Циклова комісія соціально-гуманітарного циклу

Філолог

... Наші вчителі певні, що вони поставлені на високому почесному місці, що їм надано чудову посаду, вище за яку нічого не може бути під сонцем...

Ян Амос Коменський

 

 IMG_7039

Голова комісії: 

Петловнюк Л.Д.

викладач вищої категорії, викладач-методист

 

 

IMG_8667

Склад циклової комісії:

 • Офатенко О.В. - викладач вищої категорії, викладач - методист, голова обласного методичного об'єднання;
 • Верхолаз М.Т. - викладач першої категорії;
 • Чорна Н.П. - викладач другої категорії;
 • IШаруділова Н.О. - викладач першої категорії.
Навчальні дисципліни, що викладаються в комісії: _
kniga178
 • Історія України
 • Всесвітня історія
 • Основи філософських знань
 • Соціологія
 • Основи правознавства
 • Захист Вітчизни
 • Політологія
 • Людина і світ
   

Напрями діяльності комісії

 

Науково-методична робота

      Протягом навчального року викладачі циклової комісії працювали над вдосконаленням необхідного робочого матеріалу лекцій, практичних робіт, проводили консультації, розробляли теми рефератів і завдання для самостійної та індивідуальної роботи, доповнювали та оновлювали наочний і роздатковий матеріал.        В 2013-14 навчальному році викладачі циклової комісії наполегливо працювали над підвищенням свого професійного рівня, здійснювали якісну, кваліфіковану підготовку студентів, співпрацювали з цикловими комісіями і кафедрами технікуму та інших навчальних закладів, брали активну участь в конференціях та олімпіадах, вдосконалювали методичне та програмне забезпечення.

 Засідання обласного методичного об’єднання   DSC07195

IMG_7174 Написання методичних розробок з питань організації навчального процесу
Участь у Всеукраїнській інтернет-конференції "Використання краєзнавчого матеріалу у навчально-виховний роботі - запорука розвитку національної свідомості, патріотизму, усвідомленного ставлення до духовних і матеріальних цінностей нації і народів рідного краю."  IMG_7172
   
   
   
   
 

 Олімпіади та творчі конкурси

Вітаємо!!!

04.04.2019 року у технікумі відбувся ІІ етап  обласної олімпіади з історії України.

Студент ІІ курсу Іван Філь посів ІІ місце!

19.11.2018 року у технікумі пройшов І тур Олімпіади з "Історії України" серед студентів ІІ курсу. Найкращі знавці історії змагались між собою, демонструючи високі знання та вміння.

Вітаємо переможців:

І місце Філь Іван (група П17 - 2Д);

ІІ місце Лапуха Микола ( група К18 - 2ДС);

ІІІ місце Лі Ярослав (група П17 - 1Д).

Бажаємо нашим студентам перемог і у ІІ турі серед закладів фахової передвищої освіти Херсонської області весною 2019 року.

З метою розвитку  у студентів інтересу й поваги до історії та культури свого народу 05.04.2018 року на матеріальній базі технікуму була проведена обласна олімпіада з предмета «Історія України»   для студентів другого курсу вищих навчальних закладів  І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області. 

 

           І місце посіла Рижих В. (Новокаховський політехнічний коледж);

ІІ місце  посів Василенко О.( Херсонський морський коледж);

ІІІ місце посів  Сердіков А. (Бериславський медичний коледж).

 

31 березня 2016р. у технікумі проходило методичне обєднання викладачів всесвітньої історії та історії України вищих навчальних закладів І - ІІ рівня акредитації Херсонської області. Також провидилась і обласна олімпіада з предмета "Історія України".      Кращі студенти Херсонщини продемонстрували високий рівень знань історичних процесів та фактів.

З метою розвитку  у студентів інтересу й поваги до історії та культури свого народу, 06.04.2017 року на матеріальній базі технікума була проведена олімпіада з предмета «Історія України»   для студентів першого та другого курсів вищих навчальних закладів загальноосвітньої підготовки І–ІІ рівнів акредитації Херсонської області. 

І місце  посів Сушко О.( Херсонський морський коледж);

ІІ місце посіла  Коваленко Л. (Бериславський медичний коледж);

ІІІ місце посіла Рижих В. (Новокаховський політехнічний коледж).

Вітаємо переможців та зичимо успіхів всім учасникам!

26 березня 2015 року у технікумі був проведений ІІ (обласний ) етап олімпіади з “Історії України” серед студентів І – ІІ курсу ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Херсонської області. Переможцями олімпіади стали: І місце Балик В’ячеслав (Новокаховський приладобудівний технікум); ІІ місце Кравченко Антон (Морський коледж Херсонської державної академії); ІІІ місце Лозовий Єгор (Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного університету).

   

   Згідно з планом роботи циклової комісії в технікумі проводилась олімпіада з історії. Олімпіада проводилась з метою визначення якості підготовки студентів з предметів. Переможці олімпіади брали участь у наступному турі. Кожен тур олімпіади був спрямований на визначення загально-навчальних умінь і навичок студентів. 

РЕЗУЛЬТАТИ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ, ЩО ПРОХОДИЛА В НАШОМУ ТЕХНІКУМІ :

ПЕРШИЙ КУРС –

1 місце- Антонова Регіна(Ф14-1Д)

2-3 місце- Воротилов Віктор(П-14-1Д)

2-3 місце- Криворучко Олексій(П14-2Д)

ДРУГИЙ КУРС –

1 місце- Балик Вячеслав(П13-1Д)

2-3 місце- Пантоненко Ілля(К-13-1Д)

2-3 місце- Філімонов Пилип(П13-2Д)

 

 

Вітаємо переможців І етапу олімпіади з історії України ⭐️⭐️⭐️ І місце Гладков Марк П18-2Д ІІ місце Дюдя Микола К18-1Д ІІІ місце Богун Діана АФ18-1Д Висловлюємо подяку викладачам Офатенку Олегу Валерійовичу та Чорній Наталіі Павлівні , які підготували студентів до участі в олімпіаді 20.11.2019 року  викладач "Правознавства" Верхолаз М.Т.  провів зустріч зі студентами гуртожитку за темою "Хуліганство. Неповага до суспільства. Неповага до людини". 14.11.2019 року у гуртожитку відбулася зустріч  з  головним спеціалістом ювенальної поліції Ющенко Л.М. за темою: “Правопорушення. Шкідливі звички."       Чіткі символи, історична романтика та свіжа креативність – ось на таких засадах проходив серед студентів приборки конкурс на кращий герб кабінету історії. Він відбувся напередодні Міжнародного Дня студента в межах заходів тижня циклової комісії соціально – гуманітарних дисциплін. Чимало студентів активно взяли участь у ньому, а переможцями, проекти яких прикрасили двері кабінету, стали Костянтин Петренко (група П17 – 2Д) та Роман Глинянський (група П16 -2Д).

Вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам!

   Напередодні священого свята  Дня Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні студенти технікуму груп РТ17 -1д та П17 - 2Д разом з викладачем Офатенко О.В. завітали до музею нашого міста. Вони мали змогу не тільки прослухати змістовну розповідь, але й потримати в руках військові експонати часів жорстокої, найкривавішої війни.

CIMG5441

  05.03.2018р. викладач першої категорії  Шаруділова Н.О. провела відкрите заняття на тему: “США у 20-х роках ХХ ст.” з дисципліни “Всесвітня історія”.

   7 жовтня 2017 року  студенти Новокаховського приладобудівного технікуму під керівництвом викладача історії Офатенка О.В. напередодні Дня Козацтва відвідали історико-культурний комплекс «Запорізька січ».

1

Мета екскурсії – ознайомитися з історією, культурою, побутом і життям запорізьких козаків, відчути атмосферу часів козацтва та тих народів, що залишили свій слід на острові, набратися сил і енергії, насолодитися чарівною природою острова Хортиця. Студенти ознайомилися з найцікавішими елементами архітектури, культури, побуту і життя запорізьких козаків. Екскурсовод розповіла версії виникнення назви острова, особливу увагу приділила періоду запорізького козацтва, військовим походам козаків.

Міжнародний День Захисту Дітей!

      01.06.2017 року Новокаховський музей історії міста гостинно запросив студентів “приборки” до себе. Представники І курсу з цікавістю ознайомились з експозиціями 1-го та 2-го поверху, довідались багато нового про свій рідний край.

DSC02235

      Напередодні 65-ої річниці Нової Каховки група РТ15 - 1Д відвідала музей історії рідного міста. Повчальними та цікавими були розповіді співробітників музею, присвячені подіям розбудови міста та героїчним людям, які втілювали її в життя.
DSC01238 DSC01223
     21.10.2016р. в Херсонському політехнічному коледжі відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів всесвітньої історії та історії України в.н.з. І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. Обговорення плану роботи об’єднання та проблем викладання очолював Офатенко О.В. голова об’єднання, викладач НКПТ. Було вирішено наступне засідання та обласну олімпіаду провести 6 квітня 2017р. на базі НКПТ.    Група студентів технікуму, шанувальників історії рідного краю, 08.10.2016р. здійснила поїздку до Національного  історико-археологічного заповіднику  "Кам'яна Могила" у Запорізькій області.    Студенти познайомились з давніми наскальними малюнками первіської доби та важливими артефактами інших епох. Також завітали і до музею. Було цікаво і захоплююче!

       15 травня в Україні відзначаеться  "День вшанування пам'яті жертв політичних репресій". З нагоди цього у технікумі відбувся конкурс презентацій серед студентів І курсу, присвячений  діяльності видатних особистостей України, які стали жертвами політичних репресій як і в період радянської влади так і в період сучасних.

 

В рамках Тижня Права був проведений конкурс стіннівок серед студентів І курсу за темою "Конституція України". IMG_9741

    На відзначення 27 – ї річниці виведення радянськіх військ з території Афганістану в технікумі був проведений захід пам’яті, на який був запрошений науковий працівник музею історії міста Наталья Віталіївна Ільїнська. Студенти побачили відеоматеріали, документальну хроніку періоду афганської війни. Також студенти та викладачі технікуму поклали квіти до меморіалу “Чорний тюльпан” і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.


    28.11.2015р. студенти та викладачі технікуму взяли участь у церемоніалі пам’яті, присвяченому  жертвам    геноциду українського народу 1932-19133 років. 

IMG_0556

  Біля пам’ятної стели  жертвам голодомору.


       День захисника України в Новокаховському         приладобудівному технікуму.

    У військовій частині студенти привітали військовослужбовців святковим патріотичним концертом та подарунками.

    Також були проведені військово – спортивні змагання “Козацькі розваги”, де була визначена краща команда з:

   - підтягування;

   - вправи на брусах;

   - вправи з гирею;

   - вправне користування зброэю;

   - перетягування каната;

   - футбол.

   Переможцем “Козацьких розваг” стала група РТ15 – 1Д (куратор Офатенко О.В.)

img_4025 img_3946 img_3973


     13.10.2015р. напередодні Дня захисника України студенти та викладачі технікуму в українських та козацьких жупанах привітали всіх, хто колись захищав, сьогодні стоїть на посту і хто буде захищати і берегти в майбутньму спокій наших домівок.

IMG_3686


   26.05.2015р.  в рамках тижня історії у технікумі відбувся фестиваль европейських країн, присвячений Дню Европи в Україні. У заході взяли участь студенти І курсу, які презентували традиції Франції, Британії та Німеччини.

IMG_0032 IMG_0017

IMG_0016IMG_0039


      Цього року Україна відзначає два свята – 8 та 9 травня – День пам'яті та примирення й День Перемоги. День пам'яті та примирення у всій Європі нагадує  про ті жертви, які понесла кожна держава, що брала участь у ІІ світовій. Гасло цього року – «Пам'ятаємо і перемагаємо!»  Філософія святкування полягає у тому, щоби відкинути помпезність, військові паради як символіку агресії і в ці дні згадати про ветеранів, які здобули цю перемогу,  вшанувати їхню пам'ять. В межах святкових заходів викладачами циклової комісії був проведений студентський конкурс комп’ютерних презентацій «Наші героїчні прадіди», на якому представники гуртка «Патріот»(викладач Офатенко О.В.) яскраво виступили с ґрунтовними доповідями про долю конкретних ветеранів краю – учасників ІІ світової. IMG_0415 IMG_0412IMG_0419

Студентський десант “приборки” висадився 12.10.2014 на острів Хортиця (м. Запоріжжя), де саме проходив Всеукраїнський козацький фестиваль “Покрова на Хортиці – 2014″. 

23264

ДАЛІ

[/wptab]

Добавить комментарий

Останні коментарі

Архів