Архив за месяц: февраля 2015

Зустріч з бійцем зони АТО Кіщенко Сергієм, колишнім студентом технікуму.

IMG_8044

25.02.2015                 Відбулося відкрите бінарне практичне заняття з дисципліни  «Статистика». Студенти спеціальності «Фінанси і кредит» гр..Ф 13-1Д  ознайомилися із методикою зведення та групування статистичних даних, набули навичок практичного   використання комп’ютерної програми МicrosoftExcel.

Розробники заняття:

 Волковська Любов Олександрівна, голова циклової комісії професійної підготовки  напряму «Економіка і підприємництво», викладач вищої категорії.

 Беляєва Галина Миколаївна, зав.відділення спеціальності «Програмне забезпечення», викладач вищої категорії.

1 2

       20.02.2015 р. у технікумі пройшов захід, присвячений дню Героїв Небесної Сотні та пошануванню українських захисників. На згадку про загиблих було оголошено хвилину мовчання. На екрані телевізора демонструвався фільм “Чорні тіні Майдану” . У виконанні студентів технікуму прозвучали пісні про війну, від історико – краєзнавчого гуртка “Патріот ” виступив студент ІІ курсу Віктор Кудлай, який прочитав вірш та Звернення Міністерства освіти і науки України до педагогів,  учнів, студентів та батьків.

IMG_7759

          19.02.2015р. у технікумі для студентів ІІ курсу відбулося засідання “круглого столу ” із запрошенням провідних фахівців галузі права (Служба у справах дітей Новокаховського міськвиконкому Харченко О.А. та Кримінальна міліція Ющенко Л.М.) за темою: “Профілактика правопорушень серед неповнолітніх. Відповідальність за скоєні злочини”.

        19.02.2015 р. у технікумі проводились практичні тренування з евакуації при виникненні надзвичайної ситуації “Повітряна тривога”.

Останні коментарі

Архів