Архив за месяц: января 2019

    30.01.2019 в технікумі на засіданні психолого – педагогічного семінару викладач Говорун С.М. провела майстер – клас на тему: Український правопис і як ми розмовляємо.

  Тим, про кого не можна забути і викреслити з пам’яті історії, юним гімназистам, студентам, кадетам – героям, що пали в страшньому бою під залізничною станцією Крути 29 січня 1918 року, була присвячена радіогазета, виставка видань у бібліотеці технікуму  і міській захід у Палаці культури.

 

 

  Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 року дата 15 лютого в Україні відзначається як  День учасників бойових дій на території інших держав. Також подіям, які відбулися рівно 30 років тому 15 лютого 1979 року, у технікумі пройшла цікава зустріч з бойовим офіцером, головою Спілки афганської дружби в місті Нова Каховка, нагородженим багатьма медалями за мужність, Галієвим Анатолієм Олександровичем, і директором музею історії міста Васил’євим Віктором Івановичем. На фоні документальних кадрів про Афганістан студенти прослухали змістовні розповіді про події, свідками яких були гості. Тим, хто не дожив до сьогодня, славним синам і донькам, що в розквіті своїх фізичних і духовних сил віддали найдорожче, що є в кожного із нас – життя, була присвячена хвилина мовчання. В кінці зустрічі присутні сфотогрофувалися, а Галієв А.О. подарував у бібліотеку технікуму Альбом пам’яті.

 

   03.01.2019р. у технікумі пройшли збори трудового колективу. Конструктивний звіт директора Глазунової Лариси Іванівни за 2018 рік  був схвалений всіма присутніми.

Останні коментарі

Архів