Архив за месяц: декабря 2019

Відкриий чемпіонат м. Олешки з боксу “Олешківські ігри 2019” Ращупкін Павло, група П19-2Д –чемпіон серед юніорів, неоднаразовий чемпіон. Вітаємо!!!

«Небайдужість, яка дарує радість»

Кожна людина у світі бажає тепла і уваги, кожному з нас потрібна любов і повага, а дітям – в першу чергу, особливо на Різдво! Новорічну феєрію – казку «Супер-пропозиція 2020 «Лице року» з танцями, іграми і піснями від душі подарували 23 грудня 2019 року актори театру «Шанс» (керівник Матвієнко А.П.) і студентський театр «Образ» (керівник Коваль А.В.) дітям Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями. Кого тут тільки не було: і символ року «Криса Ремілі»,  кажани, кішка Гламурна і вся мишача сім’я. Вони змусили повірити в чудо  та створити святкову і радісну атмосферу. Але поява головних чарівників свята Діда Мороза та Снігуроньки, які запалили новорічну ялинку, стало родзинкою шоу. Як сяяли дитячі очі, скільки справжнього щастя було в них, можуть повідати їх батьки.

24.12.2019 року колектив технікуму заслухав  щорічний звіт директора Глазунової Л.І. 

Наші студенти  та викладачі зустрічають 2020 рік!

 

 

12.12.2019 року у Херсоні відбулася знакова подія – фінал конкурсу «Кращий студент України». Захід гостинно прийняв обласний Палац молоді і студентів. Позмагатися за титул студента №1 до Херсона з’їхалися вихованці вишів і коледжів з різних куточків нашої області. Аби стати фіналістом конкурсу, студенти мали перемогти у регіональному етапі, тож на херсонську сцену потрапила найдостойніша молодь області.  Новокаховський приладобудівнеий технікум  представлял ДИЧОК РОДІОН, президент студентської республіки технікуму..

За титул кращого студента Херсонщини змагалися протягом трьох годин. За умовами конкурсу кожен із них мав представити відеовізитку, пройти інтелектуальний конкурс, продемонструвати талант та подати соціальний проект. Херсонська молодь довела журі і глядачам, що є здібною, дієвою, і неодмінно патріотичною.

 

Останні коментарі

Архів