Архив за месяц: ноября 2013

31.10 Нещодавно у місті Нова Каховка проводився захід на честь іноземного свята, що має назву Halloween. У ньому брали участь і студенти нашого техникуму. Захід проводився колективом фаєршоу “Хорс”. Було багато музики гарного настрою, конкурсів та показних виступів від самих фаєрщиків.

24.10

До Дня місцевого самоврядування у Новокаховському приладобудівному техникумі пройшла змістовна  зустріч студентів старших курсів з міським головою Коваленко В.І. Володимир Іванович надав настанови молоді на майбутнє.

31. 10P1030889

До 70-річчя визволення Херсонщини у Новокаховському приладобудівному технікумі була проведена відкрита виховна година для перших курсів. Прводилася зустріч з ветераном ВОВ Платоновим І.І. який був нагороджений вісім’ю бойовими орденами та 28’ю медалями ВОВ. Ця зустріч була дуже пізнавальною. Студенти були зацікавлені історіямии про минулі події. Також було зроблено пам’ятне фото про цю зустріч. Студенти виразили побажання ще не раз зустрітися з цією людиною.

 

29. 10  Історія “ВЛКСМ” нерозривно зв’язана з будівництвом Каховської ГЕС. До дня народження комсомолу студенти техникуму провели чудовий вечір, пам’яті який підготував міський відділ культури. Ветерани комсомолу вітали один одного. Співали хором улюблені комсомольскі пісні та надавали настанови молоді!

ПЛАН ЗАХОДІВ

ДО 200-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯТ.Г. ШЕВЧЕНКА

У НОВОКАХОВСЬКОМУ ПРИЛАДОБУДІВНОМУ ТЕХНІКУМІ

2013-2014 навчальний рік

«МАРАФОН: 10 КРОКІВ ДО ШЕВЧЕНКА»

Захід Дата проведення Відповідальний
1. Всеукраїнський телевізійний урок, присвячений генію-письменнику Т.Шевченку.(Транслювтиметься на Першому  Національному каналі) Вересень 2013 Тимофієнко В.О., викладачі української мови та літератури,класні керівники
 

2.Перегляд художніх фільмів про Тараса Шевченка

Протягом  року Викладачі української мови , класні керівники
3. Інформаційний вісник “Талант Шевченка – художника” Жовтень-грудень 2013 Викладачі української мови та літератури
4. Конкурс творчих робіт  за творами Кобзаря. Листопад 2013 Ільїних О.Г.

 

5. Конкурс стіннівок “Тарасе, ми тебе пам’ятаємо” Грудень 2013 Викладачі української мови та літератури
6. Екскурсія по Шевченківських місцях (Перегляд документального фільму) Лютий 2014 Викладачі української мови та літератури,класні керівники
7.Година поезії «Шевченко у творчості поетів-земляків». Березень  2014 Класні керівники,
викладачі української мови та літератури
8.Шевченківські читання. Березень 2014 Матвієнко А.П.
9. Літературно-музична композиція «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, Тебе своїм сучасником звемо». Березень 2014 Матвієнко А.П.,

викладачі української мови та літератури

10. Огляд учнівських презентацій про життя і творчість

Т. Г. Шевченка, його рідний край – Черкащину, образ поета у творах інших митців (письменників, художників, музикантів тощо).

Травень 2014 Викладачі української мови та літератури

Останні коментарі

Архів