Архив за месяц: июня 2019

26.06.2019. у технікумі відбулося засідання педагогічної ради, на якому:     

    1) аналізувалися результати діяльності колективу в 2018-2019 навчальному році (виступ директора  Л. І. Глазунової);  

   2) розглядалися питання успішності студентів за ІІ семестр та переведення студентів на наступний курс  (доповідали заввідділеннями Біляєва Г.М. та Маюк Р. А.);

 3) обговорювалися проблеми підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників (виступ зав. методичним кабінетом Л. Д.Петловнюк).

 

   18.06.2019 року як підсумок трирічного навчання на відділенні  “Електроніка та управління” розпочалися комплексні державні екзамени в групі Ф16 – 1Д, спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування”.Від голови ДЕК Арнаут Т.П., керуючою відділенням ПАТ “ПриватБанк”, отримали побажання найкращих результатів!

12 червня розпочався захист дипломних робіт спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж». Усі студенти презентували свої творчі роботи, показали високий рівень знань. 

Вітайте вже дипломованих спеціалістів!

На честь Дня молоді на березі Дніпра за підтримкою мера Коваленка В.І. відділ молоді міста організував розважально – спортивний захід “Молодіжний квест”.

Шість команд з різних закладів освіти міста Нова Каховка та команда з Дрогобича виконували різні завдання на станціях: “Спортивна”, “Пісенна”, “Літературна”, “Харчова”. Ми і співали, і танцювали, і рими складали та ще й смачної юшки поїли наприкінці свята.
Завдяки старанням викладачів Зінченко С.В., Загньотової В.і., Кулініча В.І., Коваль А.В. , Літвінової Л.Г. , Кузьміної З.І. та студентів технікуму ми отримали звання НАЙПОЗИТИВНІША МОЛОДЬ МІСТА!

 

4 червня 2019 року розпочався захист дипломних проектів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Студенти спеціальності Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв” першими вийшли на фінішну пряму. Дипломанти, які захищали свої проекти, відстоювали  точку зору, демонстрували свої навички й  отриманні знання, пропонували своє бачення  та інноваційні підходи для вирішення проблем, чітко давали відповіді на запитання комісії.

Члени комісії залишилися задоволеними підготовкою,  захистом дипломних проектів та оцінили відповіді всіх дипломантів на “відмінно”!

ТАК ТРИМАТИ! МИ ВСІХ ВАС ВІТАЄМО!

Іншим побажаємо НІ ПУХУ, НІ ПЕРА!

Останні коментарі

Архів