Архив за месяц: мая 2013

17.03.13

Відбулося міське свято – Масляна 2013. Як і раніше, в цьому святі взяли участь всі навчальні заклади, але наш майданчик був найцікавішим. Всі міські жителі бажали сфотографуватися на фоні символу Масляної (Марени) та разом з нашими ряженими. Першим був міський голова Коваленко Володимир Іванович.

8.03.13

До Міжнародного жіночого дня в технікумі була проведена концертна програма, яку підготували для викладачів та співробітників технікуму студенти творчих колективів на чолі з керівниками: Матвієнко А П , Коваль А,В Головінов О А, В’юнова О В. Закінчилося свято 8-го березня конкурсом капелюшок. А в гуртожитку в цей день також була проведена чудова розважальна програма, яку підготували для дівчат – хлопці. Всім подарували квіти та подарунки, закінчилося свято дискотекою.

28.02.13

В технікумі чудово пройшла зустріч з директором міського музею, Лозовим В.Й. Колишнім працівником парткому величезної будівельної кампанії «ХерсонОблАгроБуд», Та Кобічевою Катериной Михайлівною – першобудівником нашого міста – Нова Каховка. Вона розповіла, як після закінчення Великої вітчизняної війни у 1951 році вона, молода дівчина, приїхала до селища Ключове на будівництво Каховської ГЕС. Студенти задавали питання, на які відповідали гості.

23.02.13

Щорічно в технікумі цікаво проходять військово-спортивні змагання «А ну-мо, Хлопці! », присвячені Дню захисника вітчизни.  В індивідуальних змаганнях хлопці виконали нормативи з військової підготовки. Кращими було визнано наступних студентів :

Швалюк Едуард – Т12-1Д

Загнетов Ігор – К12-1Д

Самарскій Андрій – П12-2Д

Юрченко Денис – П12-2Д

Кравченко Микола – К12-1Д

 

21.02.13

До дня мови 21.02. знову працювало в ефірі студентське радіо, яке очолив у 2013 році – Назаренко Іван – студент групи Р10-1Д. Разом з Хачатрян Іриною, студенткою першого курсу групи А12-1Д, Вони привітали всіх з Міжнародним днем рідної мови.

Останні коментарі

Архів