Архив за месяц: апреля 2017

Прибери планету!

    28.04.2017 року пройшов  щорічний захід “Прибери планету”, присвячений  “Дню Землі”. Викладачі природничого циклу  та студенти групи П15 – 2Д на територіі технікуму  висадили декоративні рослини.

IMG_8640IMG_8629IMG_8646

     27 квітня 2017 року у технікумі було проведено спеціальне об’єктове тренування за темою: «Управління заходами ЦЗ та дії сил ЦЗ при виникненні надзвичайних ситуацій мирного часу».  Основна мета навчання СОТ для студентів І-ІІІ курсів – гасіння лісової пожежі,  вміння встановити намет, приготувати їжу в польових умовах. Також навчальні групи взяли участь у різноманітних спортивних змаганнях: піднімання гирі, перетягування канату, одягання протигазу, стрільбі з пневматичної рушниці. 

За результатами кращої підготовки з ЦО стали такі групи:

І місце – П16 – 1Д (класний керівник Карнаух І.M.)

IMG_8626

ІІ місце – А16 – 1Д ( класний керівник Корж Л.М.)

IMG_8624

ІІІ місце – К14 – 1Д ( класний керівник Тосенко О.М)

IMG_8623

За результатами змагань кращими стали:

 

–         Зі стрільби з пневматичної рушниці – Дорофеєв Владислав ( група К14 – 2Д);

–          З одягання протигазу – Галушко Олександр (група П16 – 2Д);

–          З штовхання гирі – Здановський Андрій ( група П16 – 1Д);

–          З перетягування канату група РТ15 – 1Д.

 

 Чорнобиль не має минулого часу!

  26 квітня 2017 року минуло 31 рік від трагічної дати – Чорнобильської аварії, яка стала новою віхою відліку в історії атомної енергетики; показала, наскільки небезпечна позбавлена контролю сила атома. Ця дата надовго залишиться в пам’яті людства.

  В мітингу біля пам’ятнику Чорнобильцям, які загинули під час пожежи, взяли участь студенти І-ІІ курсу. Протягом дня в технікумі була проведена радіогазета, виставка плакатів у холі та бібліотеці, присвячених цій трагічній даті. Проведена хвилина мовчання.

 

    25.04.2017 року на базі  Каховського державного агротехнічного коледжу пройшов ІІ (обласний) тур  олімпіади з зарубіжної літератури  серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Башина Алла (група П16 – 1Д) посіла І місце.

Вітаємо!

IMG_8438к

     25.04.2017 року у технікумі на засіданні “Школи педагогічної майстерності” були заслухані творчі звіти викладачів – початківців за темою: ” Мої педагогічні знахідки”.

     Бутова Л.В. представила досвід проведення тематичного брейн-рингу за спеціальністю “Банківська справа”. Науменко Ю.В. розповів про навчальну екскурсію до військової частини, представивши досвід патріотичного виховання. Шепетя Є.І. поділився досвідом проведення практичних занять з використанням інтерактивних технологій. Смола А.А. представив досвід використання особистісто-орієнтованого навчання на практичних заняттях.

IMG_8395

 

 

Останні коментарі

Архів