Архив за месяц: марта 2017

   Вітаємо!!!

     У місті Нова Каховка 29.03 2017 року відбувся ІІ тур  обласної олімпіади з математики. Студентка І курсу технікуму групи П16 – 2Д Галь Валентина посіла ІІ призове місце.

IMG_7907 K7lF20JbaPU

 

 

    Які популярні схеми обману на сьогодні існують, як повернути вкрадені гроші з банківської картки, які способи протидії шахраям є і як не стати жертвою зловмисників в мережі інтернет, про це 28.03.2017 року розповіли присутнім студентам голова Новокаховського відділу Приват банку Арнаут Тетяна Петрівна і викладач технікуму Недождій Микола Миколайович. 

IMG_7854 IMG_7845

 Вітаємо переможців!!!

    25.03.2017 року у місті Херсон пройшов ІІ тур одинадцятої Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І -ІІ рівнів акредитації. Студент групи П14 – 1Д Воротилов Віктор  посів І місце.

IMG_7834

     Вітаємо найкращих!

     24.03.2017р. студент групи К14 – 1Д Осипенко Андрій посів І місце в ІІ  турі обласної олімпіади з комп’ютерної графіки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації Херсонськоїобласті.

0Qgzr4VOhz4

    24.03.2017 року відбулося засідання атестаційної комісії Новокаховського приладобудівного технікуму, на якому розглянуті питання:атестація педагогічних працівників та комплексна оцінка рівня їх педагогічної майстерності

    Викладачі розповіли про результативність своєї навчально-виховної роботи в міжатестаційний період, участь у науково-дослідницькій та методичній роботі, представили особисті портфоліо та узагальнення системи роботи за допомогою комп’ютерних презентацій.       

   За результатами голосування Шепеті Євгену Ігоровичу присвоєна  кваліфікаційна  категорія «спеціаліст  другої категорії», Семенюченку  Івану Сергійовичу, Недождію  Миколі  Миколайовичу  присвоєні кваліфікаційні  категорії  «спеціаліст  першої категорії».

Останні коментарі

Архів