Архив за месяц: августа 2016

30 серпня 2016 року в технікумі відбулося перше в 2016-2017 навчальному році засідання Педагогічної ради.

         Директор технікуму Лариса Іванівна Глазунова щиро привітала колег з початком нового навчального року, побажала натхнення та успіхів у справі навчання та виховання студентської молоді.

         У доповіді директора технікуму знайшли відображення питання аналізу сучасного стану навчально-виховного процесу та методичної роботи в технікумі; було окреслено перспективні напрями у навчально-методичній, виховній, організаційній роботі колективу; запропоновано до впровадження нові підходи до роботи кураторів навчальних груп, викладачів, усіх педагогічних працівників.

         Заступник директора з навчальної роботи Світлана Федорівна Башина   націлила викладачів на інтенсивну роботу з розробки та оновлення навчально-методичного забезпечення дисциплін, із залучення студентів до науково-дослідницької роботи, з проведення занять на високому науково-методичному рівні.  закликала кураторів, викладачів циклових комісій мотивувати студентів до оволодіння фаховими знаннями та уміннями під час проходження виробничої практики, адже лише так студенти перетворюються на конкурентоздатних фахівців.

         Соціальний педагог Наталія Олексіївна Шаруділова наголосила на необхідності проведення заходів щодо адаптації студентів І курсу до умов навчання в технікумі, підкреслила, що така робота буде успішною лише за умови забезпечення системності та особистого контакту куратора, викладача і студента.

         Відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Юріївна Нартя підбила підсумки вступної кампанії – 2016, відзначила активних педагогічних працівників, які проявили себе у справі профорієнтації молоді; подякувала всім технічним секретарям, які забезпечували якісну роботу приймальної комісії; запропонувала до розгляду нові підходи до організації профорієнтаційної роботи.

         На засіданні педагогічної ради були затверджені план роботи на 2016-2017 навчальний рік та заходи:

1) по підвищенню знань студентів технікуму;

2) по адаптації студентів І курсу до умов навчання в технікумі.

     24.08.16 року колектив  студентів та співробітників технікуму взяли участь у святковій ході до 25 – річчя Незалежності України.

Останні коментарі

Архів