Архив за месяц: февраля 2017

     Масниця 2017 року не пройшла непомітною. У справжній Розгуляй перетворилася площа Сільських будівельників, де понад 10 років проходять масничні гуляння. Занадто втомився народ від суворої зими цього року і зрадів першим сонячним дням, можливості насолодитися відпочинком: потанцювати, взяти участь у захоплюючих іграх і змаганнях,спробувати ароматний глінтвейн і скуштувати смачні млинці. А студенти ІІ курсу Дуденко Максим і Батанова Анастасія виграли призи від спонсорів. Завдяки нашим творчим колективам: студентському театру “Образ” (керівник Коваль А.В.), танцювальній студії “Крок” (керівник Кучинська О.Б.) та вокалістам (керівник Головінов О.А.) площа міста  перетворилася на єдиний танцювальний майданчик.

      Щороку 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.Кожен рід,народ, який себе шанує,обов’язково плекає свою рідну мову.
Викладачі української мови та літератури Сосницька В.М., Говорун С.М., Тимофієнко В.О. донесли до студентів тематичну інформацію про цей день,провели мовні вікторини.
Нам є чим пишатися,що шанувати,кого наслідувати.Віримо у майбутнє нашої мови,у світлу долю української нації.Любімо рідну мову,бережімо і плекаймо її.

 

 

    23 лютого у гуртожитку пройшла зустріч з Корінним Ю.А., головою місцевого церковного осередку, який поділився своїми думками щодо профілактики вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин. 

P1010039

       22 лютого 2017 р. у технікумі проведено чергове засідання Педагогічної ради за темою «Моніторинг навчального процесу – запорука підвищення якості освіти згідно до вимог сучасності».

    З узагальненням досвіду проведення моніторингу навчального процесу в технікумі виступила заступник директора з навчальної роботи Башина С.Ф.
На Педагогічній раді були розглянуті питання щодо формування сучасних засобів діагностики, удосконалення контролю знань студентів, підвищення якості навчально-методичного забезпечення дисциплін, використання сучасних педагогічних технологій під час проведення лабораторних робіт, організації науково-дослідницької та самостійної роботи студентів.

    Ці актуальні питання знайшли широку підтримку у педагогічного колективу та були визначені як першочергові завдання, що забезпечуватимуть формування конкурентноспроможного фахівця, адаптованого до вимог сучасності.

IMG_6961 IMG_6957

    До 65 – ій річниці від дня народження  рідного міста Нова Каховка була проведена зустріч зі старшим науковим працівником музею Ільницькою Наталією Віталіївною та головою Новокаховського підрозділу українського товариства охорони пам’яток історії та культури   Євсеєвою Тетяною Миколаївною. Були презентовані цікаві матеріали щодо історії будівництва старої частини міста та багато фото різних архітектурних  родзинок.

IMG_6950 IMG_6953

Останні коментарі

Архів