Архив за месяц: декабря 2014

Протягом грудня творчі колективи технікуму провели благодійні молодіжні шоу – програми до Нового року у школах міста. Привітно, із захопленням зустрічали школярі та вчителі тріо акробатів  і команду КВК.

   19 грудня в місті відбулося традиційне свято відкриття новорічної ялинки 2015 року, в якому взяли участь студенти і викладачі технікуму. Веселими та яскравими виступами творчих колективів навчальних закладів був ознаменований цей день. Колектив студентського театру «Образ», танцювальний колектив технікуму «Крок», вокалісти, як завжди підтвердили свою майстерність.

  19 грудня 2014 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося засідання обласного методичного об’єднання  викладачів економічних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Херсонської області. 

В роботі семінару взяли участь викладачі нашого технікуму: Волковська Л.О., Чурсінова Л.Г., Зайцева Т.А.Башина С.Ф., Роговська Л.О. На семінарі були обговорені питання  проведення обласної олімпіади з економіки, а також сучасні форми узагальнення передового досвіду викладача у формі портфоліо. Досвідом поділилася Волковська Л.О. , голова циклової комісії НКПТ.

 

 

Навчальна практика в МНАУ та екскурсія до м. Миколаїв

11-12 грудня 2014 р.

      На підставі Угоди про співробітництво НКПТ з Миколаївським національним аграрним університетом (МНАУ), яке передбачає обмін досвідом з організації навчальної та наукової роботи, сприяння у підготовці та підвищення кваліфікації кадрів  з метою отримання навчальних навичок,  викладачі економічної комісії Волковська Л.О., Копоть.Н.А, Корецька Л.В.  та студенти спеціальності «Фінанси і кредит» 11-12 грудня 2014 року відвідали Миколаївський національний аграрний університет.

01

02

03

 

         На базі кафедри фінансів і кредиту МНАУ студенти мали можливість ознайомитися з  навчальною лабораторію «Навчальний банк», на якій  використовується автоматизована банківська система (АБС) «Scrooge ІІІ». 

         АБС «Scrooge ІІІ» – це комплекс автоматизації для сучасного банку, що охоплює весь процес діяльності фінансової установи: від початку роботи з клієнтом, включаючи продаж та обслуговування продуктів , і до потужних аналітичних та прогнозних звітів.

         Студенти отримали можливість уявити себе у ролі банківського працівника та працювали з основними  складовими  системи:

– договірна система (автоматизація операцій з обслуговування клієнтів);

– цінні папери (автоматизація обліку та операцій з усіма видами ЦП);

– система SWIFT (автоматизація операцій з валютними переказами);

– валютний контроль (автоматизація обліку контрагентів, контрактів та ВМД);

– казначейські операції;

– система Cash&Billing (автоматизація прийому платежів);

– внутрішня бухгалтерія.

04

Знайомство студентів спеціальності «Фінанси і кредит» з автоматизованою банківською системою (АБС) «Scrooge ІІІ»

Студенти спеціальності «Фінанси і кредит» та викладачі економічних дисциплін НКПТ в навчальній лабораторії «Навчальний банк» МНАУ

05

06

07

  Велике задоволення мали студенти НКПТ від відвідування музею  Миколаївського національного аграрного університету, де прослухали дуже цікаву бесіду про історію створення музею МНАУ та становлення аграрної освіти на Миколаївщині.

В прес-центрі МНАУ студенти спеціальності «Фінанси і кредит» отримали можливість ознайомитися з правилами прийому для вступу на навчання у 2015-2016 навчального року.

08

09

10

Заключним етапом знайомства з м. Миколаїв було відвідування студентами та викладачами НКПТ  Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми».

   3.12.2014  відбулося засідання методичного об’єднання викладачів креслення, інженерної і комп’ютерної графіки та інформатики ВНЗ I-II рівнів акредитації в педагогічному коледжі імені В.Ф.Беньковського  в м. Берислав. Від НКПТ взяли участь викладачі: Градинар Р.В., Божик С.В., Маюк Р.А.

На засіданні було розглянуто:

  1. Основні аспекти педагогічної майстерності для викладачів з технічною освітою.
  2. Підведенно підсумки обласного методичного об’єднання за 2013-14 навчальний рік.
  3. Методи впровадження новітніх 3D технологій у навчальний процес ВНЗ I-IIрівнів акредитації Херсонської області.
  4. Аналіз та пропозиції щодо організації проведення олімпіади серед студентів ВНЗ I-IIрівнів акредитації.  

Останні коментарі

Архів