Архив за месяц: сентября 2016

  Ранок 30 вересня у технікумі був особливим!  Члени студентського самоврядування в урочистому одязі, дівчата-янголятка та адміністрація у магістерських мантіях зустрічали на червоній доріжці зі солодкими подарунками всіх працівників та студентів закладу.

  Святкові фанфари знову зібрали всіх студентів, викладачів і співробітників технікуму на урочисту лінійку, яка була присвячена 35 – й річниці створення навчального закладу.   Привітання адміністрації , Парламенту студентської республіки, ліричні пісні визивали бурхливі оплески присутніх.   Солодкі пироги всім студентським групам та святкова класна година підняли настрій, а байкери сповістили місто про наше свято!

А ввечері в великій залі кінотеатру “Юність” відбувся феєричний захід “Все починається з любові”, на який були запрошені почесні гості: представники обласного Управління науки і освіти України, профспілки, колеги з навчальних закладів Харкова, Миколаїва, Херсона, Нової Каховки. Незабутнє враження залишив фінальний акорд вечора, коли випускники технікуму різних років зібралися на сцені зі словами подяки рідній Alma mater. 

64 – й день народження найчарівнішого та улюбленого міста  на землі – Нової Каховки- колектив технікуму відзначив особливо яскраво. На міській площі зранку на виставці під назвою «Кольорове подвір’я» були представлені творчі та навчальні досягнення студентів і колективу технікуму. Ввечері технікум відзначився дружньою участю у святковій ході, де кожне відділення запропонувало свої відмітні знаки, які символізували спеціальності: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія», «Телекомунікації та радіотехніка». Свято запам’яталося студентам  молодіжним флеш – мобом  та  королівським вальсом. Святкування Дня народження залишило відчуття єдності з рідним містом, радості та задоволення.

.

   22.09.2016року у технікумі для студентів  І – ІІІ курсів була проведена цікава бесіда з чемпіоном України з метання молоту Глебом Піскуновим.

IMG_3827 IMG_3831

   17.09.2016 року було проведено екскурсію  группи РТ15 – 1Д (класний керівник Офатенко О.В. ) в селище Козацьке, де познайомились із сучасним станом будівель часів Князя Трубецького.

    14 вересня 2016 р. на стадіоні “Енергія” відбувся відкритий захід “День здоров’я”, присвячений дню фізичної культури та спорту України, в якому взяли участь студенти І-ІІІ курсів.

Студенти змагалися з таких видів спорту:

  • футбол
  • піонербол
  • перетягування канату
  • легкої атлетики
  • віджимання
  • підніммання гирі
  • підтягування
  • шахів

Переможці та учасники отримали незабутні враження та відчуття.

Останні коментарі

Архів