Військово – патріотичне виховання студентської молоді.

Головна мета військово-патріотичного виховання підростаючого покоління – підготовка та виховання самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах вступити на захист територіальної цілосності та незалежності України.  
Основними завданнями є: - виховання у студентів свідомого виконання свого громадянського обов’язку, вірності Військовій присязі, формування внутрішньої необхідності суворого виконання військових атрибутів, наказів командирів і начальників; - формування духовної і психологічної готовності майбутніх воїнів зі зброєю в руках захищати Українську державу; - виховання морально-бойових якостей, активної реакції на бойові ситуації, готовності до суворих іспитів та самопожертви в ім’я України та її народу; - формування у студентів ведучих мотивів до оволодіння військовими знаннями, високого рівня фізичної підготовки та витривалості; - підвищення престижу військової служби, створення необхідного конкурсу кандидатів на навчання у військово-навчальних закладах; - розвитку у студентів загальнолюдських цінностей, національної гордості, культури міжнародних відносин, морально-психологічних якостей громадянина-патріота; - удосконалювати організацію, форми і методи військово-патріотичного виховання допризовників.

Військово - патріотичний гурток "Компас"

Напрямки роботи: - вивчення військової історії України та українського війська; - пошукова робота; - зустріч з ветеранами війни, військовослужбовцями ЗСУ та воїнами АТО; - поглиблене вивчення військової справи.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

06.12.2016 року з нагоди 25-ї річниці з дня заснування Збройних сил України в технікумі відбулися святковий концерт та військово - спортивні змагання.

Переможцями стали:

"Стрільба" - Урзіков Данило ( група П16 - 1Д);

"Розбирання автомату" - Прийма Сергій ( група П14 - 1Д);

"Віджимання від підлоги" - Пирогов Владислав ( група П15 - 1Д);

"Стрибки зі скакалкою" - Майстер Ігор ( група РТ16 - 1Д).

Вітаємо переможців!


За результатами міського конкурсу з військово - патріотичної роботи серед всіх навчальних закладів І - ІІ рівня акредитації технікум у 2015 та 2016 роках посів І місце.

IMG_0804IMG_0803
             
  Згідно з планом заходів 2014 - 2015 навчального року, які присвячені 70-річчю визволення України від фашизму, 28-29 жовтня в технікумі були проведені військово - спортивні змагання "Влучний стрілець 2014р." За результатами змагань кращим став Балик Вячеслав (гр.П13-1д).
IMG_4625 IMG_4600
IMG_4612 IMG_4622
     
20.02.2020 року відбулися заходи на пам'ять Героїв Небесної Сотні 20.02.2020 року студенти груп К08-2ДС та Ф17-1Д разом з викладачами Шепетєю Є.І., Бутовою Л.В. та педагогом Зюзьковою А.І. взяли активну участь у концерті - реквіємі та вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні. 15.02.2020 року, в День виведення військ з Афганістану, представники навчального закладу  традиційно приєдналися до мітингу пам'яті. 07.02.2020 року в актовому залі відбулася зустріч з представниками музею та головою Спілки афганської дружини м. Нова Каховка та студентів 2-3 курсів. Тематика цієї зустрічі - вшанування пам'яті  виводу військ з Афганістану. В ході бесіди було поставлено безліч запитань з боку студентів, продемонстровано цікаві відеоролики. Студенти вшанували пам'ять загиблих звилиною мовчання. 5.12.2019 року у технікумі вперше пройшов огляд-конкурс на проходження строєм і  з  піснею груп студентів першого курсу. Всі продемонстрували бажання і надалі  удосконалюватися у питаннях строєвого вишколу. Завдяки конкурсу журі відмітило, що строєва пісня ще краще об'єднала і організувала кожну групу. Всі отримали задоволення, а групи від технікуму - подяки. Найкращою названа група КР19-2Д. До Дня збройних сил України було проведено змагання зі збирання-розбирання зброї та стрільби на влучність. 13.11.2019 року студенти першого курсу взяли участь  у  спортивно-військових змаганнях, які відбулися на території військової частини. Всі залишилися задоволеними.
   Відповідно до Указу Президента України від 11.02.2004 року дата 15 лютого в Україні відзначається як  День учасників бойових дій на території інших держав. Також подіям, які відбулися рівно 30 років тому 15 лютого 1979 року, у технікумі пройшла цікава зустріч з бойовим офіцером, головою Спілки афганської дружби в місті Нова Каховка, нагородженим багатьма медалями за мужність, Галієвим Анатолієм Олександровичем, і директором музею історії міста Васил’євим Віктором Івановичем. На фоні документальних кадрів про Афганістан студенти прослухали змістовні розповіді про події, свідками яких були гості. Тим, хто не дожив до сьогодня, славним синам і донькам, що в розквіті своїх фізичних і духовних сил віддали найдорожче, що є в кожного із нас – життя, була присвячена хвилина мовчання. В кінці зустрічі присутні сфотогрофувалися, а Галієв А.О. подарував у бібліотеку технікуму Альбом пам’яті.

06.12.2018 року в День Збройних Сил України у технікумі привітали всіх військовослужбовців з їх професійним святом. Протягом дня в технікумі пройшли військово-спортивні змагання, в яких взяли участь студенти всіх груп технікуму. Переможці були нагороджені солодкими призами. На перервах лунали пісні. Кожен бажаючий міг сфотографуватися у святкової фотозони.

У рамках тижня "Захисника України" 12.10.2018 року у технікумі відбулося багато чого цікавого. По - перше, у веселому настрої з самого початку дня всіх зустрічав студентський парламент в українському національному вбранні. Концертна програма свята складалася з хітових українських пісень у виконанні студентів Олександри Репіної та Родіона Дичка. Одночасно відбувалися військово - спортивні змагання серед студентів І - ІV курсу, переможці які отримали солодкі призи. А ще на святі було оголошено ім'я новообраного Президента студентської республіки - студента ІІ курсу технікуму Родіона Дичка, з чим ми його щиро вітаємо!

06.02.2018 року у технікумі в рамках місячника військово - патріотичної роботи пройшла зустріч студентів І курсу з директором музею історії міста Нова Каховка, капітаном І рангу у відставці, першобудівником військово-морських сил України, депутатом Новокаховської міської ради 2006-2015 років Васильєвим Віктором Івановичем. Виступ супроводжувався демонстрацією фото-матеріалів про підшефний корабель "Нова Каховка". CDoVARqvr9U

Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

6 грудня ми вклоняємось подвигу тих, хто віддав своє житя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

Народна мудрість свідчить, що земля може накормити людину хлібом, напоїти водою, але захистити себе вона не може.Тому священий обов’язок тих,хто користується її благами, захистити її.

6 грудня, незважаючи на початок зимової сесії, для бажаючих студентів працював стрілковий тир, проведена радіогазета, вручені подарунки військовій частині. Традіційно в цей день ми вшановуємо всіх військових.

IMG_6462


Бажаємо всім захисникам України бути гідними синами своєї Батьківщини, з честю захищати рідну землю, міцного здоров’я, віри в силу нашої України і перемоги!

14 жовтня 2017 року студенти і співробітники технікуму взяли активну участь в урочистостях, присвячених відкриттю скульптурної композиції захисникам України в місті.

13.10.2017 року з самого ранку козаки технікуму гуртом привітали всіх викладачів та студентів зі святом. На великій перерві у фойє технікуму звучали пісні військово-патріотичного напряму, а після пройшли військово-спортивні змагання для всіх бажаючих: вправи з гирею, віджимання від підлоги, збирання - розбирання АК, стрільба з пневматичної рушниці. За результатами змагань переможці отримали солодкі нагороди та чудовий настрій.
12.10.2017 року група студентів І курсу відвідала в юнацькій бібліотеці міста чудову історичну онлайн - панораму "Козацька героїка захисників України". На зустрічі виступили: *Федотова М.М., завідуюча юнацькою бібліотекою, яка познайомила присутніх з історією козацтва; *Давидюк С.П., заступник мера міста Нова Каховка з питань військової справи, колишній воїн АТО, який з 2014 року захищав на сході землю України. *Тріо бандуристів з Новокаховської музичної школи № 1 під керівництвом Власенко Л.Л.
За планом щодо відзначення Дня захисника України 12.10.2017 року студенти І курсу привітали службовців у військовій частині міста Нова Каховка, подарувавши веселий настрій виступами творчих колективів технікуму та додавши смаку до свята солодкими пирогами. Також студенти отримали практичні навички зі збирання та розбирання автомату, стрільби з рушниці. Кульмінацією зустрічі став товариський матч з футболу між командою студентів та військовослужбовцями, в якому перемогла дружба.

Одним із самих емоційних заходів є проводи до лав Збройних сил України.

Сьогодні служба в армії – це велика відповідальність. На свято були запрошені навчальні заклади міста, рідні та друзі призовників. Студенти першого курсу технікуму також відвідали 06.10.2017 року у Парку Слави міський захід із побажаннями повернутися скоріше майбутнім солдатам додому живими і здоровими.

IMG_2576


72-ій річниці перемоги над нацизмом присвячується...

Давно це було в ту сурову годину,

Як кров'ю вмивалась земля України.

Палали на сході заграви червоні

В моїй Україні. Прекрасній країні!

Минають роки, відлітають у вічність. Вже 72 роки з тої травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат на нашій землі і настала тиша. Прийшов довгоочікуваний, вистражданий, оплачений найвищою ціною крові і сліз мир... Кожен рік в цей день, 9 травня, ми шануємо ветеранів війни, які не шкодували свого життя заради миру і свободи для свого народу. Колектив студентів і співробітників технікуму святково оформленою колоною пройшли головною вулицею міста до центральної площі, на якій відбулося театралізоване дійство. Від молоді міста зі словами подяки ветеранам Другої світової війни виспупив студент IV курсу технікуму Олійник Михайло. Ввечері взяли активну участь у масовій ході зі смолоскипами.

"Пам'ятаємо. Перемагаємо."

Все далі відходять грізні роки Другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував свого життя заради миру, заради свободи. Виносом прапора України 8.05.2017 року у технікумі пройшли урочистості - святкова лінійка, на яку була запрошена ветеран технікуму, колишній викладач, яка має статус "дитина війни", Стаценко Світлана Григорівна. У програмі, яку підготували творчі колективи технікуму, прозвучали пісні воєнних років. Студентський театр "Образ" підготував яскраві театралізовані постановки "Балада про солдата" і "Три сестри". Танцювальний колектив технікуму "Шаг" продемонстрував чудові хореографічні композиції "Попіл" і "Крила". Наприкінці заходу пройшла хвилина мовчання в пам'ять про загиблих і пролунав дзвін багатьох маленьких дзвіночків як реквієм Другої світової війни.


27 квітня 2017 року у технікумі було проведено спеціальне об’єктове тренування за темою: «Управління заходами ЦЗ та дії сил ЦЗ при виникненні надзвичайних ситуацій мирного часу». Основна мета навчання СОТ для студентів І-ІІІ курсів - гасіння лісової пожежі, вміння встановити намет, приготувати їжу в польових умовах. Також навчальні групи взяли участь у різноманітних спортивних змаганнях: піднімання гирі, перетягування канату, одягання протигазу, стрільбі з пневматичної рушниці. За результатами кращої підготовки з ЦО стали такі групи: І місце – П16 – 1Д (класний керівник Карнаух І.M.) IMG_8626

ІІ місце – А16 – 1Д ( класний керівник Корж Л.М.)

IMG_8624

ІІІ місце – К14 – 1Д ( класний керівник Тосенко О.М)

IMG_8623

За результатами змагань кращими стали: - Зі стрільби з пневматичної рушниці – Дорофеєв Владислав ( група К14 – 2Д); - З одягання протигазу – Галушко Олександр (група П16 – 2Д); - З штовхання гирі – Здановський Андрій ( група П16 – 1Д); - З перетягування канату група РТ15 – 1Д.

11 квітня кожного року в України відзначається День визволення в'язнів фашистських концтаборів.

В бібліотеці технікуму 11.04.2017 рооку представлені документи ( копії), фотографії і книги про наших земляків, які були у фашистських концтаборах. Згідно дорученння Облдержадміністрації щодо відзначення Дня українського добровольця 14 березня 2017 року у технікумі пройшли заходи: -бесіда щодо служби в Збройних силах України; -тренування з розбирання - збирання АК; -стрільба з пневматичної рушниці; -тематична зустріч з військовослужбовцем місцевої частини Кулакевичем М.І. До 28 - річниці виводу радянських військ з Афганістану була присвячена виховна година для студентів І курсу, на яку були запрошені почесні гості: Ільницька Наталія Віталіївна (екскурсовод музею історії міста Нова Каховка), Галіев Анатолій Олександрович (голова спілки ветеранів афганської війни) та заступник голови Лебедев Віктор Іванович,полковник у відставці, ветеран пограничної служби, ветеран служби безпеки України. 26.01.2017 року студенти та працівники гуртожитку зв'язали москітну сітку для воїнів АТО, яка буде передана на передову.

25.01.2017 року громадському волонтеру Мішутіну О.В. в рамках акції “Допоможи воїну” студенти технікуму передали в зону АТО два матраци.

5-nlBYtXFpY

29.11.2016 року у технікумі серед студентів ІІІ курсів була проведена лекція з учасником бойових дій в Афганістані Лебедевим Віктором Івановичем.

25.10.2016р. нашим постійним друзям – місцевій військовій частині – технікум передав книжки для оформлення навчальних класів, а також стільці та столи для проведення занять з теоретичної підготовки молодих солдат і офіцерів 13.10.2015р. напередодні Дня захисника України студенти та викладачі технікуму в українських та козацьких жупанах привітали всіх, хто колись захищав, сьогодні стоїть на посту і хто буде захищати і берегти в майбутньму спокій наших домівок. На великій перерві на першому поверсі пройшов концерт присвячений святу, також всі бажаючи змогли взяти участь у військово – спортивних змаганнях, наприкінці яких найкращі в номінаціях були нагороджені бурними оплесками та смачними призами. IMG_5293IMG_5286IMG_5262IMG_5259IMG_5245IMG_5290IMG_5296IMG_5312
 
В рамках відзначення Дня захисника України 01.12.2016 року, студенти технікуму І курсу відвідали місцеву військову частину, де ознайомилися з життям та побутом військовослужбовців, технікою та озброєнням і провели міні – турнір з футболу та волейболу.
04.10.2016p. для студентів технікуму була проведена зустріч з капітаном збройних сил України, ветераном радянсько – афганської війни та учасником бойових дій зони АТО Віталієм Вікторовичем Сиротюком.
IMG_5070 IMG_5074

02.09.2016 року почалися перші заняття у першокурсників з дисциплін «Цивільний захист» та «Захист Вітчизни».
  IMG_3537IMG_3543

18.05.2016р. у технкіуму пройшло спеціальне об’єктове тренування «Евакуація в позаміську зону». Було майстерно виконано гасіння лісової пожежі, групи змагалися у вмінні встановити намет, приготувати їжу в польових умовах, також взяли участь у різноманітних спортивних змаганнях: піднімання гирі, перетягування канату, одягання протигазу, стрільбі з пневматичної рушниці. Найкращими стали групи: РТ15 – 1Д (куратор Офатенко О,В., староста Буроль Д.), Ф14 – 1Д( куратор Якуба О.А, староста Корнійчук А.) і Ф15 – 1Д(куратор Зайцева Т.А., староста Бойчук К.).

До 71 – ої річниці Перемоги над нацизмом у технікумі 06.05.2016 р. пройшла святкова лінійка, де привітали Стаценко Світлану Григорівну, ветерана технікуму, дитя війни. Студенти І і ІІ курсів привітали також учасників бойових дій, ветеранів ІІ Світової війни: Ісаенка Сергія Андрійовича, Барлєт Ганну Іванівну, Тосенка Михайла Олексійовича, Кобічеву Катерину Михайлівну, Сигаєву Азу Дмитрівну.

Студенти, викладачі та співробітники технікуму побажали ветеранам війни миру, злагоди і добробуту.

Нехай священий вогонь Перемоги буде оберегом вашої щасливої долі на многії – многії літа!

06.05.16р. група К15 - 2Д під керівництвом Маюка Романа Андрійовича відвідала і привітала ветерана Другої Світової війни Ісаєнка Сергія Андрійовича. Ветерану, учаснику групи прориву при форсуванні Дніпра "Чорною дивізією", 4 травня 2016 року виповнилося 92 роки. Він пройшов війну старшим лейтенантом у складі 3 Українського фронту під командуванням генерала Толбухіна, був комсоргом батальйону. "Чорна дивізія" - це був резервний полк для прориву оборони ворога. Так його прозвали фашисти тому, що на кожному мотоциклі - всього було 450 мотоциклів - був намальований чорний ворон. Сергій Андрійович отримав важкі поранення під час боїв в Угорщині, у озера Балатон, у грудні 1944 року. Багато часу провів у госпіталі, що врятувало йому життя. Багато однополчан загинули саме тут. Закінчив війну він в Відні. Після закінчення війни працював у Великій Олександрівці комсоргом, займався пропагандою квадратно - гніздового способу вирощування кукурудзи при правлінні Хрущова. Одружився, має доньку і сина. WP_20160506_13_22_27_Pro

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 19 лютого 2016р. в технікумі пройшов урок пам’яті, присвячений загиблим на Майдані. Оголошена хвилина мовчання. Був показаний відеоролик «Молитва за Україну», фільм «Євромайдан». Проведена зустріч з випускником технікуму, солдатом нацгвардії України, отримавшим поранення під час обстрілу в Луганській області, Репілевським Борисом. Студенти із зацікавленістю задавали питання і слухали відповіді.


4 грудня 2015 року у технікумі пройшли заходи щодо відзначення Дня Збройних Сил України. Було проведено привітанння викладачів, співробітників та студентів технікуму "військовим гуртом", винпущені стінівки та радіогазета. Також було проведено інформаційне повідомлення про свято Дня Збройних Сил України та радіопоздоровлення " Військово - патріотичні пісні". Наприкінці дня були проведені військово - спортивні змагання: - стрільба з птевматичної рушниці (Ковальчук Аліна П15 - 2Д); - збір та розбір АК; - з дартсу (Прийма Сергій П14 - 2Д); - вправи на прес (Балик В'ячеслав П13 - 1Д). IMG_5865 IMG_5844 IMG_5853 IMG_5855 30 жовтня 2015 року студенти групи П15 – 2д були присутні у Парку Слави, де відбувся мітинг з нагоди 71-ої річниці визволення від німецько-фашистських загарбників України і 72 – ої річниці визволення прабатьків Нової Каховки, сіл Ключове та Британи. В цей пам’ятний день також відбувся традиційний ритуал проводів в армію призовників з Нової Каховки. IMG_4300 IMG_4306IMG_4297 30.10.2015р. студенти групи П15 - 2д відвідали Новокаховський міський музей. IMG_4289

Напрями військово – патріотичної роботи

У технікумі пройшли військово – спортивні змагання, наприкінці яких найкращі в номінаціях були нагороджені смачними призами і грамотами.

Стрільба з пневматичної рушниці - Гончар Ігор Андрійович(група П15 - 1Д);

Вправи з гирею - Кушта Дмитро Сергійович (РТ15 1 - 1Д);

Розбирання та збирання автомату АК - Прийма Сергій Сергійович(П14 - 1Д);

Армреслінг - Самарський Андрій Дмитрович( П12 - 1Д)

IMG_3861

IMG_3827 IMG_3848 IMG_3883

Студенти та викладачі технікуму в українських та козацьких жупанах привітали всіх, хто колись захищав, сьогодні стоїть на посту і хто буде захищати і берегти в майбутньму спокій наших домівок.

IMG_3686

IMG_3656 зустріч з учасниками зони АТО
Навчання з цивільного захисту IMG_0165
IMG_8984 Зустріч з бійцем зони АТО Чумаковим Асланом, колишнім студентом технікуму.
Студенти технікуму пфдготували до Пасхи для передачі в зону АТО маскувальну сітку, листи бійцям і святкові листівки. IMG_9175
IMG_9103 Зустріч з бійцем зони АТО Атамановим Сергієм, колишнім студентом технікуму.
Збір грошей у зону АТО DTvmDYAcyP4
IMG_8194 Виготовлення маскувальної сітки
Зустріч з бійцем АТО Кіщенко Сергієм,колишнім студентом технікуму. IMG_8044
IMG_5520IMG_5543 благодійний ярмарок – продаж кондитерських виробів, виручені кошти з якого будуть віддані бійцям в зону АТО
В технікумі були проведені військово - спортивні змагання "Влучний стрілець 2014р." За результатами змагань кращим став Балик В'ячеслав (гр.П13-1д). IMG_4625

IMG_3153

IMG_3157

Навчання з цивільного захисту населення

Благодійний концерт у військовій частині міста

IMG_3212 IMG_3240

IMG_2846 IMG_2866

Вивчення історії Збройних Сил України та військової справи на заняттях «Захисту Вітчизни»;
Гурткова робота стрілецького гуртка «Компас»

IMG_2849 IMG_2851

PICT0957

Пошукова робота студентів присвячена 70 - річчю до Дня Перемоги;
Спортивні змагання , спартакіади,військово – польові заняття

P5250053 P5250060

DSC01980 P1010001

 

Зустрічі з ветеранами війни, воїнами – інтернаціоналістами, військовими ЗСУ.
   
   

Добавить комментарий

Останні коментарі

Архів