Архив за месяц: апреля 2019

   В рамках тижня Економічних дисциплін серед студентів ІІІ курсу під керівництвом викладача Волковської Л.О.  був проведений І етап олімпіади з дисципліни “Податкова система”.

І місце – Ганна Соколова;

 

 

ІІ місце – Діана Вінгловська;

 

 

ІІІ місце – Ірина Узунова.

 

Вітаємо!

 

 Студенти гуртожитку зустрічають свято Великодня!

“Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде.

…Лиш пам’ять, лишь пам’ять усе пам’ятає”.

  Найстрашніша та найтрагічніша дата в історії нашої країни – 26 квітня 1986 року. Пам’ять знову і знову повертає нас до тієї ночі, коли стався вибух на четвертому атомному реакторі Чорнобильської АЕС, який уніс понад 14 тисяч людських життів.

   25.04.2019 року в технікумі для студентів І – ІІ курсів був проведений відкритий виховний захід “Чорнобильські дзвони”, який підготувала група К17 – 1Д  (класний керівник Волковська Любов). На захід були запрошені гості: ліквідатор аварії Білоус Олег  та екскурсовод міського музею історії міста  Ільницька Наталля. Під дзвони набату всі присутні вшанували пам’ять загиблих у Чорнобильській катастрофі хвилиною мовчання. Демонстрація документальних кадрів з цих подій потрясла присутніх…

  26.04.2019 року студенти та викладачі технікуму приєдналися до міського мітингу пам’яті.

 

    25.04.2019 року у Юнацькій бібліотеці міста для студентів групи КР18-1Д була організована “Історична година”.  Діти зустрілися з Анатолієм Португальським – місцевим письменником, першобудівником міста . Під час зустрічі присутні дізналися багато цікавих фактів про історію будівництва Каховської ГЕС, іі потужність та сучасні екологічні проблеми нашого регіону. 

  24.04.2019 року студентки групи А16 – 1Д Пінаєва Наталля та Іщенко Олександра на чолі з викладачем Сaніною М.П. взяли участь у ІІ обласному етапі конкурсу з комп’ютерних технологій в бухгалтерському обліку серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Херсонської області, де посіли:

Пінаєва Наталля – ІІІ місце;

Іщенко Олександра – ІV.

 

 

Останні коментарі

Архів