Архив за месяц: апреля 2020

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цього річ Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці та мала намір провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці за тематикою, що присвячена вирішенню проблеми насильства і домагань у сфері праці.

Однак запланованому завадила надзвичайна подія- спалах коронавірусної інфекції COVID-19, яка розпочалася в Китаї, згодом охопила Південну Корею, Іран, країни західної Європи, а сьогодні вже панує у всьому світі. Тож темою Всесвітнього дня охорони праці -2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги.

В умовах глобальної пандемії нового коронавірусу для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим, суспільство має об’єднати зусилля заради подолання наслідків пандемії.

Підсумовуючи зазначене, закликаємо всіх долучитися до відзначення Дня охорони праці в Україні та забезпечити широку інформаційну кампанію для захисту та збереження життя та здоров’я працівників

інформація для поступаючих

челлендж #сиди вдома ативно

 

 

Ось такий челендж зробили члени студентського парламенту на карантині (Дичок Р., Чачарский К., Ващенко А., Афонік А., Соловйов Д., Бабенко П.), закликаючи берегти себе та близьких! Зберігати спокій та віру!

35 музеїв світу, які можна відвідати онлайн (переглянути)

01.04.2020 року в Новокаховському приладобудівному фаховому коледжі відповідно до рекомендацій МОН України пройшла чергова атестація педагогічних працівників за допомогою додатку   zoom.

Голова атестаційної комісії Глазунова Л.І. відзначила оперативність і активність роботи членів комісії та викладачів, які атестувалися.  

Останні коментарі

Архів