Архив за месяц: июня 2016

Відповідно до Комплексного плану роботи технікуму на 2015-2016н. р. 29 червня 2016 року відбулося засідання Педагогічної ради на тему «Результати роботи навчального закладу за 2015-2016 н. р.» за порядком денним:

 1. Підсумки навчально-виховної роботи технікуму у 2015-2016 н. р.

Доповідач: Башина С.Ф.,  заступник  директора з навчальної роботи

 1. Аналіз роботи педагогічної ради, виконання рішень попередніх педрад та перспективи діяльності навчального закладу.

Доповідач: Глазунова Л.І.,  директор технікуму

 1. Проект педагогічного навантаження на 206-2017 н. р.

Доповідач: Башина С.Ф.,  заступник  директора з навчальної роботи

 1. Звіти керівників структурних підрозділів.

Доповідачі: завідуючі відділеннями та голови ЦК

 1. Про призначення іменних стипендій на перший семестр 2016-2017 н. р.

Доповідач: Загньотова В.І.,  заступник  директора з виховної роботи

 1. Різне

Рішення педагогічної ради від 29.06.2016.

Заслухавши і обговоривши питання порядку денного, педагогічна рада відзначає, що керівництво НКПТ проводить відповідну роботу щодо удосконалення навчально-виховного процесу та його науково-методичного забезпечення і зміцнення необхідної матеріально-технічної бази.

Педагогічна рада постановляє:

 1. Інформацію доповіді заступника директора з НР про показники діяльності навчального закладу за 2015-2016 н. р. взяти  до відома, пропозиції врахувати при плануванні роботи на наступний навчальний рік .
 2. З метою модернізації стратегії управління навчальним закладом запровадити комплексне самооцінювання роботи структурних підрозділів та суб’єктів навчально-виховного процесу.
 3. Продовжити модернізацію МТБ для впровадження в освітній процес інноваційних форм навчання, компетентнісно-зорієнтованого підходу  як основи формування життєздатної самодостатньої особистості.
 4. Зав. методичним кабінетом скоординувати роботу циклових комісій технікуму щодо реалізації  проблеми «Формування інформаційно-комунікаційної та комунікативної компетентностей студентів на засадах особистісно-орієнтованого та діяльнісного підходів».
 5. Продовжувати моніторингові дослідження рівня навчальних досягнень студентів на основі використання сучасних технологій та методів контролю знань. 
 6. Викладачам продовжити розробку дидактичних матеріалів нового покоління з обов’язковим використання ІКТ.
 7. Продовжити впровадження технологій збереження здоров’я студентів, їх фізичного розвитку, пошук і використання нових форм позааудиторної діяльності.
 8. Активізувати роботу з підготовки студентів до участі в олімпіадах та творчих конкурсах шляхом пошуку альтернативних методів та прийомів. 
 9. Затвердити попереднє педагогічне навантаження викладачів технікуму на 2016-2017 н. р.
 10. Привести у відповідність програмно-методичне забезпечення навчальних дисциплін  на 2016-2017 н. р. відповідно до нового переліку спеціальностей.

  

 

 

10.06.2016

    Студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит» прийняли активну участь у конкурсі студентської фотографії «Моя майбутня професія – бухгалтер»,  який був організований кафедрою обліку і аудиту обліково – фінансового факультету Миколаївського національного аграрного університету. Переможцями конкурсу стали  студенти ІІ курсу НКПТ спеціальності «Фінанси і кредит»

І місце –    Чаплига   Лілія

ІІ місце –  Батарейний Валентин

ІІІ місце – Корнійчук Алла

До технікуму завітала Ксьонжик Ірина Володимирівна , доктор економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту МНАУ, яка привітала студентів з перемогою та вручила грамоти та цінні подарунки переможцям.

P60konkyrs

 

 

     14.06.2016р. у технікумі відбулося засідання обласної Ради директорів, на якому були обговорені стратегічні питання професійної освіти.

Новокаховський приладобудівний технікум готує інтелектуальну еліту для сучасних підприємств України!

З 9 по 10 червня у м. Києві студенти Новокаховського приладобудівного технікуму та науковий керівник Підгурська Олена Миколаївна брали участь у фінальному турі Міжнародної олімпіади IT-Universe -2016.

Переможцями фіналу в конкурсі “Управління підприємством в ERP-системі 1С:Підприємство 8” стали студентки ІІІ курсу спеціальності «Фінанси і кредит»:

І місце – Тати Анастасія

ІІ місце – Корольова Єва

Бажаємо успіху в подальшому навчанні!

     2 червня 2016 року до Міжнародного Дня захисту дітей волонтерська група студентів Новокаховського приладобудівного технікуму на площі біля Літнього театру провела розважальний захід для дітей. Діточки отримали можливість поспілкуватися з клоуном Кльопою  та його помічниками, взяли участь у цікавих конкурсах та іграх. Найактивніші отримали призи, надані Службою у справах дітей Новокаховської міської ради.Захід супроводжувався дитячим галасом та сміхом, викликав щиру дитячу радість. Студенти технікуму із задоволенням гралися з малечею та раділи їхнім посмішкам. Адже наші діти –то майбутнє нашої країни, яке має бути  щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово –це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

 

Останні коментарі

Архів