Архив за месяц: октября 2018

 В рамках тижня Європейської  демократії в технікумі 30.10.2018р. пройшла зустріч з мером нашого міста Коваленком В.І.

    30.10.2018 року викладач – спеціаліст Бутова Л.В. провела відкрите заняття у групі Ф16 – 1Д з предмету “Банківські  операції” за темою: “Відсотки за кредитом”.

    Вже стало традицією в групі П17 – 2Д (класний керівник Якуба О.А.) проводити день на свіжому повітрі без гаджетів.

     Так, в травні минулого року група відпочила в місцевому парку на березі Дніпра, а в цьому році до студентів вирішили приєднатися і їхні батьки. 27 жовтня 2018 року дружня компанія відпочила в єкотурбазі “Славутич”, граючи в футбол, волейбол, теніс та міні гольф. Неаби яким задоволенням було годувати качок та надзвичайно красивих лебедів.

Запрошуємо всіх приєднатися до нашої традиції!:)

 

   29.10.2018 року за ініціативою студентів  групи РТ17 – 1Д на чолі з класним керівником  Забродоцькою Г.Є. був проведений екологічний рейд з прибирання від сміття зеленої зони міста Нова Каховка.

27 жовтня 2018 вихованці Хореографічної студіі «Шаг» Новокаховського приладобудівного технікуму взяли участь у Всеукраїнському фестивалі танцю «Free dance» у місті Дніпро. Група студії виступала у старшій категорії , де посіли І і ІІ місця. Стомлені і щасливі студенти повернулись з подорожі, натхненні танцем і готові до підкорення нових висот! Колектив технікуму висловлює подяку керівнику студії Кучинській Олександрі Борисівні!

Останні коментарі

Архів