Архив за месяц: мая 2014

Cтуденти технікуму Мигович Катерина, Резніков Клім, Чернявський Олександр та Гомен Олег від імені нашого навчального закладу привітали викладачів,співробітників і студентів університету “Україна”  з 15-річним ювілеєм та побажали надалі процвітання, творчих надбань, професійних перемог та миру!

24.05.2014р. у технікумі був проведений День відкритих дверей для випускників дев`ятих класів загальноосвітніх шкіл 2014 року.

 

Наприкінці тревожної весни у місті Берислав 18.05.2014р. пройшов обласний фестиваль “Театральна весна Херсонщини”, на якому були представлени 14 аматорських колективів з різних мисцевостей нашої області. Студентський театр “Образ” (керівник Коваль Анжела В`ячеславівна) посів ІІІ призове місце і став Лауреатом обласного фестивалю “Театральна весна Херсонщини” ІІІ ступеню.

IMG_6023

 

25.05.2014р. студентська громада міста, яка була представлена навчальними закладами І-ІІ рівня акредитації(СХТ, ЕМТ, НКПТ та представниками общин національних меншин),взяла участь у пізнавально – розважальних заходах відділу молоді, сім`ї  та спорту облдержадміністрації “Культура країн – членів ЕС”. Під час заходів були проведені вікторини: “Европейський союз і день Европи в різних країнах”,”Що ми знаємо про культуру країн – членів ЕС”,”Відгадай пам`ятки культури”,”Конкурс імпровізацій”. За правильні відповіді найбільшу кількість балів – зірочок отримала наша команда.

 

22.005.2014р. у Новокаховському приладобудівному технікумі пройшов захід “Чи врятує науково-технічний прогрес людство?”, який був присвячений “Дню науки”.

Були проведені дебати між студентами ІІ курсу гр.К12-1Д та Т12-1Д,  які повинні були довести, що НТП – це добре чи погано. 

Дебати закінчилися на позитивній ноті: все залежить від нас – направити НТП на врятування чи знищення людства!

 

 

Останні коментарі

Архів