Архив за месяц: сентября 2019

 

 

 

Для студентів першого курсу технікуму була проведена бесіда про “Права та обов’язки студента” випускницею університету “Україна” Сулімовою Я.В.                   
    Також для студентів другого курсу протягом вересня пройшли зустрічі з фахівцями з соціальної роботи соціального центру відділу молоді та спорту міськвиконкому Носовою О.І. та Вареник І.В. за темами “СНіД”, “Віч-інфекція”, “Профілактика захворювань”

 

 

 

 

Новокаховський приладобудівний технікум взяв активну участь у святкуванні 67 річниці Дня міста Нова Каховка, міста тисячі джерел.    

26.09.2019 на базі Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнічного університету відбулися змагання з настільного тенісу серед команд юнаків та дівчат закладів Вищої освіти за програмою XV обласної Універсіади. Збірна юнаків в складі Грохольського Максима (група П17-2Д) та Корнійчука Владислава (група Кр15-2Д) посіла ІІ загально – командне місце.

25 вересня студенти нашого технікуму взяли активну участь в благоустрої міста до 67-річниці міста Нова Каховка . 

«Ніщо так не виснажує і не руйнує організм, як фізична бездіяльність».

                                                                                                                   Аристотель

 

          12 вересня, в один із найтепліших днів осені, під гаслом «Бути здоровим-здорово!», пройшов черговий традиційний День здоров’я! Всі  групи  технікуму, подолавши лінь і власну слабкість, прикрасивши себе різнобарвними косинками, вишикувалися під прапором України. Право підняти  його  було дано кращим спортсменам технікуму: Овчіннікову Дмитру і Артеменко Юлії.  Святковий захід відвідала начальник  відділу сім’ї, молоді і спорту міста Нова Каховка Таран Н.М. За результатами змагань з різних видів спорту кожен переможець отримав почесну грамоту, а всі учасники-заряд енергії і масу позитивних емоцій!

Останні коментарі

Архів