Циклова комісія математично - фізичного циклу

image008

Вчителів комісії відрізняє    

серйозне ставлення до професійних обов'язків,   

 добросовісний підхід  до роботи.   

 

 

IMG_0380

Голова комісії: 

Сушко І.В.

викладач математики

вищої категорії,

викладач - методист

 

 

IMG_8293

Склад циклової комісії:

 • Корж Л.М. – викладач вищої категорії, викладач-методист, "Відмінник освіти України".
 • Беляк Н.Д. - викладач математики вищої категорії.
 • Сердечнюк О.В. - викладач математики вищої категорії.
 • Бондаренко О.Л. - викладач фізики першої категорії.

Навчальні дисципліни, що викладаються в комісії:

_

0_8d6f6_ce8582f8_orig

 • Математика
 • Фізика
 • Астрономія
 • Вища математика
 • Математичний аналіз
 • Лінійна алгебра та аналітична геометрія
 • Чисельні методи
 • Теорія ймовірності та математична статистика
 • Диференційні рівняння
   

Напрями діяльності комісії

Науково-методична робота

Протягом всього періоду свого існування комісія працює над підготовкою нового покоління спеціалістів, які поряд з отриманням глибоких знань були б здатні до творчої професійної діяльності, вміли не тільки виявляти проблеми, але й знаходити їх вирішення.             Головна мета роботи циклової комісії фізико-математичних дисциплін полягає в підвищенні успішності студентів та поліпшенні якості підготовки спеціалістів, здатних у нових соціально-економічних умовах вирішувати питання різноманітної складності. Досягнення цієї мети ЦК здійснює шляхом:
 •   навчальної роботи, спрямованої на вдосконалення змісту освіти та навчання і виховання студентів; •  методичної роботи кожного викладача – члена комісії;  •  підвищення кваліфікаційного рівня викладачів, застосування нових педагогічних технологій;  •  вдосконалення навчально-методичної бази та розробки методичних рекомендацій з використанням наочних посібників та технічних засобів; •  організації самостійної роботи студентів.
    Завдання, які ставлять перед собою викладачі фізико-математичної циклової комісії:
 1.  Формувати предметні та професійні компетентності у відповідності до вимог основної школи та кваліфікаційної підготовки молодшого спеціаліста.
 2.  Удосконалювати зміст навчання відповідно до рівня розвитку науки та техніки.
 3.  Активно впроваджувати здоров’язберігаючі та інтерактивні методи в зміст навчальних занять .
 4.  Удосконалювати комплекси навчально-методичного забезпечення викладання предметів циклової комісії.
 5.  Залучати студентів до наукової діяльності, реалізації творчого потенціалу.
 6.  Удосконалювати методичне та матеріально-технічне забезпечення кабінетів ЦК.
 7.  Підвищувати компетентність викладачів засобами самоосвіти та методичної роботи.

      Сушко І.В.  розроблено сайт навчальної та наукової літератури  http://mirsmartbook.ru/,  розроблена програма “Геометричні побудови”.

       

 

 Олімпіади та творчі конкурси

22.11.2018 року у технікумі серед студентів І курсу  пройшла Олімпіада з математики.

І місце – Белан Катерина (група П18 -1Д);

ІІ місце – Дорубець Діана (група АФ18 – 1Д);

ІІІ місце – Комісарова Ольга (група АФ18 – 1Д) та Панова Анастасія (група АФ18 – 1Д)

Відповідно до плану роботи Ради директорів закладів фахової передвищої освіти  Херсонської області у 2017-2018 навчальному році 11 травня 2018 року на базі  Новокаховського приладобудівного технікуму був проведений ІІ етап (обласний)   олімпіади з фізики серед студентів закладів фахової передвищої освіти  Херсонської області та засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики. Олімпіада проводилася з метою виявлення, відбору та підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації здібностей студентів, стимулювання творчої праці студентів та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, інтенсифікації та вдосконалення навчального процесу.     Відповідно до рішення журі І місце посів Демченко Ілля Павлович, студент Херсонського морехідного училища рибної промисловості. ІІ місце посіли два студенти: Рязанов Антон Олександрович, студент Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ, і Стороженко Віктор Євгенійович, студент Новокаховського політехнічного коледжу  ОНПУ. ІІІ місце посіли два студенти: Філь Іван Олександрович, студент Новокаховського приладобудівного технікуму, і Вільшун Павло Дмитрович, студент ВСП Новокаховський коледж ТДАТУ.                              Вітаємо переможниців  та їх викладачів!
 

 Вітаємо переможця!!!

    У місті Нова Каховка 22.03 2018 року відбувся ІІ єтап Всеукраїнської олімпіади з математики. Студент І курсу технікуму групи А17 – 1Д Грек Данило посів І місце. IMG_7618

20.11.2017 року у технікумі серед студентів І курсу відбулася олімпіада з дисципліни «Математика» .

І місце - Грек Данило Анатолійович;

ІІ місце – Медведкіна Єлізавета  Вячеславівна;

ІІІ місце – Косойкіна Анастасія Олексіївна.

IMG_6202

 

  19.04.2017 року у технікумі відбувся ІІ етап обласної олімпіади з фізики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

І місце  посів Присяжний Юрій (Херсонський політехнічний коледж);

ІІ місце посів Рижко Дмитро (Херсонський гідрометеорологічний технікум);

ІІІ місце посів Грубник Семен (Новокаховський приладобудівний технікум).

 

У місті Нова Каховка 29.03 2017 року відбувся ІІ тур  обласної олімпіади з математики. Студентка І курсу технікуму групи П16 – 2Д Галь Валентина посіла ІІ призове місце.

IMG_7907

30.11.2016 року у технікумі серед студентів І курсу відбулася олімпіада з дисципліни «Математика» 

IMG_5849

10 лютого 2016 року серед студентів І курсу відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

Вітаємо переможців!

І місце - Гаврюкова Вікторія Юріївна  (група П15-1Д);

ІІ місце  - Книш Артем Павлович  ( група П15-2Д);

ІІІ місце - Бобко Тетяна Анатоліївна ( група Ф15-1Д);

Халімон Анастасія Вікторівна ( група Ф15-1Д)

  IMG_7044IMG_7045

25.03.2015р відбулася олімпіада з дисципліни «Математика» (II етап) відповідальний Сушко І.В. Студент Прийма Сергій посів ІV місце.

4

29.03.2015р. відбулася олімпіада з дисципліни «Фізики» (II етап) відповідальна Бондаренко О.Л. Студент Передрій Іван посів ІІ місце.IMG_9916

  Вітаємо з перемогою.

 

  Серед студентів І курсу з метою підтримки обдарованої студентської молоді й стимулювання творчої праці викладачів було проведено І тур олімпіад з Математики та Фізики. Завдання на олімпіади були розроблені викладачами циклової комісії фізико-математичних дисциплін.

  Призерами олімпіади з Математики стали:

І місце: Прийма Сергій група, П14 - 2Д; ІІ місце: Гайборода Владислав, група К14 - 1Д: ІІІ місце: Баку Андрій, група К14 - 1Д. 2

Призерами олімпіади з Фізики стали:

І місце: Передрій Іван, група РТ14 - 1Д; ІІ місце: Баку Андрій, група К14 - 1Д ІІІ місце: Прийма Сергій група, П14 - 2Д.

Вітаємо переможців.

 
       

 

    Викладач – методист з математики Сушко Ігор Валентинович провів відкрите заняття у групі П18 – 1Д на тему: “Поняття похідної функції”.

 

    Бінарні уроки – одна з форм реалізації міждисциплінарних зв’язків, які дозволяють інтегрувати знання з різних областей для вирішення однієї проблеми, дають можливість застосувати одержані знання з практики. Інтелектуальний проект з дисциплін “Вища математика” і “Основи теорії кіл”, який реалізували 21.02.2019 року в групі РТ17 – 1Д  викладачі Корж Любов Миколаївна і Тосенко Олександр Михайлович, дав можливість студентам стати учасниками творчого навчального процесу.

    03.05.2018 року студенти груп К17 – 1Д, К17 – 2Д та РТ17 – 1Д разом з викладачем Сердечнюк О.В. відвідали Херсонський планетарій та провели екскурсію по місту.

20180503_122603

В рамках тижня фізико - математичної комісіїї у технікумі  були проведені відкриті заняття за темами:   11.04.2018 року викладачі математики ( Корж Л.М.) та фізики (Бондаренко О.Л.)  у групах  А17 - 1Д та Ф17 - 1Д - "Коливання  та хвилі".     12.04.2018 року викладач математики Сушко І.В. у групі П17 - 1Д - "Об'єми  призми, паралелепіпеда та піраміди".    З 02.11.2017 по 06.11.2017 року студенти та викладачі технікуму побували у м.Київ з метою ознайомлення зі столицею, її історією, навчальними закладами. Під час подорожі відвідали Київський політехнічний університет, його музей та виставку техніки. Була проведена цікава екскурсія історичним центром міста. У рамках цієї подорожі відвідали Національну оперу України ( балет "Жизель") і Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра.      Не залишились без уваги парк Слави та меморіальний комплекс, присвячений голодомору.     Дуже цікава була екскурсія до Києво - Печерської лаври. Велике враження залишив меморіал "Батьківщина - мати" та Національний музей історії України у Другій світовій війні.

02.11.2017 у технікумі відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фізики.

IMG_5360

   З метою обміна досвідом, втілення в навчальний процес новітніх технологій, підвищення якості навчання викладачами технікуму проводяться відкриті заняття.

 30.10.2017р. Викладач вищої категорії Сердечнюк О.В.“ Окремі способи розв'язування тригонометричних рівнянь“.       20.04.2017 року зметою формування наукового світогляду, розвитку логічного мислення, вміння працювати в колективі, виховання бережливого відношення до природи був проведений захід “Полізнайка” викладачами Беляк Н.Д. та Карнаух І.М..  Перемогла група П15 – 1Д.

   20.04.2017 року у технікумі пройшов позакласний захід в рамках тижня математики і фізики за темою: " Історія розвитку засобів зв'язку".

   Згідно з  планом роботи комісії фізико-математичних дисциплін 12 квітня 2017 року викладач математики Сушко Ігор Володимирович провів відкрите заняття " Вектори в просторі".

 

 28.11.2016 року у технікумі викладач математики Корж Л.М. провела відкрите засідання предметного гуртка "Прикладна математика" за темою: "Шифри та коди".

 У технікумі розпочалися підготовчі курси з математики.

PA220032 PA220035

   

    01.12.2015р. у технікумі проведений викладачем – методистом Корж Л.М. разом з студентами I – III курсу майстер клас для молодих викладачів на тему “Приймання рішення в умовах ризику “.


   З  24.03.2015 р. по 05.03.2014 р.був проведений тиждень комісії фізико – математичних дисциплін (голова комісії Сушко І.В.)   Мета проведення тижня: -  розвиток творчих здібностей студентів; -  розвиток пізнавального інтересу і самостійного, логічного мислення; -  розвиток навичок самоконтролю і взаємоконтролю; -  формування зацікавленості до наук, культури; -  стимулювання студентів до отримання нових знань; -  поглиблення знань з математики та фізики.

В рамках тижня було проведено такі заходи:

  Викладачем вищої категорії Беляк Н.Д. 24.03.2015р.,  проведено диспут ”Роль і місце науки і освіти в сучасному житті”  серед студентів ІІІ курсу. 

1


  На обласному методичному об’єднані викладачів математики 25.03.2015. Сушко І.В. провів презентацію авторської комп’ютерної програми “Побудова геометричних фігур”. 

7


Викладачем вищої категорії Сердечнюк О.В. 25.03.2015р. було проведено відкрите заняття на тему тему з математики ”Інтегрування методом заміни змінної. Інтегрування частинами”. Дозволяє студентам знаходити інтеграли різними методами.

3


26.03.2015р. викладачем вищої категорії Корж Л.М. проведено відкрите заняття з математики на тему ”Числові ряди”

5


   Для того щоб реалізувати належним чином потенціал кожного студента у групі П14-2Д було проведено відкрите заняття на тему ”Геометричний зміст похідної”, яке провів 05.03.2015р. голова циклової комісії, викладач вищої категорії Сушко І.В. На даному занятті кожен студент міг оцінити себе самостійно з допомогою комп’ютерної програми. 

6


  Викладачем вищої категорії Мичло Ж.В. 05.03.2015р.  проведено виховний захід «Нова Каховка – перлина Херсонщини», де студенти ознайомилися з історією побудови рідного міста, з людьми, які прославили рідний край.

IMG_8260

  Конкурс плакатів "Фізика в нашому житті" проведений викладачем ІІ категорії Бондаренко О.А. IMG_9918  Дякуємо усім студентам, які взяли участь у проведенні тижня циклової комісії Фізико-математичних дисциплін
            Викладачем вищої категорії Мичло Ж.В. 26.02.2015р. проведено відкрите заняття на тему з фізики ”Електричний струм в газах. Самостійний та несамостійний розряди”. 8

Останні коментарі

Архів