Архив за месяц: января 2016

Увага!!!

     Шановні студенти та викладачі, ІІ семестр навчальних занять починається  1 лютого 2016 року.

   “Немає у світі нічого кращого, ніж робити добрі справи. Радий, що в нашому місті ця чудова традиція є!” –  сказав мер міста Володимир Коваленко, відкриваючи бал. 

    Просторий зал будівельників  фірми “Херсоноблагробуд”, що перетворився 26.01.2016р. на казковий палац, люб’язно відкрив свої двері для багатьох студентів всіх навчальних закладів міста. Михайло Олійник і Лілія Чаплига , Олександр Проценко і Діана Богданевич, Денис Юрченко і Анастасія Хохлова, Самарський Андрій гідно представили наш технікум, отримавши від  спонсорів чудові призи.

ANT_0687 ANT_0695ANT_0700ANT_0694
ANT_0714

     Цілий тиждень команда студентів технікуму під керівництвом викладача і завідуючого відділенням «Програмування» Біляєвою Г.М. насолоджувались свіжим повітрям Закарпаття на гірськолижному курорті «Буковель», отримавши заряд бадьорості та здоров’я.

kH-flD3Yea0 VaNZ0_TAKUk

 

 

 

     Повертаючись  додому, студенти відвідали  на ВДНГ зимову казку  в жанрі 3D – шоу  «Вартові мрій». Вони наче потратили у чарівний світ , з головою поринувши  у дитинство. Півтори години минули наче декілька хвилин.

     Оригінальний сценарій з унікальними трьохмірними декораціями , повітряні гімнасти, циркові артисти на батуті  і пілонах , танцівники та акробати демонстрували неймовірні трюки. Неодноразово зал аплодував артистам вистави стоячи.

DSC_7687yZ43DKuJeIA

DSC_7712DSC_7731

Увага студентам!

Змінено банківські реквізити для оплати за навчання, за підготовчі курси та гуртожиток.

Нові банківські реквізити для проведення оплати необхідно взяти в бухгалтерії технікуму.

(каб. №205)

Останні коментарі

Архів