Національно-громадське виховання – це виховання молоді на культурно-історичному досвіді свого народу, його традиціях, звичаях і обрядах, багатовіковій мудрості, духовності.


14 березня 2020р., у вихідний, молодь міста (студенти коледжей та училищ) на чолі з мером міста та депутатами міської ради і відділом молоді взяли участь у реалізації Всеукраїнського проекту “Озеленіння України~2020”, висадив вулицею Горького 50 саджанців декоративної вишні.

У заході взяли участь студенти 1 і 2 курсів: Худякова Т. (гр.П19-1Д), Пахалюк А. (П19-1Д), Шелюк Є. (П19-1Д), Горбенко Д. (РТ18-1Д).


10.03.2020  були проведені заходи до дня народження Кобзаря.


8.03.2020р. Новокаховський  приладобудівний фаховий коледж вітає всіх жінок з чарівним святом ВЕСНИ та ЛЮБОВІ!


21.02.20 року у День рідної мови викладачем Сосницькою В.М. було проведено захоплююче  заняття з української мови- озвучені цікаві факти про українську мову, проведено конкурс юних лінгвістів. Студенти дружно відповідали на запитання: значення іншомовних слів, озвучували синонімічні рядки та відгадували архаїзми. Урок  пройшов піднесено, залишивши гарні згадки.

День 21 лютого для кожного свідомого українця  є справжнім святом – День рідної мови! Студенти технікуму взяли участь у конкурсах, вікторинах, читали вірші, згадували видатних українців! Пам’ятаймо, що мова – ДНК нації!


13.02.2020 року циклова комісія “Фундаментальних дисциплін” та циклова косімісія “Телекомунікацій і радіотехніки” запросили всіх бажаючих на виставку “Ретро радіо апаратури” та на перегляд відеофільмів про історію створення та розвитку радіо.


31.01.2020 року у технікумі пройшла виховна година, яка була присвячена кривавим подіям 1918 року на залізничній станції поблизу селища Крути, коли у кривавому п’ятигодинному бою з противником загинули 300 київських студентів. У відеосюжеті  студенти 1 курсу побачили історичні події минулого.


12.12.2019 року у Херсоні відбулася знакова подія – фінал конкурсу «Кращий студент України». Захід гостинно прийняв обласний Палац молоді і студентів. Позмагатися за титул студента №1 до Херсона з’їхалися вихованці вишів і коледжів з різних куточків нашої області. Аби стати фіналістом конкурсу, студенти мали перемогти у регіональному етапі, тож на херсонську сцену потрапила найдостойніша молодь області.  Новокаховський приладобудівнеий технікум  представлял ДИЧОК РОДІОН, президент студентської республіки технікуму..

За титул кращого студента Херсонщини змагалися протягом трьох годин. За умовами конкурсу кожен із них мав представити відеовізитку, пройти інтелектуальний конкурс, продемонструвати талант та подати соціальний проект. Херсонська молодь довела журі і глядачам, що є здібною, дієвою, і неодмінно патріотичною.


З 25.11.19 до 11.12.19 року в НКПТ проводиться акція “16 днів проти насильства”.

Тиждень розпочався з акції “Синя стрічка” – запобігання насильству над дітьми”.

Серед студентів І-ІІ-ІІІ курсів було проведено профілактичні заходи, а саме соціальний педагог Зюзькова А.І. та члени студентського самоврядування -Погорелова О., Ващенко А., Чачарський К., Баранцев С. провели міні лекцію за темою “Я проти насильства”.

Мета; 1) сформувати знання про методи захисту від насильства; 2)висловлювати своє відношення до можливих методів насильства.

Носіїї синьої стрічки продемонстрквали, що вони проти насильства, за взаємопорозуміння між людьми, за толерантність у взаємовідносиннах.

У рамках тижня було проведено у технікумі анкетування студентів, радіогазета, круглий стіл “Правовий всеобуч з питань жорстокого поводження з дітьми. Охорона дитинства” із запрошенням головних спеціалістів Служби у справах дітей та Центру соціального захисту при міськвиконкомі. Також у рамках тижня проведений виїзний профілактичний рейд з питань відвідування занять студентами технікуму.


23.11.19 року на розі вулиць Букіна та Соборної відбувся мітинг біля пам’ятного меморіалу “Жертвам голодоморів 1932-1933, 1947 років”. На відкритті були присутні представники підприємств міста та школярі і студенти. Виступи мера міста Коваленко В.І. і священика Свято-Андріівського храму нікого не залишили байдужими. Наприкінці пам’ятного заходу всі бажаючі поклали квіти та запалили свічки.


20.11 19 р. Студенти та викладачі технікуму брали участь в урочистих заходах, присвячених пам’яті загиблих під час Чорнобильської катастрофи.


08.11.2019 року студенти технікуму взяли участь у щорічній акції “Всеукраїнський радіодиктант національної єдності


11.10.2019 року до  Дня Козацтва, Дня Захисника України у технікумі відбулися святкові заходи, в яких взяли участь студенти всіх курсів та художні колективи. З побажаннями мирного неба, здійснення мрій, бадьорості духу та здоров’я на довгі роки життя звернулися до всіх присутніх керівники та викладачі технікуму.

 


 5 10 2019

З нагоди Дня працівника освіти

Опята Ю.О., викладач радіотехнічних дисциплін, названий кращим педагогічним працівником !!!!!!

Викладачів привітали студенти зі святом працівників освіти і колектив відвідав “Зелені хутори Таврії”.

День, погода і настрій були гарними!


30.09.2019 Новокаховський приладобудівний технікум взяв активну участь у святкуванні 67 річниці Дня міста Нова Каховка, міста тисячі джерел.    

Українському  письменнику, кінорежисеру, класику світового кінематографа О.П. Довженку були присвячені на честь дня народження цікаві заходи в місті і технікумі, в яких взяли участь студенти 1-2 курсів технікуму 09.09.19 та 10.09.19 вересня.


1939 – 1945 роки. Ніколи знову…

   9 травня колектив студентів і співробітників технікуму взяли участь в урочистій святковій ході, яка була присвячена 74 – й річниці Перемоги.

  Ніколи знову не повинна повторитися трагедія 1939 – 1945рр., яка покалічила мільйони людей з різних країн світу, навіки знищила людськи долі.

  Тематична театральна постановка викликала неочікуваний ажіотаж серед мешканців міста. Ветеранам війни були вручені живі квіти з побажаннями здоров’я і довголіття.

    8 травня 2019 року у технікумі пройшов захід присвячений Дню Пам’яті та Примирення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світововій війні.

   Нащадки воїнів тих жорстоких років ніколи не забудуть героїзму своїх дідів і прадідів. Ніколи в серці кожної людині  не згасне вогонь вдячності за мирне небо, рідну землю, можливість жити і любити.

         

   8 травня 2019 року у парку Слави студенти технікуму взяли участь у мітингу “Жити і памя’тати!” з перепохованням останків воїнів, які загибли у Другій світовій війні на території нашого краю.

 

    Головна мета національно-громадського виховання: набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, формування у молоді рис громадянина української держави.

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде.

…Лиш пам’ять, лишь пам’ять усе пам’ятає”.

  Найстрашніша та найтрагічніша дата в історії нашої країни – 26 квітня 1986 року. Пам’ять знову і знову повертає нас до тієї ночі, коли стався вибух на четвертому атомному реакторі Чорнобильської АЕС, який уніс понад 14 тисяч людських життів.

   25.04.2019 року в технікумі для студентів І – ІІ курсів був проведений відкритий виховний захід “Чорнобильські дзвони”, який підготувала група К17 – 1Д  (класний керівник Волковська Любов). На захід були запрошені гості: ліквідатор аварії Білоус Олег  та екскурсовод міського музею історії міста  Ільницька Наталля. Під дзвони набату всі присутні вшанували пам’ять загиблих у Чорнобильській катастрофі хвилиною мовчання. Демонстрація документальних кадрів з цих подій потрясла присутніх…

  26.04.2019 року студенти та викладачі технікуму приєдналися до міського мітингу пам’яті.

 1 лютого 2019 року студенти технікуму брали участь в акції до Всесвітнього дня птахів.

   

До 100 – річчя подій…

   Тим, про кого не можна забути і викреслити з пам’яті історії, юним гімназистам, студентам, кадетам – героям, що пали в страшньому бою під залізничною станцією Крути 29 січня 1918 року, була присвячена радіогазета, виставка видань у бібліотеці технікуму  і міській захід у Палаці культури.

  Історія ХХ століття має жахливі сторінки. Одна з них – це Голодомор. Скільки померло іх, ні в чому не винних дітей та іх батьків, старих і молодих… у 20,30,40 роки минулого століття. 24 листопада 2018 року студенти та викладачі технікуму  були присутні на мітингу – реквієму, який пройшов біля пам’ятної стели, всановленої на згадку про жертв голодомору 1929 – 1933 рр..

 В рамках тижня Європейської  демократії в технікумі 30.10.2018р. пройшла зустріч з мером нашого міста Коваленком В.І.

   

 

 

 

 

 

 

 

23.08.2018 року викладачі та співробітники технікуму взяли участь у міському заході до Дня Державного Прапора України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Весна йде, і переможним кроком в тюльпановому вічному вогні йде травень скрізь хвилини, дні і роки, несе нащадкам спогоди свої…

   Яскравими кольорами весни і державного прапору України була оформлена колона студентів і співробітників технікуму зранку 9 травня. Віддати шану ветеранам зібрався весь колектив. А ввечері, як і завжди, молодь приєдналася до ходи зі смолоскипами, щоб віддати шану загиблим у жорстоких боях ІІ Світової війні…

   У день Пам’яті і Примирення 8.05.2018 року в технікумі відбулася  урочиста лінійка, присвячена 73- ій річниці Великої Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.  На ній були присутні ветерани технікуму, які мають статус “Дитина війни”: Стаценко С.Г. та Карманова Л.П. Їх дитинство не обійшла найжорстокіша у ХХ столітті війна. Вони вижили попри все. Зворушливий виступ про своє дитинство у роки війни Стаценко С.Г. нікого не залишив байдужим. Творчі колективи технікуму щиро привітали всіх присутніх.

   Напередодні священого свята  Дня Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні студенти технікуму груп РТ17 -1д та П17 – 2Д разом з викладачем Офатенко О.В. завітали до музею нашого міста. Вони мали змогу не тільки прослухати змістовну розповідь, але й потримати в руках військові експонати часів жорстокої, найкривавішої війни.

CIMG5441

32 роки поспіль у квітні Україна окрасилася в чорне марево болю. Життя розділилося на до і після. Ми ніколи не забудемо тих, хто подарував нам життя під  безхмарним небом…

  26.04.2018 року студенти і співробітники технікуму взяли участь у міському мітингу,  присвяченому Чорнобильській АЕС. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Виступи мера міста Коваленка В.І., голови Новокаховської Єпархії та голови спілки “Союз Чорнобиль” нікого не залишили байдужими.

   22 січня 2018 року студенти та співробітники технікуму взяли активну участь у заходах, присвячених 99 -й річниці  Соборності України.

30.11.2017 року відбулися змагання у відкритій першості м.Нова Каховка з футзалу серед студентських команд в рамках акції “16 днів проти насильства”. Команда нашого технікуму посіла І місце!

Вітаємо!

   25 листопада 2017 року студенти та викладачі технікуму  були присутні на мітингу – реквієму, який пройшов біля пам’ятної стели, всановленої на згадку про жертв голодомору 1929 – 1933 рр.

Вільні творять майбутне!

До Дня Гідності і Свободи  21 листопада у бібліотеці технікуму пройшла виставка газет та книг.

IMG_6205

День студента – свято особливе, наповнене безтурботністю, сміхом, радістю до життя…

    16.11.2017 року у міському Палаці культури відбувся захід, присвячений Міжнародному дню студента 2017 року, який підвів підсумки конкурсу ” Я новокаховський студет” за трьома номінаціями: відеоролик, фотографія і малюнок. Головними критеріями оцінювання були творчий підхід, оригінальність, образність, повне розкриття теми, якість виготовлення робіт.

   Відеоролик  у виконанні Маковеєнка Дениса, студента IV курсу, визнаний найкращим. Самостійно озвучений, змонтований відеокліп майбутнього програміста дійсно справив враження.

  Також найкращим в місті названо вітальний малюнок Мамедової Марії, студентки ІІ курсу, який відобразив уявлення автора про студентське життя.

    З 02.11.2017 по 06.11.2017 року студенти та викладачі технікуму побували у м.Київ з метою ознайомлення зі столицею, її історією, навчальними закладами. Під час подорожі відвідали Київський політехнічний університет, його музей та виставку техніки. Була проведена цікава екскурсія історичним центром міста. У рамках цієї подорожі відвідали Національну оперу України ( балет “Жизель”) і Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра.

     Не залишились без уваги парк Слави та меморіальний комплекс, присвячений голодомору. 

   Дуже цікава була екскурсія до Києво – Печерської лаври. Велике враження залишив меморіал “Батьківщина – мати” та Національний музей історії України у Другій світовій війні.

     


     28.10.2017 року відзначатиметься 73 – я річниця вигнання нацистів з території України. 28 жовтня у 1944 року було  прийнято рішення  вважати цю дату остаточним визволенням України, коли в результаті здійснення східно-карпатської наступальної операції останні німецькі частини змушені були відступити з території України. Студенти технікуму 27.10.2017 року о 12:00 годині вшанували пам’ять полеглих на війні хвилиною мовчання.

 


 

   7 жовтня 2017 року студенти Новокаховського приладобудівного технікуму під керівництвом викладача історії Офатенка О.В. напередодні Дня Козацтва відвідали історико-культурний комплекс «Запорізька січ».

1

Мета екскурсії – ознайомитися з історією, культурою, побутом і життям запорізьких козаків, відчути атмосферу часів козацтва та тих народів, що залишили свій слід на острові, набратися сил і енергії, насолодитися чарівною природою острова Хортиця.

Студенти ознайомилися з найцікавішими елементами архітектури, культури, побуту і життя запорізьких козаків. Екскурсовод розповіла версії виникнення назви острова, особливу увагу приділила періоду запорізького козацтва, військовим походам козаків.


 

Неповторне, справжнє свято відбулося 23 вересня 2017 року!

   До 65-річчя міста готувалися усі. І ось це свято настало… І старі, і малі вийшли на вулиці міста, щоб побачити яскраву ходу освітян і підприємців.

  Зранку на себе звернуло увагу “Таврійське подвір’я”,  а розпочалося свято веселим музичним подарунком духового оркестру з Херсону та театралізованою ходою школярів та сільських клубів.

  З любов’ю до рідного міста колектив співробітників і студенти технікуму прикрасили свій “майданчик” на подвір’ї величезною скульптурою ” З любов’ю, Нова Каховка”, яка була в цьому році найпопулярнішою для новокаховчан. Протягом часу всі бажаючі фотографувалися біля неї напам’ять.

   Всі присутні побачили і виставку “Наші таланти” з мальовничими куточками Нової Каховки, і виставку технічної творчості, і чудовий фото колаж та стенди “найрозумніші” і “найталановитіші” студенти технікуму. Також могли придбати смачні кондитерські вироби.

  Ввечері, незважаючи на зливу, барвиста колона технікуму з величезним прапором міста, спортивними кубками  та планетою студентства пройшла вулицями Нової Каховки від кінотеатру “Юність” до центральної площі, де можна було побачити багато цікавого: і церемонію нагородження видатних новокаховчан, і студентський флешмоб, і весільні пари, і вальсуючу молодь.

 

Зі святом, рідне місто!


 На виконання Указу Президента України ” Про відзначення 26-річниці  незалежності України” з метою формування у підростаючого покоління активної громадської позиції та національно – патріотичної свідомості 5.09.2017 року по групах технікуму пройшли виховні години “Україна – для нас. Ми – для України” та ” Ми будуємо Україну – європейську країну”. Кураторами навчальних груп були підготовлені відеоролики з вказаної тематики та проведені бесіди.


    Майже вже промайнуло спекотне літо! Всі гарно відпочили і з натхненням дочекалися свята Прапора та Незалежності вільної України. Святкова хода, в якій взяли участь студенти і співробітники технікуму 23 та 24 серпня 2017 року, закінчилася чудовим концертом творчих колективів міста та виступом наших танцорів хореографічної студії «ШАГ» (керівник Кучинська О.Б.).


 

До Дня молоді!

Парк стоїть, трава шумить,

Юшка в казані кипить.

Розважальний міський захід

Пролетів як одна мить.

 

08.06.2017р. на березі Дніпра у парковій зоні під патронатом міського голови Коваленка Володимира Івановича відбувся міський розважально-спортивний захід «Молодіжний квест», в якому взяли участь п’ять навчальних закладів міста. Всі вимогливо підготувались до змагань на різних станціях: історичній, пісенній, спортивній, літературній і харчовій. Добре, що за активну участь у вихованні культурно-історичних почуттів до рідного краю всі команди були нагороджені подарунками від відділу у справах сім’ї, молоді і спорту (голова Таран Н.М.) і поїздкою на Азовське море, чому всі надзвичайно зраділи!

Одже, на святі не було ні переможців, ані переможених!


 

  05.06.2017 року студенти груп Ф16 – 1Д та П16-1Д разом з кураторами Перміновою О.А. та Карнаух І.М. відвідали унікальний заповідник незайманого степу Асканія – Нова.

IMG_0677


 

Міжнародний День Захисту Дітей!

      01.06.2017 року Новокаховський музей історії міста гостинно запросив студентів “приборки” до себе. Представники І курсу з цікавістю ознайомились з експозиціями 1-го та 2-го поверху, довідались багато нового про свій рідний край.

DSC02235


 

    25.05.2017 року студенти групи К16 – 2Д разом з куратором Говорун С.М. відвідали музей А.П. Бахути, де зустрілися з місцевим поетом А.Боровиком. Від зустрічі студенти отримали задоволення.


    22.05.2017 року студенти групи К16 – 2Д разом з куратором Говорун С.М. взяли участь у мітингу, присвяченому роковинам перепоховання Т.Г.Шевченка.

DSC06553

   18.05.17 року студенти груп А16-1Д та Ф16-1Д відвідали міську бібліотеку №4, де прослухали лекцію, присвячену Дню Європи в Україні.


Україна в європейському домі!

До дня Європи (2017 року) у бібліотеці технікуму пройшла виставка книг та друкованих матеріалів.

IMG_9370


   У рамках проекту “Співпраця регіонів в області опанування сучасних практик роботи з громадами” під керівництвом КП “Агенція регіонального розвитку” 11-13 травня 2017 року на базі технікуму проходить 3-денний тренінг, на якому  використані методики форум – театру в роботі вирішення актуальних проблем громад.

IMG_9317


 

  05.05.2017 року у бібліотеці технікуму пройшла виставка до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

IMG_8686


 

 Чорнобиль не має минулого часу!

  26 квітня 2017 року минуло 31 рік від трагічної дати – Чорнобильської аварії, яка стала новою віхою відліку в історії атомної енергетики; показала, наскільки небезпечна позбавлена контролю сила атома. Ця дата надовго залишиться в пам’яті людства.

  В мітингу біля пам’ятнику Чорнобильцям, які загинули під час пожежи, взяли участь студенти І-ІІ курсу. Протягом дня в технікумі була проведена радіогазета, виставка плакатів у холі та бібліотеці, присвячених цій трагічній даті. Проведена хвилина мовчання.

 


   20.04.2017 року у технікумі пройшла цікава зустріч з поетом Херсонщини, лауреатом премії Анатолія Бахути в області поезії 2016 року А.М. Боровиком,  лікарем анастезіологом – реаніматологом, який до цього часу працює у відділенні інтенсивної терапії міської лікарні і рятує багатьом життя. Альберт Михайлович читав напам’ять свої вірші, наповнені високим змістом і тонким гумором.

IMG_8328

    У бібліотеці технікуму пройшла виставка до Дня всесвітньої поезії , який відзначається щороку 21 березня. Були представлені книги відомих поетів (Л.Костенко, Л.Українка, Г.С.Сковорода, І.Франко, Д.Павличко), а також місцевих(А.Сигаев, А.Бахута,О.Філатова, О.Гунько, Г.Гребенюк та інші.)
IMG_7593


   09.03.2017 року студенти технікуму відвідали картинну галерею міста, познайомилися з експозицією картин відомих художників, присвяченою до Дня народження Кобзаря.

шевченко

 


 

   9 березня 2017 року  у групі Ф16-1Д викладач Сосницька В.М. провела літературну вікторину

«Т.Г. Шевченко – художник».Через репродукції картин Шевченка, через його художнє слово  студенти осягають значення живописної спадщини Кобзаря ( Шевченка – гравера, новатора офорту, чудового акварелиста).

 

 IMG_7502

 

    На честь 203-ї річниці від Дня народження Т.Г.Шевченка, видатного українського поета, письменника та художника, студенти технікуму на чолі з викладачами української мови та літератури взяли участь у міському заході 9.03.2017 року, який відбувся о 10 годині біля пам’ятника Кобзарю.

W34Qcqdy1SI


   09.03.2017 року у бібліотеці технікуму пройшла виставка видань  про великого майстра українського слова, надзвичайного поета та письменника Т.Г. Шевченка. На виставці були представлені поеми, балади, картини ( “Кобзар”, “Катерина”, “Кавказ”, “Гайдамаки”, “Вітер з гаєм розмовляє..” та інші).

IMG_7494


 

Щоб не відбувалося в нашому житті, кожен рік весна все ж таки приходить ….

Ми даруємо один одному посмішки, поцілунки, тепло своєї душі,  щоб запалити в серцях любов до життя, до своєї професії, до людей…

    На позитивній ноті у технікумі розпочалося свято до Міжнародного жіночого дня 8 березня 2017 року. Парламент студентської республіки зустрічав прекрасну половину людства з привітаннями та подарунками. Після навчальних занять в актовій залі пройшов чудовий концерт для співробітників, викладачів та студентів технікуму.

     

   У бібліотеці технікуму пройшла виставка, присвячена 65-річчю Нової Каховки.

 

Представлені наступні копії документів:

 

 • Постанова Ради Міністрів СРСР від 20.09.1950 № 4000 «Про будівництво Каховської ГЕС»;
 • Указ Президії Верховної Ради Української РСР від 28 лютого 1952 року «Про найменування населеного пункту будівництва Каховської гідроелектростанції Херсонської області»;
 • Книги місцевих письменників ( Гунько О., В. Смолій,Братан М. і т. д.).

 

Також на виставці  представлені копії фотографій 50-х років ХХ століття:

 

 •  «Місто першобудівників Каховської ГЕС»;
 • «Вид з Дніпра на Палац культури»;
 • «Кінотеатр «Родина»;
 • «Центральна площа міста та будівля виконкому»;
 • «Міський палац культури»;
 • «Літній театр»;
 • «Літній театр в парку відпочинку»;
 • «Каховська ГЕС на Дніпрі»;
 • «Погляд на місто з Дніпра» та інші.

 

 


 До 65 – ій річниці від дня народження  рідного міста Нова Каховка була проведена зустріч зі старшим науковим працівником музею Ільницькою Наталією Віталіївною та головою Новокаховського підрозділу українського товариства охорони пам’яток історії та культури   Євсеєвою Тетяною Миколаївною. Були презентовані цікаві матеріали щодо історії будівництва старої частини міста та різні фото різних архітектурних  родзинок.

 


 

   15.02.2017 року студенти технікуму були присутні на урочистостях з відзначення у місті Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав, які відбулися біля монументу воїнам-афганцям «Чорний тюльпан».

 


   Напередодні 65-ої річниці Нової Каховки група РТ15 – 1Д відвідала музей історії рідного міста. Повчальними та цікавими були розповіді співробітників музею, присвячені подіям розбудови міста та героїчним людям, які втілювали в життя програму розвитку міста.

DSC01223

 28 листопада 2016 року  в ТРК «Фреш» відбувся конкурс серед молоді, присвячений Дню Гідності та Свободи, організований  ГО ветеранів ВДВ «Ніхто крім нас». Студенти технікумів показали своє ставлення до подій, що відбуваються на нашій Батьківщині, свою активну громадянську позицію та небайдужість до всіх цікавих ініціатив, що реалізуються у нашому місті.

 

   26 листопада 2016 року студенти та викладачі технікуму  були присутні на мітингу – реквієму, який пройшов біля пам’ятної стели, всановленої на згадку про жертв голодомору 1929 – 1933 рр.

 

    28.10.16р. для студентів технікуму була проведена цікава зустріч з Гордієнком Сергієм Івановичем, відомим дніпровським мандрівником,  спеціалістом з екстремального виживання, істориком – дослідником, етнографом,музикантом, письменником – фантастом і поетом. Дійсний член Української географічної і почесний член Національної географічної спілки США, який є співробітником лабораторії спортивного туризму Київського університету економіки  і туризму розповів, як на своєму каяку він пройшов сотні тисяч кілометрів шляху по всьому світу.

IMG_20161028_133705

 

 

 

В рамках тижня Европейської  демократії в технікумі 18.10.2016р. пройшла зустріч з мером нашого міста.IMG_5329

 

 

 

  Група студентів технікуму, шанувальників історії рідного краю, 08.10.2016р. здійснила поїздку до Національного  історико-археологічного заповіднику  “Кам’яна Могила” у Запорізькій області.

   Студенти познайомились з давніми наскальними малюнками первіської доби та важливими артефактами інших епох. Також завітали і до музею. Було цікаво і захоплююче!

 

 

        24.08.16 року колектив  студентів та співробітників технікуму взяли участь у святковій ході до 25 – річчя Незалежності України.

 


 

      19.05.2016р. в місті студенти технікуму взяли участь у загальноміському заході До Дня вишиванки. У молодіжній акції “Я люблю вишиванку” виконали державний гімн України та взяли участь у святковому концерті “Україна вишивана” за участю творчих колективів міста.

0Fgpi7ZnjTs


 

     Кожного року в цей травневий день ми віддаємо шану та повагу солдатам найкровопролитнішої війни в історії людства – Другої Світової війни. Це свято увійшло  в життя міста як символ пам’яті і подяки тим, хто виборов нам свободу і мир.

      Традиційно колектив студентів і співробітників технікуму щиро привітав всіх мешканців міста із радісним святом – 71 річницею Перемоги!

      Ми знов прийшли до Вічного вогню, щоб назавжди із пам’яті не стерти про тих, хто пережив страшну війну, і тих, хто залишивсь в обіймах смерті.

     Закінчилося свято вечірньою ходою зі смолоскипами і чудовим феєрверком. 


 

  До 71 – ої річниці Перемоги над нацизмом у технікумі 06.05.2016 р. пройшла святкова лінійка, де  привітали  Стаценко Світлану Григорівнуветерана технікуму, дитя війни. Студенти І і ІІ курсів привітали також учасників бойових дій, ветеранів ІІ Світової війни: Ісаенка Сергія Андрійовича, Барлєт Ганну Іванівну, Тосенка Михайла Олексійовича, Кобічеву Катерину Михайлівну, Сигаєву Азу Дмитрівну.

     Студенти, викладачі та співробітники технікуму  побажали ветеранам війни  миру, злагоди і добробуту. 

    Нехай священий вогонь Перемоги буде оберегом вашої щасливої долі на многії – многії літа!


 

   26 квітня 2016 року, 30  років тому відбулася найстрашніша в історії людства трагедія на Чорнобильській атомній електростанції. Мітинг, присвячений цим подіям, пройшов в присутності міської громадскості та студентів нашого технікуму  і електромеханічного коледжу. В пам’ять загиблих були покладені квіти до стелли і оголошена хвилина мовчання.

IMG_9857


 

      В останній день зими, 29.02.2016, у міській лікарні пройшла благодійна акція “Стань донором”. Здати кров і таким чином допомогти дітям Херсонщини, хворим на рак, виявили бажання повнолітні студенти технікуму: Токар Кирил, Носенко Артем, Кудас Анастасія, Будкевич Ігор та інші. Велика подяка тим, хто не байдужий до чужої біди.


 

     Нещодавно, у лютому 2016 року,  група студентів ІІІ курсу побувала в Одесі, від якої отримала чудові враження. Фотографувалися біля символу Одеси – бронзового Дюка, на морвокзалі, на Потьомкінських сходах та багато інших місцях. Дуже сподобалася екскурсія по катакомбам ( підземним каменоломням) Молдаванки. Також побували в Оперному театрі – гордості міста – на аншлаговому балеті  “Таємниці Віденського лісу “( музика Г.Малера та Й. Штрауса). Дивовижні враження залишилися у нас від відвідування художнього музею українського та російського мистецтва від XVI до XXI століття.

IMG_0756 IMG_0979

     25.02.2016р. у технікумі пройшла загальна позакласна виховна година, яка була присвячена 64 – й річниці з дня народження нашого рідного міста Нова Каховка! На зустріч з першокурсниками була запрошена науковий працівник історико – архіологічного музею міста Ільницька Наталія Віталіївна. Змістовна розповідь з підтвердженням відеокліпів про будівництво Новокаховської ГЕС та молодіжного містечка першобудівників в селищі Ключовому зацікавила всіх присутніх.

P1050024 P1050021


           На відзначення 27 – ї річниці виведення радянськіх військ з території Афганістану в технікумі був проведений захід пам’яті, на який був запрошений науковий працівник музею історії міста Наталья Віталіївна Ільїнська. Студенти побачили відеоматеріали, документальну хроніку періоду афганської війни. Також студенти та викладачі технікуму поклали квіти до меморіалу “Чорний тюльпан” і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.


    28.11.2015р. студенти та викладачі технікуму взяли участь у церемоніалі пам’яті, присвяченому  жертвам    геноциду українського народу 1932-19133 років. 

IMG_0556 Біля пам’ятної стели  жертвам голодомору.


   Щиросердечними вітаннями зустріли першотравень 2015 року студенти і співробітники технікуму. Святкова хода всіх учасників майовки на Каховському плацдармі закінчилася виступами творчих колективів міста, конкурсами “авторської пісні”, файєр – шоу. Всі відпочиваючі із задоволенням пригостилися козацькою кашею та українським борщем із пампушками.IMG_0037
IMG_0027

IMG_9975IMG_9963

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

   Студенти  технікуму 8.04.15р. , як і завжди , впорядкували територію навколо пам’ятника загиблих під час Чорнобильської трагедіїї 26 квітня 1986 року.

IMG_9181

 


 

    06.04.2015р. студентами технкуіму був проведений суботник по догляду території  навколо пам’ятника жертв Голодомору  1931-33 р.

 


 

Вкраїно моя дорога,

І для тебе настане весна,

Розцвітуть  знов вишневі сади,

Юрба молоді прийде сюди.

 

Враз скінчиться зима,

 

Мести сніг перестануть вітри,

А як прийде для тебе весна,

Й ти вберешся в зелені сади.

Будуть співом своїм солов’ї

Україну мою пробуждать,

Теплоту, щирість, ласку її

Нести в світ і всім нам дарувать.

Є у світі єдина, одна,

 

Та найкраща для мене земля.

Вірю я, що повстане вона,

О вкраїно, прекрасна моя!

Єдність й дружбу покажем тобі,

 

Україні – найліпшій землі.

Краєвидів твоїх в світі кращих нема,

Рос і трав,

А пшениця яка золота!

Її поля ніде в чужині не знайти,

Ні барвистих квіток, ні Дніпра, ні трави.

О, Україно! Тебе прославляємо ми!

Випускниця Новокаховського

приладобудівного технікуму

Галицька Василиса

 


 

  11 березня 2015 року у технікумі був проведений День Донора “Допоможи ближньому”.  Всі бажаючи студенти 3-4 курсів мали змогу здати кров у міській лікарні для поранених бійців зони АТО.

IMG_8705 IMG_8700

 


 

До музею А. Бахути

Cтуденти І курсу технікуму були присутні на зустрічі з поетом м.Нова Каховка Боровиком М.А. Змістовна бесіда  відбулась в літературному музеї видатного поета Херсонщини Анатолія Бахути.

IMG_3359 IMG_3344
IMG_3346 IMG_3354

 


 

120 річниця О.П.Довженка

10 вересня о 10 годині біля пам’ятника О.П. Довженку зібралися студенти та школярі Нової Каховки з нагоди 120-річниці з Дня народження великого українського письменника, кінорежисера , художника, який з любов’ю оспівував, возвеличував наш край. У святі взяли участь і студенти нашого технікуму гр. П14-1Д, віддавали шану великій людині , універсальному таланту в багатьох галузях мистецтва.


1 Вересня 

Свято Першого дзвоника пройшло в технікумі під гаслом: “За мир. За свободу. За розвиток”. З побажаннями найкращого в обстановці свята студентів та викладачів привітала директор технікума Глазунова Лариса Іванівна і почесний гість – заступник мера міста Нова Каховка Сироватка Володимир Миколайович.

Урок МУЖНОСТІ

2014/2015 н.р. в технікумі розпочався з першого уроку ” Україна – єдина країна”. В кожній навчальній групі  технікуму були проведені бесіди: як поводити себе при небезпечній ситуації, з питань уникнення враження мінами вибухонебезпечними предметами, як захистити себе від агресії збоку дорослих. Протягом навчального року планується цикл заходів, які стануть фундаментом формування у сучасної молоді  національної мужності і відваги.


P010514_1109 P140514_1312 P140514_1322[01] P150214_1129 P270314_1309 P280614_1642[01]

Добавить комментарий

Останні коментарі

Архів