Архив за месяц: февраля 2018

     22 лютого 2018 року у технікумі була проведена зустріч студентів, що мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з Загурською Ю.В., фахівцем відділу соціальної роботи міського Центру соціальних служб для дітей та молоді. Темами для обговорення стали: «Обов’язки та права дітей», «Соціальне житло для дітей-сиріт».

   05.03.2018р. викладач першої категорії  Шаруділова Н.О. провела відкрите заняття на тему: “США у 20-х роках ХХ ст.” з дисципліни “Всесвітня історія”.

Відбулося засідання психолого-педагогічного семінару та семінару класних керівників.

На семінарі виступили:

1. Біляєва Г.М. “Розвиток професійних компетенцій студентів при впровадженні іноваційної діяльності викладачів”;

2. Шепелєва Л.Б. “Програма самовиховання студента”.

Олімпіада з електротехніки, що проводилась в НКПТ 19 лютого 2018 р.,  –  важлива форма заохочення талановитого студентства до поглибленого вивчення методів електротехнічних розрахунків. Ця олімпіада сприяла розвитку творчого  мислення у студентів  і  також обміну досвідом між викладачами НКПТ.

Переможцями першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з електротехніки стали студенти групи РТ15-1Д  Костянтин Бузанов, Костянтин Вовк та Дмитро Сюсюкало. 

Сонячним зимовим днем 2018 року відбулося феєричне ювілейне свято «Новокаховська Масляна», яке відкрив за традицією мер міста Коваленко В.І.!

 Справжній розгуляй влаштували наші творчі колективи (керівники Коваль А.В., Головінов О.А., Кучинська О.Б.) і на сцені, і на площі.

Багато цікавого можна було придбати для себе, окрім смачних млинців з різною начинкою та рулетів на нашому майданчику.

Незвичайною чудовою прикрасою щедрого столу технікуму у цьому році  була лялька «Масниця», млинці з якої смакували всі бажаючи.

.

Останні коментарі

Архів