1.  
Желобатий Анатолій Валентинович 4 (чотири)
  1.  
Косойкіна Анастасія Олексіївна 10 (десять)
  1.  
Матяш Артем Сергійович 4 (чотири)
10. Назарова Аліна Андріївна 5 (п’ять)
11. Никонорова Діана Олексіївна 5 (п’ять)
12. Овчінніков Дмитро Денисович 4 (чотири)
13. Петченко Ігор Романович 5 (п’ять)
14. Писаренко Ксенія Леонідівна 5 (п’ять)
15. Погорєлова Ольга Олександрівна 4 (чотири)
16. Прачук Амалія Віталіївна 4 (чотири)
 17. Соболь Артем Андрійович 4 (чотири)
18. Смірнова Уляна Сергіївна 4 (чотири)
19. Федчишина Анна Володимирівна 7 (сім)

Результати  вступного іспиту з математика

21.07.2017

Група Ї

№п/п Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
1 Овчінніков Дмитро Денисович 4 (чотири)
2 Мушкал Костянтин Володимирович 5 (п’ять)


Результати вступного іспиту

 з української мови

15.07.2017р.

 

Група   А

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Бем Владислав Володимирович 4 (чотири)
  1.  
Біляєв Микита Сергійович 5 (п’ять)
  1.  
Васильєв Кирило Дмитрович 5 (п’ять)
  1.  
Гонтар Артем Віталійович 5 (п’ять)
  1.  
Кучумов Родіон Андрійович 5 (п’ять)
  1.  
Мальченко Максим Анатолійович 9 (дев’ять)
  1.  
Маховик Владислав Євгенійович 4 (чотири)
  1.  
Міщенко Михайло Андрійович 6 (шість)
  1.  
Молош Даниїл Олегович 4 (чотири)
10. Невінчаний Владислав Миколайович 4 (чотири)
11. Опольський Даніїл Петрович 4 (чотири)
 12. Первов Руслан Юрійович 4 (чотири)
13. Петрасюк Микита Вікторович 5 (п’ять)
14. Поліщук Данило Артурович 5 (п’ять)
 15. Чепур Кирило Віталійович 4 (чотири)

Група   Б

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Бичков Станіслав Сергійович 8 (вісім)
  1.  
Гринько Артем Васильович 4 (чотири)
  1.  
Гусаров Владислав Русланович 6 (шість)
  1.  
Капінос Анна Олександрівна 8 (вісім)
  1.  
Корабльова Анна Андріївна 4 (чотири)
  1.  
Кулажніков Владислав Олексійович 6 (шість)
  1.  
Лі Ярослав Сергійович 4 (чотири)
  1.  
Мишко Едуард Ігорович 4 (чотири)
  1.  
Мігащук Андрій Олегович 5 (п’ять)
10. Орлов Максим Олександрович 4 (чотири)
11. Петренко Костянтин Олександрович 5 (п’ять)
12. Рижко Володимир Валентинович 4 (чотири)
13. Соловьйов Данила Вітальович 5 (п’ять)
14. Шабалін Андрій Дмитрович 5 (п’ять)

Група   В

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Вовк Денис Андрійович 4 (чотири)
  1.  
Давиденко Вадим Олександрович 6 (шість)
  1.  
Дюбанов Максим В’ячеславович 4 (чотири)
  1.  
Ісаєнко Кирило Вячеславович 4 (чотири)
  1.  
Коваленко Андрій Андрійович 4 (чотири)
  1.  
Ковальчук Євгеній Вікторович 8 (вісім)
  1.  
Лалим Дмитро Тимофійович 8 (вісім)
  1.  
Левін Ігор Віталійович 5 (п’ять)
  1.  
Мельникова Анна Дмитрівна 5 (п’ять)
10. Микитюк Дмитро Володимирович 11 (одинадцять)
11. Офатенко Артем Олегович 8 (вісім)
12. Сухін Дмитро Сергійович 6 (шість)
13. Філь Іван Олексійович 11 (одинадцять)
14. Юрков Валерій Іванович 4 (чотири)
15 Яцун Катерина Владиславівна 4 (чотири)

Група   Г

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Абрамов Данило Антонович 5 (п’ять)
  1.  
Балог Єлизавета Федорівна 8 (вісім)
  1.  
Березкіна Сабіна Первізовна 5 (п’ять)
  1.  

Бондаренко Олександр Євгенович

5 (п’ять)
  1.  
Ваніна Дар’я Євгенівна 8 (вісім)
  1.  

Драний Антон Ігорович

5 (п’ять)
  1.  

Дубівка Максим Іванович

5 (п’ять)
  1.  
Дяченко Антон Андрійович 8 (вісім)
  1.  
Заболотний Денис Сергійович 7 (сім)
 10. Зайцев Костянтин Русланович 7 (сім)
 11.

Злипухін Олександр Олександрович

4 (чотири)
12. Кічінська Крістіна Анатоліївна 6 (шість)
13.

Комісаров Дмитро Олександрович

5 (п’ять)
14. Мартинов Кирило Володимирович 7 (сім)
15.

Степанкін Дмитро Євгенович

4 (чотири)
16.

Тимків Віталій Віталійович

5 (п’ять)
17.

Федотова Дар’я Олександрівна

6 (шість)
18. Халілов Руслан Марленович 7 (сім)
19.

Чугуй Антон Ігорович

5 (п’ять)

Група   Д 

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Бовкуш Денис Дмитрович 5 (п’ять)
  1.  
Бойко Максим Сергійович 7 (сім)
  1.  
Ващенко Андрій Олексійович 7 (сім)
  1.  
Гузь Павло Олександрович 7 (сім)
  1.  
Дубановський Роман Романович 5 (п’ять)
  1.  
Майстер Дмитро Володимирович 5 (п’ять)
  1.  
Матлашевський Милан Олександрович 5 (п’ять)
  1.  
Пішенін Олександр Олександрович 6 (шість)
  1.  
Полевой Едуард Володимирович 5 (п’ять)
10. Санін Максим Сергійович 4 (чотири)
11. Сторожук Костянтин Сергійович 4 (чотири)
12. Телятнікова Віра Андріївна 4 (чотири)
13. Тищенко Олександр Валентинович 5 (п’ять)
14. Фещук Андрій Валерійович 5 (п’ять)

Група   Е 

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Андрійчук Христина Вікторівна 5 (п’ять)
  1.  
Борис Данило Дмитрович 6 (шість)
  1.  
Величко Олександра Сергіївна 6 (шість)
  1.  
Дигас Дмитро Русланович 5 (п’ять)
  1.  
Думич Сніжана Миколаївна 5 (п’ять)
  1.  
Кобицький Володимир Сергійович 6 (шість)
  1.  
Кожушко Яна Миколаївна 6 (шість)
  1.  
Корчинський Дмитро Юрійович 5 (п’ять)
  1.  
Ліпська Вікторія Миколаївна 7 (сім)
10. Медведкіна Єлізавета В’ячеславівна 9 (дев’ять)
11. Новікова Юлія Дмитрівна 4 (чотири)
12. Соколкова Вікторія Володимірівна 5 (п’ять)
13. Соколкова Ольга Володимірівна 6 (шість)
14. Харьковська Світлана Анатоліївна 5 (п’ять)
 15. Черемискін Владислав Віталійович 5 (п’ять)

Група   Є

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Артеменко Юлія Вікторівна 8 (вісім)
  1.  
Вертко Максим Олександрович 4 (чотири)
  1.  
Войтюк Анна Миколаївна 7 (сім)
  1.  
Гайдук Олександр Миколайович 5 (п’ять)
  1.  
Грек Данило Віталійович 11 (одинадцять)
  1.  
Деркач Денис Вадимович 4 (чотири)
  1.  
Деркач Олексій Вадимович 5 (п’ять)
  1.  
Коваленко Валентина Віталіївна 5 (п’ять)
  1.  
Макарова Аліна Олександрівна 5 (п’ять)
10. Морарь Агнеса Сергіївна 8 (вісім)
11. Пирожок Костянтин Юрійович 5 (п’ять)
12. Садовська Інна Анатоліївна 4 (чотири)
13. Синельникова Ольга Вікторівна 6 (шість)
14. Сиротюк Руслана Миколаївна 5 (п’ять)
15. Чорноокий Максим Сергійович 4 (чотири)

Група   Ж 

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Глоба Інна Віталіївна 7 (сім)
  1.  
Горбатюк Анастасія Сергіївна 5 (п’ять)
  1.  
Гордійчук Руслана Олексіївна 5 (п’ять)
  1.  
Дичок Родіон Тимурович 5 (п’ять)
  1.  
Євстратова  Дар’я Миколаївна 7 (сім)
  1.  
Желобатий Анатолій Валентинович 4 (чотири)
  1.  
Косойкіна Анастасія Олександрівна 10 (десять)
  1.  
Лимарь Руслан Сергійович 6 (шість)
  1.  
Матяш Артем Сергійович 6 (шість)
 10. Назарова Аліна Андріївна 8 (вісім)
11. Никонорова Діана Олексіївна 4 (чотири)
12. Петченко Ігор Романович 4 (чотири)
13. Писаренко Ксенія Леонідівна 6 (шість)
 14. Погорєлова Ольга Олександрівна 4 (чотири)
15. Прачук Амалія Віталіївна 5 (п’ять)
16. Соболь Артем Андрійович 4 (чотири)
17. Смірнова Уляна Сергіївна 4 (чотири)
18. Федчишина Анна Володимирівна 9 (дев’ять)

 

Результати  вступного іспиту

з української мови

19.07.2017

Група Ї

п/п Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
1 Овчінніков Дмитро Денисович 4 (чотири)
2 Мушкал Костянтин Володимирович 5 (п’ять)

Результати вступних випробувань  

на основі базової загальної середньої освіти

 у 2016 році

 

Група   А

п/п П.І.Б. з математики 21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Вареник Яків Ігорович 7 (сім) 7 (сім)
2 Гаркуша Данило Віталійович 10 (десять) 9 (дев’ять)
3 Дидюк Олег Сергійович 4 (чотири) 6 (шість)
4 Корнієнко Андрій Михайлович 9 (дев’ять) 6 (шість)
5 Марчак Станіслав Олександрович 5 (п’ять) 4 (чотири)
6 Мельниченко Євген Юрійович 10 (десять) 7 (сім)
7 Саприкіна Олена Андріївна 7 (сім) 9 (дев’ять)
8 Срібна Діана Сергіївна 4 (чотири) 5 (п’ять)
9 Страх Едуард Петрович 4 (чотири) 5 (п’ять)
10 Урзіков Данило Олексійович 4 (чотири) 8 (вісім)
11 Халак Дар’я Сергіївна 6 (шість) 6 (шість)
12 Хацаюк Андрій Андрійович 4 (чотири) 4 (чотири)
13 Шаруділова Олена Олександрівна 10 (десять) 4 (чотири)


Група   Б

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Арутюнян Давид Рафаілович 5 (п’ять) 5 (п’ять)
2 Бодрова Діана Володимирівна 4 (чотири) 4 (чотири)
3 Божик Максим Андрійович 12 (дванацять) 11 (одинадцять)
4 Здановський Андрій Генадійович 8 (вісім) 8 (вісім)
5 Майстер Ігор Сергійович 4 (чотири) 5 (п’ять)
6 Малахов Роман Юрійович 4 (чотири) 6 (шість)
7 Нечипурук Дмитро Генадійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
8 Павлющенко Микола Миколайович 9 (дев’ять) 9 (дев’ять)
9 Радковський Іван Сергійович 4 (чотири) 4 (чотири)
10 Садовніков Андрій Олексійович 11 (одинадцять) 8 (вісім)
11 Сокурець Олександр Сергійович 8 (вісім) 7 (сім)
12 Труба Анастасія Володимирівна 4 (чотири) 4 (чотири)
13 Шацило В’ячеслав Олександрович 5 (п’ять) 5 (п’ять)
14 Штефан Дмитро Андрійович 5 (п’ять) 6 (шість)

 

Група В

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Білан Юрій Володимирович 4 (чотири) 4 (чотири)
2 Волянська Тетяна Василівна 6 (шість) 4 (чотири)
3 Гордійчук Віра Володимирівна 4 (чотири) 4 (чотири)
4 Грек Денис Євгенійович 5 (п’ять) 5 (п’ять)
5 Грубник Семен Олександрович 10 (десять) 5 (п’ять)
6 Козирь Вячеслав Віталійович 9 (дев’ять) 9 (дев’ять)
7 Купчинський Данило Олексійович 4 (чотири) 5 (п’ять)
8 Лясковський Максим Олександрович 8 (вісім) 9 (дев’ять)
9 Надєєва Рената Володимирівна 5 (п’ять) 10 (десять)
10 Нижник Артем Андрійович 5 (п’ять) 5 (п’ять)
11 Олексенко Павло Володимирович 4 (чотири) 5 (п’ять)
12 Онищук Ілля Андрійович 4 (чотири) 4 (чотири)
13 Паламарчук Світлана Сергіївна 7 (сім) 6 (шість)
14 Петрученко Юлія Юріївна 5 (п’ять) 9 (дев’ять)
15 Узунова Ірина Вадимівна 9 (дев’ять) 7 (сім)

 

Група Г

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Бурцев Олексій Григорович 4 (чотири) 6 (шість)
2 Гожуловська Єлизавета Максимівна 4 (чотири) 4 (чотири)
3 Голіш Андрій Сергійович 7 (сім) 8 (вісім)
4 Єрохін Володимир Володимирович 4 (чотири) 4 (чотири)
5 Ілларіонов Артем Анатолійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
6 Кармазін Віктор Миколайович 6 (шість) 6 (шість)
7 Крівцова Валерія Євгенівна 6 (шість) 4 (чотири)
8 Лукіних Марія Євгенівна 4 (чотири) 4 (чотири)
9 Малишенко Дар’я Олександрівна 6 (шість) 7 (сім)
10 Паладій Костянтин Євгенович 4 (чотири) 4 (чотири)
11 Серединський Максим Михайлович 4 (чотири) 4 (чотири)
12 Соколова Ганна Олександрівна 5 (п’ять) 7 (сім)
13 Табачинський Руслан Сергійович 5 (п’ять) 4 (чотири)

 

Група Д

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Бевз Дмитро Сергійович 5 (п’ять) 5 (п’ять)
2 Галь Валентина Валеріївна 9 (дев’ять) 10 (десять)
3 Глинянський Роман Юрійович 4 (чотири) 8 (вісім)
4 Жамойтін Максим Сергійович 4 (чотири) 4 (чотири)
5 Злобін Максим Вячеславович 6 (шість) 6 (шість)
6 Кузьменко Єгор Віталійович 4 (чотири) 6 (шість)
7 Ладирєв Анатолій Ігорович 4 (чотири) 4 (чотири)
8 Нінюк Андрій Олександрович 7 (сім) 5 (п’ять)
9 Остапчук Владислав Миколайович 4 (чотири) 4 (чотири)
10 Палій Іван Іванович 4 (чотири) 4 (чотири)
11 Сєров Ілля Олегович 5 (п’ять) 7 (сім)
12 Сидоренко Роман Ігорович 5 (п’ять) 9 (дев’ять)
13 Чернавка Максим Едуардович 4 (чотири) 4 (чотири)

 

Група Е

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Акімов Віталій Іванович 4 (чотири) 6 (шість)
2 Арсенюк Олексій Олексійович 6 (шість) 7 (сім)
3 Борисенко Андрій Олександрович 5 (п’ять) 7 (сім)
4 Бурлаченко Дмитро Валерійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
5 Вержбовський Олег Вячеславович 8 (вісім) 4 (чотири)
6 Гринь Кирило Геннадійович 6 (шість) 8 (вісім)
7 Дудар Даніїл Святославович 4 (чотири) 5 (п’ять)
8 Кнівець Христина Геннадіївна 5 (п’ять) 4 (чотири)
9 Малишев Мирослав Олексійович 7 (сім) 4 (чотири)
10 Малявін Євгеній Геннадійович 6 (шість) 6 (шість)
11 Проценко Максим Олексійович 5 (п’ять) 7 (сім)
12 Рибачок Катерина Сергіївна 4 (чотири) 4 (чотири)
13 Шовгун Володимир Сергійович 4 (чотири) 4 (чотири)
14 Юрченко Данило Юрійович 8 (вісім) 7 (сім)

 

Група Є

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Баку Вікторія Миколаївна 9 (дев’ять) 8 (вісім)
2 Васильєв Владислав Юрійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
3 Грек Вероніка Вячеславівна 6 (шість) 6 (шість)
4 Іщенко Олександра Олегівна 7 (сім) 4 (чотири)
5 Лісовець Валерій Геннадійович 8 (вісім) 7 (сім)
6 Ліфєнцев Олег Віталійович 5 (п’ять) 6 (шість)
7 Лупина Олег Володимирович 12 (дванадцять) 6 (шість)
8 Мамедова Марія Рафаілівна 8 (вісім) 9 (дев’ять)
9 Метальникова Дар’я Андріївна 8 (вісім) 7 (сім)
10 Ніколахін Владислав Олексійович 7 (сім) 4 (чотири)
11 Сенокосов Антон Євгенович 8 (вісім) 10 (десять)
12 Срібна Юлія Олександрівна 8 (вісім) 5 (п’ять)
13 Трофімова Альона Володимирівна 5 (п’ять) 4 (чотири)
14 Цвєтков Олександр Сергійович 7 (сім) 8 (вісім)
15 Чурилова Вікторія Ігоровна 11 (одинадцять) 9 (дев’ять)

 

Група Ж

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Башина Алла Вікторівна 8 (вісім) 9 (дев’ять)
2 Бровченко Володимир Олексійович 10 (десять) 12 (дванадцять)
3 Буряк Володимир Сергійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
4 Васильєв Олексій Юрійович 4 (чотири) 4 (чотири)
5 Гаєвой Микола Олексійович 4 (чотири) 5 (п’ять)
6 Галушко Олександр Олександрович 5 (п’ять) 4 (чотири)
7 Гудожников В’ячеслав Юрійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
8 Кислий Іван Валерійович 4 (чотири) 6 (шість)
9 Костюк Валентин Євгенович 6 (шість) 4 (чотири)
10 Моргунова Інесса Сергіївна 9 (дев’ять) 7 (сім)
11 Страх Дмитро Олександрович 4 (чотири) 5 (п’ять)
12 Угрюмов Ігор Денисович 7 (сім) 4 (чотири)
13 Чуприна Іван Володимирович 7 (сім) 4 (чотири)
14 Шишко Роман Володимирович 9 (дев’ять) 8 (вісім)

Група З

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Анастюк Анна Станіславівна 4 (чотири) 4 (чотири)
2 Жуков Даніїл Андрійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
3 Зліпухін Артем Олександрович 5 (п’ять) 5 (п’ять)
4 Лягіна Ольга Валеріївна 9 (дев’ять) 7 (сім)
5 Міщенко Любов Євгеніївна 4 (чотири) 4 (чотири)
6 Пряхін Дмитро Федорович 10 (десять) 9 (дев’ять)
7 Савенко Микола Романович 4 (чотири) 8 (вісім)
8 Савенко Михайло Романович 4 (чотири) 7 (сім)
9 Савін Микита Сергійович 5 (п’ять) 4 (чотири)
10 Смірнова Аліна Дмитрівна 6 (шість) 8 (вісім)
11 Табачинська Людмила Сергіївна 4 (чотири) 4 (чотири)
12 Чічкан Андрій Сергійович 4 (чотири) 4 (чотири)

Група И

п/п П.І.Б. з математики21.07.2016р. з української мови25.07.2016р.
Кількість балів Кількість балів
1 Александров Михайло Миколайович 4 (чотири) 4 (чотири)
2 Єрохіна Олександра Іванівна 4 (чотири) 4 (чотири)
3 Качан Олена Миколаївна 6 (шість) 5 (п’ять)
4 Кисленко Андрій Анатолійович 4 (чотири)  
5 Корецький Ігор Євгенійович 9 (дев’ять) 5 (п’ять)
6 Кравчук Олександр Юрійович 4 (чотири) 5 (п’ять)
7 Пінаєва Наталія Олександрівна 4 (чотири) 5 (п’ять)
8 Радзін Владислав Костянтинович 4 (чотири) 5 (п’ять)
9 Сєров Олександр Валерійович 4 (чотири) 4 (чотири)
10 Сидорова Лія Сергіївна 4 (чотири) 5 (п’ять)
11 Філь Вікторія Сергіївна 6 (шість) 7 (сім)
12 Холодова Аліна Олександрівна 4 (чотири) 4 (чотири)
13 Чижов В’ячеслав Євгенійович 4 (чотири) 4 (чотири)

 

Результати вступного

 фахового випробування на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника

27.07.2016р.

 

Група   М

п/п П.І.Б. Кількість балів
  1.  
Лупина Олександр Олександрович 150 (Сто п’ятдесят)
  1.  
Шабан Олександр Стефанович 160 (Сто шістдесят)
  1.  
Чуркін Сергій Сергійович 175 (Сто сімдесят п’ять)
  1.  
Карабан Анастасія Сергіївна 175 (Сто сімдесят п’ять)

2 Responses to Вступна кампанія

Останні записи

Останні коментарі