Циклова комісія комп’ютерної інженерії

      Комісія комп’ютерної інженерії є основною складовою комп’ютерного відділення та здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 123 "Комп'ютерна інженерія". Основна проблема, над якою працюють викладачі  – створення в єдиному освітньому просторі технікуму умов для безперервного підвищення професійної компетентності членів циклової комісії в ході реалізації Державного освітнього стандарту та модернізації освіти, та досягнення нового рівня конкурентноспроможності майбутніх спеціалістів.

       

 

1

Голова комісії: 

Маюк Роман Андрійович

Викладач першої категорії.

 

 

Склад циклової комісії:

Маюк Руслан Андрійович - завідуючий відділенням, викладач першої категорії. Підгурська Олена Миколаївна - викладач вищої категорії. Підгурський Микола Григорович -  зав. лабораторією, викладач вищої категорії. Калугін Дмитро Валерійович - викладач вищої категорії. Смола Андрій Анатолійович - зав.лабораторією, спеціаліст;

Навчальні дисципліни, що викладаються в комісії:

_

colored books on abstract background

 
 • Комп’ютерна логіка
 • Комп’ютерна електроніка
 • Архітектура комп’ютерів
 • Комп’ютерна схемотехніка
 • Системне програмування
 • Операційні системи
 • Комп’ютерні системи і мережі
 • Програмніе забезпечення та пристрої графічної  обробки зображення
 • Захист  інформації
 • Периферійні пристрої
 • Надійність, діагностика та експлуатація комп’ютерних систем та мереж
 • Мікропроцесорні системи
 • Адміністрування ОС Linux
   

Напрями діяльності комісії

Науково-методична робота

      Протягом навчального року викладачі циклової комісії працюють над вдосконаленням необхідного робочого матеріалу лекцій, практичних та лабораторних робіт, проводять консультації, розробляють теми рефератів і завдання для самостійної та індивідуальної роботи, доповнюють та оновлюють наочний і роздатковий матеріал.

     Викладачі циклової комісії наполегливо працюють над підвищенням свого професійного рівня, здійснюють якісну, кваліфіковану підготовку студентів, співпрацюють з цикловими комісіями і кафедрами технікуму та інших навчальних закладів, беруть активну участь в конференціях та олімпіадах, вдосконалюють методичне та програмне забезпечення.

31

Навчальний рік починається зі святкування Дня Знань.

33

Проводяться загальні класні години на важливі для молоді теми.
Студенти щорічно беруть активну участь у проведенні технічних конференцій, семінарів, брейн-рингів, різноманітних конкурсів.

36

   

 Олімпіади та творчі конкурси

Новокаховський приладобудівний технікум готує інтелектуальну еліту для сучасних підприємств України!

22 березня відбувся ІІ етап відкритої обласної олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки (секція «Машинобудівне креслення» та секція «Дизайн-проекти») серед здобувачів вищої освіти закладів І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області та запрошених представників закладів вищої освіти України ( м. Чернівці, м. Суми, м. Хмельницький, м. Харків, м. Тернопіль, м. Рівне, м. Житомир, м. Дружківка (м.Івано-Франківськ, м. Краматорськ та м. Кривий Ріг -заочно).

Наш технікум представляв студент групи П17-1Д

МІЩЕНКО МИХАЙЛО.  

Дякуємо за волю до перемоги Михайлу та подяка викладачу Маюку Роману Андрійовичу за підготовку!


 

 З 01 по 02 червня в місті Києві  відбувся фінал Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій “IT – UNIVERSE – 2017″. Третій рік поспіль наші студенти займають призові місця, так відбулося і в цьому році:

 І місце Ліфінцева Діана Сергіївна (група Ф14 – 1Д);

ІІ місце Антонова Регіна Андріївна ( група Ф14 – 1Д).

  Вітаємо найкращих!


     24.03.2017р. студент групи К14 – 1Д Осипенко Андрій посів І місце в ІІ  турі обласної олімпіади з комп’ютерної графіки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Херсонськоїобласті.

0Qgzr4VOhz4

З 9 по 10 червня у м. Києві студенти Новокаховського приладобудівного технікуму та науковий керівник Підгурська Олена Миколаївна брали участь у фінальному турі Міжнародної олімпіади IT-Universe -2016.

Переможцями фіналу в конкурсі "Управління підприємством в ERP-системі 1С:Підприємство 8" стали студентки ІІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит»:

І місце - Тати Анастасія

ІІ місце – Корольова Єва

Бажаємо успіху в подальшому навчанні!

11.05.2016     Студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» гр..А13-1Д  Пономаренко Ярослав та Буганова Марія на чолі з викладачем Підгурською Оленою Миколаївною прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Комп’ютерні  технології у бухгалтерському обліку». Підсумки конкурсу: ІІІ місце – Пономаренко Ярослав, Буганова Марія отримала грамоту  IMG_1005

8.04.2016р. студент групи К14 – 1Д Осипенко Андрій під керівництвом викладача Маюка Романа Андрійовича здобув І місце в ІІ турі обласної олімпіади з комп’ютерної графіки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Херсонськоїобласті.

IMG_9405

IMG_0671

Студенти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Бабенко Валерія Олександрівна та Орлюк Наталія Вадимівна у Національному фіналі ІТ – Олімпіади зайняли відповідно  І та ІІ місце у конкурсі «Управління  підприємством  в  ERP – системі  1С:  Підприємство  8» серед  студентів  ВНЗ    І-ІV рівня акредитації України.     

  

 • IMG_2219
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 27 березня 2015 року у Херсонському політехнічному коледжі було проведено І (обласний) етап олімпіади з “Комп’ютерної графіки” серед студентів І – ІІІ курсу ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

ІІІ місце посіла студентка Новокаховського приладобудівного технікуму Бєліцька Валерія.

21

І етап  олімпіади з комп’ютеної графіки (лаб. №703)
Перемога студентів НКПТ в обласному етапі олімпіади з інформатики та комп’ютерної  графіки (2013р. м.Херсон)

22

23

Перемога студентів НКПТ в обласному етапі олімпіади з інформатики та комп’ютерної  графіки (2014р. м.Херсон)
 

12 червня розпочався захист дипломних робіт спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж». Усі студенти презентували свої творчі роботи, показали високий рівень знань. 

Вітайте вже дипломованих спеціалістів!

      24.12.2018 року у технікумі проведено збори груп К15 - 1Д та К15 - 2Д з приводу виходу практику.    21.12.2018 року у технікумі проведено конференцію по захисту інформації у групах К15 - 1Д та К15 -2Д.

 Циклова комісія вітає студентів з їх святом!

   В листопаді 2018 року проведена класна година у групі К15 - 2Д на тему:"Техніка безпеки, побутовий травматизм та правила дорожнього руху".

   Вітаємо з початком нового навчального року 2018 - 2019!!!

   Циклова комісія "Комп'ютерної інженерії" вдячна випускникам груп К14 - 1Д та К14 -2Д за роки проведенні в технікумі та бажає подальших успіхів у навчанні та житті!          У червні 2018 року розпочався захист дипломних проектів груп К14 - 1Д та К14  - 2Д.

     06.05.16р.  група К15 - 2Д під керівництвом Маюка Романа Андрійовича відвідала  і привітала ветерана Другої Світової війни Ісаенка Сергія Андрійовича.

WP_20160506_13_22_27_Pro


    29.04.2016р. викладачі Маюк Руслан Андрійович та Маюк Роман Андрійович в рамках тижня циклової комісії “Комп’ютерних дисциплін” провели заняття  - вікторину  по контролю практичних вмінь та логічного мислення серед  студентів групи К13 - 1Д.

   
IMG_0108 IMG_0103
 26.04.2016р. у технікумі відбулась виставка технічної творчості студентів та стінних газет на IT - тематику в рамках тижня циклової комісії "Комп'ютерних дисциплін".    
  WP_20160426_09_25_48_ProWP_20160426_09_27_07_Pro
 25.04.2016р. викладач Калугін Д.В. в рамках тижня циклової комісії "Комп'ютерних дисциплін" провів урок - гру  по контролю практичних вмінь та логічного мислення серед  студентів груп К14 - 1Д і К14 -2Д.
IMG_9836 IMG_9825
       31 березня 2016  відбулася екскурсія групи К15-2Д до Новокаховського історико-архіологічного  музею.   ly6mJdYUaLc

   2 червня 2015 року у технікумі розпочалися захисти дипломних проектів у групах К11 - 1Д і К11 - 2Д.

   23.04.2015 цикловою комісією комп’ютерних дисциплін було проведено конкурс “Кращий комп’ютерщик” серед студентів IIта III курсів.     20 квітня 2015р. у бібліотеці НКПТ відбулась виставка навчально-методичних та програмних розробок циклової комісії комп’ютерних дисциплін.     2.04.2015  Відбулась науково-практична конференція серед викладачів циклової комісії комп’ютерних дисциплін  на тему: „Шляхи формування ІКТ- компетентності майбутніх фахівців”.   2 березня 2015р.  відбулась екскурсія до ТОВ СП «НІБУЛОН»  груп К13-2Д та К12-2Д спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж» з метою ознайомлення із впровадженням комп’ютерних систем на виробництві.

Добавить комментарий

Останні коментарі

Архів