Архив за месяц: июня 2015

    26.06.2015р., пройшовши межу дипломних та державних іспитів, 149 юнаків та дівчат, випускників 2015р. технікуму, одержали документи про освіту , які щойно поповнять еліту України. 

З побажаннями на майбутнє виступила директор технікуму Глазунова Л.І., яка побажала всім: ” …бути здоровими і сильними духом. Нехай буде щасливим ваш “вітер змін”. Нехай стелиться він рушниками, а доля буде чистою, незрадливою. Пам’ятайте, що саме тут вас дуже любили, саме тут вам мріялось легко”. Також до привітального слова був запрошений мер міста Коваленко В.І. та представник  Харківського національного університета радіоелектроніки.

   Барвисте свято відбулося 26.06.2015 в концертній залі кінотеатру “Юність”, яке було присвячено Дню Конституції України. Студенти та співробітники технікуму в яскравих вишиванках щірими оплесками привітали таланти Нової Каховки, серед яких багато наших активістів. Президенту студентської республіки технікуму Олійнику Михайлу була надана честь покласти квіти до пам’ятника великому Кобзарю.

IMG_0779 IMG_0759 IMG_0761 IMG_0762

   

    Якщо кожен чоловік за своє життя повинен побудувати будинок, посадити дерево й виростити сина, то кожен з нас повинен скуштувати щось із смачної татарської кухні.

 

 

 

   20 травня у гуртожитку був проведений захід на підтримку Кримських татар, які були примусово виселені зі своєї землі, з території Криму. Студент ІV курсу Іванченко Артем доповів всім присутнім історичну довідку з цього питання. Також були приготовлені смачні татарські страви: чебуреки та трав’яні чаї.

 

 

  В гуртожитку НКПТ 11 червня відбувся святковий концерт, присвячений проводам студентів – випускників, які прожили в гуртожитку свої студентські роки. В концерті взяли участь як студенти І – ІІ курсів, так і самі випускники. Вечір був дуже веселий, але і трішки сумний, так як закінчились безтурботні роки та прийшов час розлучатись з друзями.

Screenshot_4Screenshot_6Screenshot_5

   Студенти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит» Бабенко Валерія Олександрівна та Орлюк Наталія Вадимівна у Національному фіналі ІТ – Олімпіади зайняли відповідно  І та ІІ місце у конкурсі «Управління  підприємством  в  ERP – системі  1С:  Підприємство  8» серед  студентів  ВНЗ    І-ІV рівня акредитації України.

IMG_0671

Останні коментарі

Архів