Архив за месяц: января 2020

31 січня на занятті з дисципліни “Технології. Вступ до спеціальності” студенти групи АФ18-1Д були учасниками тренінгу: “Дрес код фінансиста, та його основні якості”.
Викладачем Бутовою Л.В. було запропоновано намалювати своє бачення вигляду та якостей фінансиста, а потім, під час лекції, студенти постійно порівнювали свої малюнки з офіційно прийнятим офісним Дрес кодом.

Студенти спеціальностей 071 «Облік та оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь у V Міжнародній молодіжній науково-практичній інтернет-конференції та тему «Наука і молодь в ХХІ столітті», що проводив Вищий навчальний заклад Укроопспілки «Полтавський університет економіки та торгівлі» 05 грудня 2019 року.
Під керівництвом викладачів студенти написали тези доповідей, що потрапили до збірника.
Студентка групи Ф17-1Д Величко О.С.(керівник Волковська Л.О.)- «Страховий ринок, його становлення та розвиток в Україні».
Студентка групи А17-1Д Войтюк Анна (керівник Саніна М.П.) – «Облік основних засобів на підприємстві»
Студентка групи Ф17-1Д Глоба І. В. (керівник Волковська Л.О.) –«Майнове страхування в умовах ринку»
Студент групи Ф17-1Д Дичок Р.Т. (керівник Бутова Л.В.) – «Доходи та видатки місцевих бюджетів»
Студентка групи Ф17-1Д Федчишина А.В. (керівник Бутова Л.В.)- «Страхування від нещасних випадків»

 

        22 січня 2020 р. у Новокаховському приладобудівному технікумі проведено семінар-практикум на тему: “Імідж нашого закладу освіти: творчі знахідки”. Керівники семінару-практикуму: В.І.Загньотова, Відмінник освіти України,  заст.  директора з ВР, викладач-методист;  Л.Д. Петловнюк, зав. методичним кабінетом, викладач-методист. Мета – підвищення кваліфікації педагогічних працівників технікуму на робочому місці.

        Валентина Іванівна розкрила комплекс теоретичних питань розробки та становлення позитивного іміджу сучасного закладу фахової передвищої освіти, продемонструвала творчі знахідки іміджу технікуму та окреслила шляхи формування стратегії іміджу технікуму, що зроблять його привабливим для здобувачів освіти, конкурентоздатним на ринку праці.

       Людмила Дмитрівна провела з учасниками семінару практичні вправи «Сучасний  педагогічний словничок». Мета: вияснити наскільки педагогічні працівники готові сприяти іміджу технікуму та над якими питаннями їм працювати в майбутньому.

Останні коментарі

Архів