Архив за месяц: марта 2015

  27 березня 2015 року у Херсонському політехнічному коледжі  було проведено:

– ІІ (обласний ) етап олімпіади з “Комп’ютерної графіки” серед студентів І – ІІІ курсів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

ІІІ місце посіла студентка Новокаховського приладобудівного технікуму Бєліцька Валерія.

– ІІ (обласний ) етап олімпіади з “Інформатики та комп’ютерної техніки” серед студентів  ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Херсонської області.

ІІ місце посів студент Новокаховського приладобудівного технікуму Армаш Ігор.

 Найкращою  у  творчому конкурсі з “Інформатики та комп’ютерної технікисеред студентів  ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Херсонської області визнана   робота студентки Бомко Олени.

 Молодці! Так тримати!!!


Все   Лена1   Лена2    IMG_2219


  

   26 березня 2015 року у технікумі був проведений ІІ (обласний ) етап олімпіади з “Історії України” серед студентів І – ІІ курсу ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Херсонської області. Переможцями олімпіади стали: І місце Балик В’ячеслав (Новокаховський приладобудівний технікум); ІІ місце Кравченко Антон (Морський коледж Херсонської державної академії); ІІІ місце Лозовий Єгор (Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного університету).

IMG_8906IMG_8921  IMG_8975

    26.03.2015р. у технікумі пройшла зустріч студентів І курсу з дитячим лікарем – фтизіатром Спільною Валентиною. Студенти подивилися тематичний відеоролік та обмінялися думками.

     19.03.2015р. в рамках програми “За здоровий спосіб життя” у технікумі пройшла зустріч – бесіда з головою Новокаховської  міської екологічної організації “Мама – 86 – Нова Каховка” Козак Т.Ф. та представниками фірми “Nutrilite”  з демонстраціею відеороліку про якість та очищення води.

IMG_8772

     12.02.2015р. для студентів І курсу у технікумі пройшла зустріч з головним спеціалістом міського управління юстиції Херсонської області Руденко І.М. за темою : ” Профілактика правопорушень серед неповнолітніх”.

P110315_1447

Останні коментарі

Архів