Архив за месяц: сентября 2017

  Неповторне, справжнє свято відбулося 23 вересня 2017 року!

   До 65-річчя міста готувалися усі. І ось це свято настало… І старі, і малі вийшли на вулиці міста, щоб побачити яскраву ходу освітян і підприємців.

  Зранку на себе звернуло увагу “Таврійське подвір’я”,  а розпочалося свято веселим музичним подарунком духового оркестру з Херсону та театралізованою ходою школярів та сільських клубів.

  З любов’ю до рідного міста колектив співробітників і студенти технікуму прикрасили свій “майданчик” на подвір’ї величезною скульптурою ” З любов’ю, Нова Каховка”, яка була в цьому році найпопулярнішою для новокаховчан. Протягом часу всі бажаючі фотографувалися біля неї напам’ять.

   Всі присутні побачили і виставку “Наші таланти” з мальовничими куточками Нової Каховки, і виставку технічної творчості, і чудовий фото колаж та стенди “найрозумніші” і “найталановитіші” студенти технікуму. Також могли придбати смачні кондитерські вироби.

  Ввечері, незважаючи на зливу, барвиста колона технікуму з величезним прапором міста, спортивними кубками  та планетою студентства пройшла вулицями Нової Каховки від кінотеатру “Юність” до центральної площі, де можна було побачити багато цікавого: і церемонію нагородження видатних новокаховчан, і студентський флешмоб, і весільні пари, і вальсуючу молодь.

 

Зі святом, рідне місто!

   22.09.2017 року на базі технікуму відбулося засідання методичного об’єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку. Викладачі підвели підсумки ІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції, провели майстер – клас за темою : “Необоротні активи”: Санін В.Л. (викладач Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ)  та Підгурська О.М. ( викладач Новокаховського приладобудівного технікуму).

IMG_3946 IMG_3950 IMG_3959 IMG_3989

21.09.2017 року у гуртожитку технікуму пройшли змагання серед ІІ – ІV курсів з настільного тенісу.

IMG_3898 IMG_3904 IMG_3910 IMG_3919 IMG_3934 IMG_3939

 21.09.2017 року у гуртожитку технікуму для студентів І – ІV курсів пройшла зустріч зі старшим інспектором ювенальної поліції міста Нова Каховка Ющенко Л.М. на тему: ” Профілактика правопорушень серед неповнолітніх”.

IMG_3881 IMG_3882

    20.09.2017. у Новокаховському приладобудівному технікумі зав. методичним  кабінетом Петловнюк Л.Д. презентувала на психолого-педагогічному семінарі тему: “Фреймове навчання: суть, методи використання”.  Мета її виступу – з’ясування суті та особливостей фреймового навчання і структурування навчального матеріалу під час викладання навчальних дисциплін.  У виступі розкрила теоретичні та практичні положення теми, запропонувала методичні рекомендації по використанню фреймового навчання при викладанні навчальних дисциплін. 

 IMG_3865 IMG_3868

Останні коментарі

Архів