Архив за месяц: марта 2014

27.03.2014 У Новокаховському приладобудівному технікуму проводився II етап Всеукраїнської олімпіади з історії України серед студентів вищих навчальних закладів I-III рівня акредитації Херсонської області.

І Місце  Оркус Денис Морський коледж Херсонської державної морської академії (викладач Суходольська Н.П.)

ІІ Місце Рочняк Іван Новокаховский політехнічний коледж ОНПУ(викладач Колесніков К.С)

ІІІ Місце Клименко Алла Херсонське училище культури( викладач Красноперова В.В.)

 Всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань, справжню історичну компетентність та бажання й надалі зростати у цій галузі.

28.03.2014р. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України за участю І заступника начальника Департаменту освіти і науки, молоді та спорту ХОДА Меренкова В.Ю. у технікумі відбулася виборча конференція на посаду директора навчального закладу. За результатами конференції для призначення директором технікуму рекомендовано кандидатуру Глазунової Лариси Іванівни.

Новокаховський приладобудівний технікум прийняв участь у проведенні щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля”. Студентською молодю і працівниками навели порядок прилеглої території та висадили 350 клубнів кан.

 IMG_6495

19.02.2014р. На базі технікуму було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Переможцями якої стали

Геращенко микола – гр. П11-1Д – ІІІ місце
Селезньов Дмитро – гр. П11-1Д – ІІ місце
Терещенко Сергій – гр. П11-2Д – І місце

 

21 березня 2014 року на базі   навчального закладу відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки.

На засіданні обговорювалися питання щодо впровадження у процес підготовки молодших спеціалістів сучасних методів освіти. Були представлені доповіді учасників методичного об’єднання за напрямом «Проектна технологія, як засіб активізації пізнавальної діяльності студентів».  У рамках проектних технологій навчання були заслухані і обговорені творчі роботи студентів Херсонського політехнічного коледжу  та Новокаховського приладобудівного технікуму. Учасники методичного об’єднання  рекомендували творчу роботу студента Новокаховського приладобудівного технікуму Копотя О.Д. «Перспективы освоения альтернативных источников энергии в Херсонской области до 2030 года» для участі у презентації робіт  восьмої Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

В рамках обласного методичного об’єднання  пройшов  ІІ обласний етап восьмої Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В олімпіаді брали участь студенти 10-ти навчальних закладів. Умови проведення олімпіади передбачали виконання тестової частини, що містила 40 питань із різних дисциплін, а також виконання практичних завдань на базі прикладки MsOffice2007. Переможцем ІІ етапу обласної  Олімпіади став студент Новокаховського приладобудівного технікуму Терещенко С.Ю., який виборов право на участь  у восьмій Всеукраїнській Олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки.

IMG_6197

 21.03.2014 р. відбувся  ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інженерної та комп’ютерної графіки на базі  навчального закладу.

У секції «Дизайн-проект» завдання полягало у побудові складної композиції з використанням  наборів фрагментів та інструментарій редактору растрової графіки AdobePhotoshop. Шаповал Анастасія посіла І місце

Останні коментарі

Архів