Архив за месяц: мая 2016

26.05.2016

               У технікумі відбулася видатна подія – свято «День науки»! В залі зібралися друзі науки і мистецтва, які виконали гімн студентів всього світу «Гаудеамус» та гімн технікуму. На свято були запрошені богині Мудрості і Знань, Істини і Краси. Переможці обласних творчих конкурсів 2015-2016 р. представили свої конкурсні роботи:

«Інтелектуальний квест Project 606» (керівник Кулакевич М.І.),

«Збереження природних ресурсів та коштів споживача» (студентка 4-го курсу Бомко Олена, керівник Градинар Р.В.),

«Ризиковане життя в синтетичній квартирі» (студент 2-го курсу Передрій Іван, керівник Шевченко Н.А.).

Старшокурсники, які під час виробничої практики вдосконалили навички практичного оволодіння науковими дослідженнями, технічними виробами, шукали нові передові технології, представили свої електронні прилади до дипломних проектів:

«Електронна світлодіодна сніжинка»,

– «Прилад акустичних світлових ефектів»,

– «Інтелектуально-інформаційне електронне табло» та ін.

Відчути глибини мудрості і знань, досягнути всього, чого хотів і осягнути чарівну силу мистецтва – ось що потрібно кожній розумній людині в світі, без чого життя не буде цікавим і таким бажаним.

25.05.2016

         Студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» гр..А13-1Д  Яцун Влада та гр.. А14 -1Д Глоба Анастасія на чолі з викладачем Зайцевою Тамарою Антонівною  взяли участь у ІІ етапі ІІ обласної олімпіади  з “Економіки підприємства” серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Підсумки олімпіади:

ІІ місце – Яцун Влада

ІІІ місце –  Глоба Анастасія

P435

24.05.16 у студентському гуртожитку пройшов захід на підтримку кримських татар

IMG_1005                                                IMG_1015

18-20 травня у Вінницькому технічному коледжі відбулася VІ Всеукраїнська олімпіада з радіоелектроніки серед студентів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації. Студенти змагались у чотирьох конкурсах:   “Конструювання та технології  виготовлення радіоелектронного пристрою”, “Теоретичний конкурс”, ” На проектування друкованого вузла з використанням САПР”, “Технічної творчості”.

 Переможцем теоретичного конкурсу став Передрій Іван, студент групи РТ14 – 1Д.

В конкурсі з проектування друкованого вузла з використанням САПР ІІ місце посів також  Передрій Іван.

В конкурсі з технічної творчості команда у складі Передрія Івана та Ковальова Андрія  посіла ІІ місце.

За разультатами всіх конкурсів команда технікуму  (студент групи РТ14 – 1Д Передрій Іван та  Ковальов Андрій, студент групи РТ13 – 1Д) посіла ІІ місце.

      У місті Херсоні  проходить  Міжнародний театральний фестиваль “Мельпомена Таврії”, в якому беруть участь академічні театри України і ближнього зарубіжжя. Відомий всім у нашому місті і далеко за його межами народний молодіжний театр “Шанс” (керівник Матвієнко Антоніна Павлівна) представив останню постановку “Очень простая история” і отримав диплом учасника фестивалю.

IMG_1320

Останні коментарі

Архів