Архив за месяц: октября 2019

ВІТАЄМО!

У відкритій першості міста

з баскетболу серед юнаків

навчальних закладів 1-2 р.а.,

яка присвячена

Міжнародному Дню студента,

команда Новокаховського приладобудівного технікуму посіла ІІ місце. 

 

 

30.10.2019 року відбулося засідання педагогічної  ради. Були розглянуті наступні питання:

1. Стан військово-фізичної підготовки студентів технікуму у відповідності до сучасних вимог;

2. Особливості ЗНО у 2019-2020 році;

3. Сучасні шляхи підвищення якості профоріентаційної роботи.

 

24.10.2019 року за ініціативою парламенту студентської республіки технікуму група АФ18-1Д (класний керівник Божик С.В., староста групи Панова Анастасія) підтримала акцію “Зробимо рідне місто чистим“, прибравши  територію лінії електропередач біля спортзалу”Гарт”. Студенти були шоковані кількістю шприців, пластикових пакетів, бутилок, склянок, побутового сміття. Всі знають вислів: “Чисто там, де не смітять”. І це повинно бути гаслом кожного мешканця міста.

24 жовтня 2019 року у технікумі було проведено зустріч з  головним спеціалістом ювенальної поліції Ющенко Л.М. за темою: “Кримінальна відповідальність неповнолітніх. Булінг у молодіжному середовищі”. Студенти першого курсу задавали багато питань, на які отримали змістовні відповіді.

24.10. 2019 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму відбулося обласне методичне об’єднання викладачів математики. Викладачів гостинно зустріли колеги. На засіданні заслуховували доповіді, ділилися своїм досвідом, планували роботу на подальше. Робота пройшла в теплій та дружній атмосфері.

Останні коментарі

Архів