Архив за месяц: февраля 2019

Вітаємо!

     Проценка Максима, студента групи К16-2Д, який посів І місце в міському фестивалі-конкурсі дитячої та молодіжної творчості «Дотик до чуда» , присвяченому 80-річчю від дня народження поета-земляка А. П. Бахути в номінації «Художня творчість». Висловлюємо подяку класному керівнику Говорун Світлані Михайлівні.

Вітаємо!

    Злобіна Максима , який посів ІІ місце в номінації «Література» в міському фестивалі-конкурсі дитячої та молодіжної творчості «Дотик до чуда», присвяченому 80-річчю від дня народження Анатолія Бахути. Висловлюємо подяку викладачу української літератури Говорун Світлані Михайлівні 

    Учасники студентського театру «Образ» Дорубець Діана та Корецький Ігор отримали Гран-прі в міському фестивалі-конкурсі дитячої та молодіжної творчості «Дотик до чуда», присвяченому 80-річчю від дня народження Анатолія Бахути , в номінації «Художнє читання», вікова категорія : 15-20 років. Висловлюємо подяку керівникам: студентського театру «Образ» Антоніні Павлівні та танцювальній студії «Шаг» Кучинській Олександрі Борисівні.

Профілактика булінгу у студентському середовищі.

 

      Нині серед студентської молоді залишається актуальною проблема насильства, здійснюваного самими дітьми. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища як булінг.

     З метою профілактики булінгу серед студентів, формування нульової толерантності до проявів насильства, розвитку вмінь пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, ознайомлення зі змінами у законодавстві щодо відповідальності за вчинення насильства для студентів І – ІІІ курсів були проведені профілактичні заходи з елементами тренінгу. Під час заходів студенти розглянули основні соціальні ролі булінгу, виконали вправи «Чому так стається» та «Скринька безпеки», розглянули практичні ситуації. 

 

 

 

  24.02.2019 року у місті Нова Каховка пройшли змагання з настільного тенісу серед студентської молоді, присвячені Дню заснування міста Нова Каховка.

Команда юнаків нашого технікуму посіла ІІ місце:

Грохольський Максим ( група П17 – 2Д),

Польовий Ігор (група К15 – 2Д).

Команда дівчат – ІІІ місце:

Гриценюк Валентина (група А16 – 1Д),

Лебеденко Валерія (група П15 – 1Д).

   Бінарні уроки – одна з форм реалізації міждисциплінарних зв’язків, які дозволяють інтегрувати знання з різних областей для вирішення однієї проблеми, дають можливість застосувати одержані знання з практики. Інтелектуальний проект з дисциплін “Вища математика” і “Основи теорії кіл”, який реалізували 21.02.2019 року в групі РТ17 – 1Д  викладачі Корж Любов Миколаївна і Тосенко Олександр Михайлович, дав можливість студентам стати учасниками творчого навчального процесу.

Останні коментарі

Архів