Архив за месяц: февраля 2020

28.02.2020 відбулось відкрите заняття – ділова гра в групі АФ18-1Д з дисципліни “Фінансовий облік”. Тема заняття “Облік дебіторської заборгованості. Розрахунки з покупцями та підзвітними особами”. Викладач Саніна М.П.

27.02.2020 року відбулася зустріч з фахівцями центру соціальної допомоги при міському виконавчому комітеті, які провели профілактичну роботу серед студентів коледжу 1-3 курсів: ознайомили з данними статистичного управління щодо кількості правопорушень у місці та зловживанням засобами куріння (кальяни, електронні сигарети, спайс); провели профілактичні бесіди щодо булінгу, насильства в соціумі та в сім’ї; продемонстрували відеосюжети.

21.02.2020 року  в групі Ф17-1Д відбулося відкрите заняття – тренінг з дисципліни “Податкова система“. Тема навчального тренінгу: “Податок на додану вартість“(ПДВ), викладач Волковська Л.О.

 

 

21.02.20 року у День рідної мови викладачем Сосницькою В.М. було проведено захоплююче  заняття з української мови- озвучені цікаві факти про українську мову, проведено конкурс юних лінгвістів. Студенти дружно відповідали на запитання: значення іншомовних слів, озвучували синонімічні рядки та відгадували архаїзми. Урок  пройшов піднесено, залишивши гарні згадки.

День 21 лютого для кожного свідомого українця  є справжнім святом – День рідної мови! Студенти технікуму взяли участь у конкурсах, вікторинах, читали вірші, згадували видатних українців! Пам’ятаймо, що мова – ДНК нації!

   Ігрові технології  навчання в освітньому процесі переводять студентів у суб’єктну позицію й допомагають їм розширити інтерес до технічної творчості.

   20 лютого 2020 р. Студенти групи РТ17-1Д, взявши участь в 1-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з електротехніки, реалізували навички вирішення експериментальних, комп’ютерних  і розрахункових завдань, проявили пізнавальну активність і кмітливість. Призерами олімпіади стали студенти Вертко Максим, Дюбанов Максим, Бовкуш Денис.

 

20.02.2020 року відбулися заходи на пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2020 року студенти груп К08-2ДС та Ф17-1Д разом з викладачами Шепетєю Є.І., Бутовою Л.В. та педагогом Зюзьковою А.І. взяли активну участь у концерті – реквіємі та вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

Останні коментарі

Архів